Bakalauro programa

Susipažink su studijų programa iš arčiau

Gausi stiprius vadybos pagrindus, lavinsi analitinius gebėjimus ir spręsi realias problemas, su kuriomis susiduria įmonės. Įsigilinsi į rinkodarą, žmogiškuosius išteklius, finansus ir procesus.
Lietuvių ir anglų kalba
3 m. + 6 mėn. bakalauro darbas
Verslo vadybos bakalauras
210 ECTS
Discover the Business World: Business Management and Marketing
08:44
Studijos ISM universitete – neabejotinai geriausias pasirinkimas norintiems įgyti tarptautinio lygio išsilavinimą verslo, vadybos, ekonomikos ir finansų srityse Lietuvoje. ISM universitetas, glaudžiai bendradarbiaudamas su verslu, geba studentams suteikti ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių. Didžiuojuosi, kad galiu priklausyti dėstytojų bendruomenei, buriančiai geriausius savo sričių specialistus, bei dėstyti studentams, kurie po studijų ar jau net studijų metu maloniai stebina savo pasiekimais ir garsina ISM vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.
#SignatureCourses
Elektroninės komercijos kursas moko studentus, kaip nuodugniai ištirti svarbiausius, internetinio verslo sėkmę lemiančius, komponentus. Šiame kurse ne tik gilinamasi į elektroninės prekybos modelius ir jų pritaikymą realiame gyvenime, tačiau akcentuojama ir elektroninės rinkodaros reikšmė bei jos poveikis vartotojų elgsenai. Derinant paskaitas, atvejų analizę ir praktinius projektus, studentai įgyja įgūdžių, reikalingų planuoti, plėtoti ir valdyti el. verslą. Didelis dėmesys skiriamas skaitmeninės rinkodaros įrankiams, komandiniam bendradarbiavimui ir efektyviai komunikacijai e. komercijos ribose.
Kursas reklama ir pardavimų skatinimas yra jūsų bilietas, leisiantis perprasti įdomų reklamos pasaulį šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje. Tyrinėsite, kaip veikia reklama – kursite akį traukiančias kampanijas, gilinsitės į socialinių medijų ir naujausių technologijų panaudojimą. Analizuosite tikras reklamas ir atliksite praktinius projektus. Įgausite įgūdžių kurti įtikinamas žinutes, kurios nepraslys vartotojams pro akis informacijos perpildytame pasaulyje. Pasiruoškite atskleisti savo kūrybiškumą ir tapti nuolatos besikeičiančio pasaulio dalimi.
Skaitmeninės rinkodaros kursas supažindina su pagrindiniais metodais ir principais bei įgūdžiais, padėsiančiais efektyviai dirbti realiame pasaulyje. Kursas aprėpia pagrindus, tokius kaip skaitmeninės rinkodaros strategija, planavimas ir vertinimas. Taip pat įtraukta išsami pagrindinių skaitmeninės rinkodaros kanalų, su kuriais studentus supažindina savo srities ekspertai, apžvalga: socialinės medijos, statinės ir video reklamos, organinė ir mokama paieška, el. paštas ir partnerystės rinkodara. Naudojama keletas mokymo metodų, vyksta praktinės užduotys, atvejų analizė ir simuliacinis žaidimas. Studentai atlieka realų projektą, kurio metu veikiančioms įmonėms kuria ir leidžia skaitmenines reklamas Meta platformose.
Tavo ateities specialybė

Kuo galėsiu būti?

Rinkodaros vadovu
Socialinių tinklų specialistu
Galėsi įkurti nuosavą verslą
Pardavimų vadovu
Projektų vadovu
Reklamos kūrybos vadovu
Verslo konsultantu
Turinio kūrėju
Kasdien savo darbe susiduriu su skirtingų verslo sričių specialistais ir man tai padeda augti. Studijos ISM universitete leido įgyti pakankamai plačių žinių, kurias panaudoju kasdien: nuo darbo komandoje subtilybių iki verslo sąvokų bendraujant su klientais. Tačiau svarbiausia, ką man suteikė ISM - tai platesnė samprata apie marketingą ir verslo vystymą, išmokė mąstyti kritiškai ir analizuoti situaciją rinkoje.
Milda Rimkutė
„Basket News“ rinkodaros projektų vadovė, ISM studentė
Bakalauro studijos

Išankstinis priėmimas į bakalauro studijas prasidės jau sausio mėnesį!

Stok į universitetą per išankstinį priėmimą, egzaminams ruoškis ramiau ir eik į juos drąsiau. Be to, gausi ir išskirtinių naudų. Tik per išankstinį ISM priėmimą:
  • Susipažinsi su ISM bendruomene, būsimais kursiokais ir dėstytojais iki studijų pradžios. Tavęs laukia pažintinės sesijos su programų vadovais, festivalis po brandos egzaminų, susipažinimas su būsimais darbdaviais ir kiti „VIP“ renginiai.
  • Turėsi galimybę rezervuoti vietą dar iki egzaminų. O tai reiškia, kad į egzaminus eisi drąsiau.
  • Galėsi pretenduoti 25 proc. kainos dengiančiai stipendijai. Šią stipendiją gali gauti tik stojantys per išankstinį priėmimą.
  • Vertinsime ne tik akademinius rezultatus, bet ir motyvaciją. ISM susitinka siekiantys daugiau. Todėl mums svarbu ne tik pažymiai, bet ir Tavo noras mokytis, veikti ir tobulėti.

