Bakalauro programa

Verslo vadyba ir rinkodara

Gausi stiprius vadybos pagrindus, lavinsi analitinius gebėjimus ir spręsi realias problemas, su kuriomis susiduria įmonės. Įsigilinsi į rinkodarą, žmogiškuosius išteklius, finansus ir procesus.

Algirdas Kersys, ISM Verslo vadybos ir rinkodaros bakalauro alumnas.
ISM – daug daugiau nei aukštos kokybės studijos. Baigęs mokslus, gavau du diplomus – KEDGE verslo mokyklos (Prancūzija) ir ISM, be to, ketvirtame semestre dalyvavau mainų programoje Singapūre.
Algirdas Keršys
ISM alumnas, konversijų optimizacijos vadovas įmonėje „360“
Bakalauro programa

Susipažink su studijų programa iš arčiau

Gausi stiprius vadybos pagrindus, lavinsi analitinius gebėjimus ir spręsi realias problemas, su kuriomis susiduria įmonės. Įsigilinsi į rinkodarą, žmogiškuosius išteklius, finansus ir procesus.
Lietuvių ir anglų kalba
3 m. + 6 mėn. bakalauro darbas
Verslo vadybos bakalauras
210 ECTS
Discover the Business World: Business Management and Marketing
8:44
Dr. Dominyka Venciūtė
Verslo vadybos ir rinkodaros programos vadovė
Studijos ISM universitete – neabejotinai geriausias pasirinkimas norintiems įgyti tarptautinio lygio išsilavinimą verslo, vadybos, ekonomikos ir finansų srityse Lietuvoje. ISM universitetas, glaudžiai bendradarbiaudamas su verslu, geba studentams suteikti ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių. Didžiuojuosi, kad galiu priklausyti dėstytojų bendruomenei, buriančiai geriausius savo sričių specialistus, bei dėstyti studentams, kurie po studijų ar jau net studijų metu maloniai stebina savo pasiekimais ir garsina ISM vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.
Dominyka Venciute, ISM Verslo vadybos ir rinkodaros programos vadovė.
#SignatureCourses
E-komercija
Radvilas Šeputis
Elektroninės komercijos kursas moko studentus, kaip nuodugniai ištirti svarbiausius, internetinio verslo sėkmę lemiančius, komponentus. Šiame kurse ne tik gilinamasi į elektroninės prekybos modelius ir jų pritaikymą realiame gyvenime, tačiau akcentuojama ir elektroninės rinkodaros reikšmė bei jos poveikis vartotojų elgsenai. Derinant paskaitas, atvejų analizę ir praktinius projektus, studentai įgyja įgūdžių, reikalingų planuoti, plėtoti ir valdyti el. verslą. Didelis dėmesys skiriamas skaitmeninės rinkodaros įrankiams, komandiniam bendradarbiavimui ir efektyviai komunikacijai e. komercijos ribose.
Radvilas Seputis, ISM Verslo vadybos ir rinkodaros bakalauras.
Reklama ir pardavimų skatinimas
Ricardo Correa
Kursas reklama ir pardavimų skatinimas yra jūsų bilietas, leisiantis perprasti įdomų reklamos pasaulį šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje. Tyrinėsite, kaip veikia reklama – kursite akį traukiančias kampanijas, gilinsitės į socialinių medijų ir naujausių technologijų panaudojimą. Analizuosite tikras reklamas ir atliksite praktinius projektus. Įgausite įgūdžių kurti įtikinamas žinutes, kurios nepraslys vartotojams pro akis informacijos perpildytame pasaulyje. Pasiruoškite atskleisti savo kūrybiškumą ir tapti nuolatos besikeičiančio pasaulio dalimi.
Ricardo Correia, ISM Verslo vadybos ir rinkodaros bakalauras.
Skaitmeninė rinkodara
Marius Raugalas
Skaitmeninės rinkodaros kursas supažindina su pagrindiniais metodais ir principais bei įgūdžiais, padėsiančiais efektyviai dirbti realiame pasaulyje. Kursas aprėpia pagrindus, tokius kaip skaitmeninės rinkodaros strategija, planavimas ir vertinimas. Taip pat įtraukta išsami pagrindinių skaitmeninės rinkodaros kanalų, su kuriais studentus supažindina savo srities ekspertai, apžvalga: socialinės medijos, statinės ir video reklamos, organinė ir mokama paieška, el. paštas ir partnerystės rinkodara. Naudojama keletas mokymo metodų, vyksta praktinės užduotys, atvejų analizė ir simuliacinis žaidimas. Studentai atlieka realų projektą, kurio metu veikiančioms įmonėms kuria ir leidžia skaitmenines reklamas Meta platformose.
Marius Raugalas, ISM Verslo vadybos ir rinkodaros bakalauras.
Dominyka Venciute, ISM Verslo vadybos ir rinkodaros programos vadovė.Radvilas Seputis, ISM Verslo vadybos ir rinkodaros bakalauras.Ricardo Correia, ISM Verslo vadybos ir rinkodaros bakalauras.Marius Raugalas, ISM Verslo vadybos ir rinkodaros bakalauras.
Tavo studijos

Programos struktūra

Semestrai
1
2
3
4
5
6
7

Ką išmoksiu?

Suprasi, kaip veikia verslas – susipažinsi su rinkodaros, finansų ir kitais verslo vadybos pagrindais, padėsiančiais stiprų pamatą tolimesnėms žinioms
Išmoksi argumentuoti, rašyti bei pristatyti rašto darbus

Ką išmoksiu?

Suprasi, kaip veikia verslas – susipažinsi su rinkodaros, finansų ir kitais verslo vadybos pagrindais, padėsiančiais stiprų pamatą tolimesnėms žinioms
Išmoksi argumentuoti, rašyti bei pristatyti rašto darbus

Ką išmoksiu?

Gilinsi žinias rinkodaroje – sužinosi e-komercijos, reklamos ir pardavimų skatinimo, neurorinkodaros paslaptis
Išmoksi valdyti skaitmeninės rinkodaros įrankius, socialinius tinklus, suprasi vartotojo kelionę ir jo poreikius
Taip pat susipažinsi su verslininkystės ir tarptautinio verslo subtilybėmis bei verslo etikos niuansais
Spręsi realias verslo problemas

Ką išmoksiu?

Gilinsi žinias rinkodaroje – sužinosi e-komercijos, reklamos ir pardavimų skatinimo, neurorinkodaros paslaptis
Išmoksi valdyti skaitmeninės rinkodaros įrankius, socialinius tinklus, suprasi vartotojo kelionę ir jo poreikius
Taip pat susipažinsi su verslininkystės ir tarptautinio verslo subtilybėmis bei verslo etikos niuansais
Spręsi realias verslo problemas

Ką išmoksiu?

Apjungiant įgytas žinias, gebėsi dėlioti verslo strategiją bei stiprinsi savo kompetencijas rinkodaroje
Tam, kad dar geriau suprastum verslo valdymo principus, mokysiesi bendrovių valdysenos ir verslo teisės

Ką išmoksiu?

Galėsi visas universitete ir praktikos metu įgytas žinias panaudoti rašant bakalaurinį darbą sprendžiant realios įmonės realią problemą
Tavo ateities specialybė

Kuo galėsiu būti?

Rinkodaros vadovu

Socialinių tinklų specialistu

Galėsi įkurti nuosavą verslą

Pardavimų vadovu

Projektų vadovu

Reklamos kūrybos vadovu

Verslo konsultantu

Turinio kūrėju

Milda Rimkute, ISM verslo vadybos ir rinkodaros bakalauras.
Kasdien savo darbe susiduriu su skirtingų verslo sričių specialistais ir man tai padeda augti. Studijos ISM universitete leido įgyti pakankamai plačių žinių, kurias panaudoju kasdien: nuo darbo komandoje subtilybių iki verslo sąvokų bendraujant su klientais. Tačiau svarbiausia, ką man suteikė ISM – tai platesnė samprata apie marketingą ir verslo vystymą, išmokė mąstyti kritiškai ir analizuoti situaciją rinkoje.
Milda Rimkutė
„Basket News“ rinkodaros projektų vadovė, ISM studentė
ISM gyvenimas

Kuo ypatingas ISM?

Palaikanti bendruomenė

ISM – butikinis universitetas, kurio nariai turi galimybę gerai pažinti vieni kitus. Tiek studentus, tiek verslo atstovus. Čia dėstytojai prisimena tavo vardą ir puikiai žino tavo kelionę. Mes kartu mokomės ir kartu švenčiame. ISM veikia daug įvairiausių studentų klubų ir palaikoma mokslo visą gyvenimą idėja.
ISM bendruomenė pasižymi stipriu konkurencingumu, leidžiančiu studentams išreikšti geriausią savęs versiją ir tuo pačiu kurti stiprų bei neįkainojamą kontaktų tinklą.
Vytenis Kukulskis (Ekonomikos ir Politikos bakalauro alumnas). ISM Universitetas, Ekonomikos ir Duomenu analitikos bakalauro studijos.
Vytautas Kukulskis
ISM universiteto „Ekonomikos ir politikos“ bakalauro programos alumnas
ISM Universitetas, Bakalauro studijos. Kuo ypatingos studijos? Palaikanti bendruomene.
ISM gyvenimas

Kuo ypatingas ISM?