Skaityti daugiau
Didesnė tikimybė įstoti į universitetą
Didesnė tikimybė gauti stipendiją
Išankstinė praktikos pasiūlymas stojant į universitetą
Specialus ISM Insider paketas

Jaučiausi ramiau ir labiau pasitikinti savimi

Santa Kasperaitė
ISM Tarptautinio verslo ir komunikacijos programos studentė, studijuojanti su ISM „100 talentų“ stipendija
Bakalauro studijos

Programos išskirtinumai

Fokusas į rinkodarą
Šioje programoje didžiausias dėmesys bus skiriamas rinkodarai, tad tapti šios profesijos ekspertu turėsi visas galimybes.
Realios verslo įmonių problemos
Studijose sprendžiamos realios verslo įmonių problemos, nagrinėjami Harvard Business Review verslo atvejai.
Išskirtiniai dėstytojai
Dėsto stiprūs akademikai ir verslo praktikai.
Dėmesys tavo asmeniniam prekės ženklui
Konsultacijos su programos vadove Dominyka Venciūte.

Galimybės užsienyje

Išskirtinė galimybė

Studijų turas į WEBSUMMIT konferenciją

Apsilankysi didžiausioje technologijų konferenciją kuri šiais metai vyksta Lisbonoje
Dvigubo diplomo programa

Dvigubas diplomas su BI Norwegian Business School

Studijos Norvegijoje, viename iš 1 procento pasaulio universitetų, turinčių “Triple Crown” akreditaciją (AMBA, EQUIS, AACSB)
Dvigubo diplomo programa

Dvigubas diplomas su KEDGE Business School

Studijos Prancūzijoje, viename iš 1 procento pasaulio universitetų, turinčių “Triple Crown” akreditaciją (AMBA, EQUIS, AACSB)
ISM bendruomenė kalba

Verslo vadybos ir rinkodaros studijų programa yra puikus pasirinkimas ieškantiems iššūkių bei norintiems siekti aukščiausių rezultatų tarp bendraminčių.

Paulius Urbonavičius
„M Capital“ finansų patarėjas, ISM studentas
Kainos, finansavimas ir priėmimas

Studijos ISM - prieinamos kiekvienam

Kainos
Pusmečio
Metinė
Su „100 Talentų“ stipendija
0
Eur
2990 Eur
Skiriama atsižvelgiant į:
Motyvaciją studijuojant
Pažymių vidurkį
Mokyklos egzaminus
Aktyvią, visuomenišką veiklą
Plačiau apie stipendiją
Su valstybine studijų stipendija
1557,5
Eur
2990 Eur
Skiriama atsižvelgiant į:
Valstybinių brandos egzaminų rezultatus
Plačiau apie stipendiją
Pilna semestro kaina
2990
Eur
Studijas finansuoti galima su:
Valstybės remiama studijų paskola
Plačiau apie paskolą
Su „100 Talentų“ stipendija
0
Eur
5980 Eur
Skiriama atsižvelgiant į:
Motyvaciją studijuojant
Pažymių vidurkį
Mokyklos egzaminus
Aktyvią, visuomenišką veiklą
Plačiau apie stipendiją
Su valstybine studijų stipendija
3115
Eur
5980 Eur
Skiriama atsižvelgiant į:
Valstybinių brandos egzaminų rezultatus
Plačiau apie stipendiją
Pilna metinė studijų kaina
5980
Eur
Studijas finansuoti galima su:
Valstybės remiama studijų paskola
Plačiau apie paskolą
Iki išankstinio priėmimo pradžios liko
Priėmimas
Norint pateikti paraišką studijoms ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, tai galima padaryti tris kartus per metus išankstinio, pagrindinio ir papildomo priėmimo metu
Iki išankstinio priėmimo pradžios liko

00
:
00
:
00
:
00
D.U.K
Priėmimas į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą vyksta trimis etapais.
• Nuo sausio 1 dienos iki balandžio 30 dienos kviečiame stoti per išankstinį priėmimą ir taip rezervuoti vietą ISM universitete su didesne tikimybe gauti stipendiją bei kitomis papildomomis vertėmis.
• Nuo gegužės 1 dienos iki rugpjūčio vidurio vyksta vidinis ISM priėmimas, kurio metu jūs turite pateikti paraišką ISM priėmimo sistemoje, taip rezervuodami vietą universitete.
• Nuo birželio 1 dienos iki rugpjūčio pabaigos galite teikti paraišką per bendrąjį priėmimą į aukštąsias mokyklas (LAMA BPO).
Plačiau su ISM priėmimu galite susipažinti https://www.ism.lt/priemimas/.
ISM išankstinis priėmimas – tai unikali galimybė rezervuoti studijų vietą dar iki egzaminų bei turėti didesnę galimybę gauti ISM 25%, 50%, 75% bei 100% stipendijas. ISM išankstinis priėmimas ypatingas tuo, kad jo metu vertinami ne tik akademiniai pasiekimai, tačiau ir aplikanto motyvacija bei aktyvi užklasinė veikla.
Norint stoti į bet kurią ISM bakalauro studijų programą, reikia laikyti šiuos egzaminus:
• Matematika (0,4 balo)
• Lietuvių kalba (0,2 balo)
• Istorija/Geografija/IT/Užsienio kalba/Ekonomika (0,2 balo)
• Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais arba metinis pažymys (0,2 balo)
Valstybės studijų stipendija (vnf/st) – valstybės nefinansuojama vieta su studijų stipendija. Ją bendrojo priėmimo metu gali gauti aukščiausiais balais egzaminus išlaikę mokiniai. Valstybės studijų stipendija 2023 m. stojimo metu siekė 2865 Eur per metus. Siekiant gauti vnf/st studijų vietą, būtina ją pasirinkti bendrojo priėmimo (LAMA BPO) sistemoje. Svarbu paminėti, jog ISM 75% ir „100 Talentų“ stipendijos susideda iš valstybės studijų stipendijos (vnf/st) ir ISM universiteto papildomai skiriamos stipendijos. Todėl nepasirinkus vnf/st vietos bendrojo priėmimo metu, stojantieji praranda galimybę gauti ir 75% bei „100 Talentų“ stipendijas. Turint pakankamą balą ir norint užsitikrinti galimybę įstoti į ISM universitetą, LAMA BPO sistemoje rekomenduojame pirmoje vietoje rinktis vnf/st studijų vietą, o antroje – vnf (valstybės nefinansuojamą) studijų vietą.
Išsilavinimą įgijusiems užsienio mokslo institucijose reikia kreiptis į Studijų kokybės vertinimo centrą (toliau – SKVC) dėl užsienio institucijose įgyto išsilavinimo pripažinimo ir dalykų atitikmenų nustatymo. Jeigu diplomas yra pripažįstamas ir gavus dalykų atitikmenis susidaro minimalus konkursinis balas 5,5, stojantysis turi teisę studijuoti ISM universitete.
Jei studijavote kitame Lietuvos ar užsienio universitete ir norite studijas tęsti ISM universitete, kviečiame susisiekti su mumis paštu bs@ism.lt. Priėmimas į aukštesnius kursus vyksta du kartus per metus. Priėmimas į rudens semestro studijas vykdomas nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 15 d. Priėmimas į pavasario semestro studijas vykdomas nuo sausio 1 d. iki sausio 15 d. Kartu su prašymu kviečiame pateikti ir akademinę pažymą, kurioje nurodyti dalykai, kuriuos mokėtės universitete. Kadangi kiekvienas atvejis yra individualus, tikslią informaciją suteiksite jums asmeniškai.
ISM veikiantis Karjeros centras padeda kiekvienam studentui žengti tvirtus žingsnius siekiant išsipildžiusios karjeros. Bendradarbiaujant su geriausiomis Lietuvos ir tarptautinėmis įmonėmis organizuojami susitikimai su verslo atstovais, o individualių konsultacijų metu teikiama pagalba pasirenkant organizaciją pagal kiekvieno studento asmeninius siekius, poreikius ir stiprybes. Kasmet studentams galime pasiūlyti net 300 praktikos vietų didžiausiose tarptautinėse įmonėse. Daugiau informacijos apie ISM Karjeros centrą rasite https://www.ism.lt/karjeros-centras/.
Dauguma paskaitų ISM universitete vyksta anglų kalba, išskyrus Verslo vadybos ir rinkodaros bei Ekonomikos ir duomenų analitikos programas, kuriose dalis paskaitų vyksta ir lietuvių kalba.
Išlyginamųjų studijų neturime, tačiau galime pasiūlyti papildomas studijas, kurias pabaigus galima stoti į magistrantūrą. Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis bs@ism.lt.

Kitos bakalauro studijų programos

Konsultacija

Svarstai apie studijas?

Registruokis konsultacijai ir atsakysime į visus tavo klausimus! O gal jau pasirinkai studijų programą? Tada pateik paraišką internetu.
Kontaktai
Aistė Karoblė
Studentų priėmimo vadovė
+370 614 18622
aiste.karoble@ism.lt
Titas Kuodys
Studentų priėmimo vadybininkas
+370 613 15460
titas.kuodys@ism.lt
Gabrielė Alkimavičiūtė
Studentų priėmimo vadybininkė
+370 669 61680
gabriele.alkimaviciute@ism.lt
Janina Gedvilė
Studentų priėmimo vadovė
+370 610 01493
janina.gedvile@ism.lt
magnifiercrosschevron-downarrow-upchevron-left-circlechevron-right-circle