Artimas santykis su verslu

Studentai paskaitose nuolat sprendžia aktualias verslo įmonių problemas. Mūsų studentai net du kartus per studijų laiką atlieka praktiką įmonėse, kad geriau atrastų tai, kas iš tiesų tinka jiems. Viso to rezultatas? Įmonių atstovai itin gerai vertina ISM studentus ir alumnus!
Studijuodamas ISM turėjau galimybę aplankyti didžiąsias įmones Vilniuje, o tarp jų ir mano dabartinę darbo vietą – EY Lietuva. Šie vizitai padėjo užmegzti naujus ryšius, patyrinėti karjeros galimybes ir pristatyti savo gebėjimus.
Yung Mihdi Nyelle. EY apskaitos konsultantas, ISM Universiteto studentas.
Yung Mihdi Nyelle
„EY“ apskaitos konsultantas, ISM universiteto studentas
ISM universitetas, bakalauro studijos, artimas santykis su verslu.
ISM gyvenimas

Kuo ypatingas ISM?

ISM įsikūręs pačiame Vilniaus centre

Mes atgaivinome istorinį pastatą pačiame Vilniaus centre. Čia, gyvybe šurmuliuojančiame Gedimino prospekte, įsikūrusios vienos didžiausių Lietuvos įmonių ir įstaigų. Nuo terasos, kurioje mūsų bendruomenė mėgsta kartu išgerti kavos, atsiveria įspūdingas vaizdas į Gedimino pilį!
„ISM campus“ yra tikrai įkvepiantis. Tikiu, kad stebint įspūdingą Vilniaus senamiesčio architektūrą pro „G7“ langus, studentams kyla stipri motyvacija siekti savo tikslų.
Karolina Maria Orr, viesuju rysiu vadove, ISM alumne.
Karolina Maria Orr
Viešųjų ryšių vadovė, ISM universiteto alumnė
ISM Universitetas, Bakalauro studijos. Kuo ypatingos studijos? ISM - Vilniaus centre.
ISM gyvenimas

Kuo ypatingas ISM?

Tarptautiškumas

Čia, pačioje Vilniaus širdyje, gali pajusti esantis užsienyje, kadangi ISM dėsto daug dėstytojų iš užsienio, o tavo kolegos studentai bus atvykę iš įvairiausių pasaulio šalių. Pas mus tu sukursi tvirtą tarptautinį ryšių tinklą. Na o jei panorėsi, tau suteiktos visos galimybės turėti dvigubą diplomą su Prancūzijos ar Norvegijos universitetais.
Vienas stipriausių dalykų, kurį išsinešiau iš ISM, tai požiūris, kad galiu padaryti viską, ką noriu. Kadangi studijose sutinki daug skirtingų kultūrų žmonių, tai supranti, kad turi daug galimybių pasaulyje: nebūtinai turi apsiriboti viena rinka, pavyzdžiui, Lietuva.
Deividas Mataciunas, „Sunrise“ Techninis duomenų analitikas, ISM universiteto alumnas
Deividas Matačiūnas
„Sunrise“ Techninis duomenų analitikas, ISM universiteto alumnas
ISM Universitetas, Bakalauro studijos. Kuo ypatingos studijos? Tarptautiskumas
Bakalauro studijos

Programos išskirtinumai

ISM web programu ikonos
Fokusas į rinkodarą
Šioje programoje didžiausias dėmesys bus skiriamas rinkodarai, tad tapti šios profesijos ekspertu turėsi visas galimybes.
ISM web programu ikonos
Realios verslo įmonių problemos
Studijose sprendžiamos realios verslo įmonių problemos, nagrinėjami Harvard Business Review verslo atvejai.
ISM web programu ikonos
Išskirtiniai dėstytojai
Dėsto stiprūs akademikai ir verslo praktikai.
ISM web programu ikonos
Dėmesys tavo asmeniniam prekės ženklui
Konsultacijos su programos vadove Dominyka Venciūte.

Galimybės užsienyje

websumit abra
Išskirtinė galimybė

Studijų turas į WEBSUMMIT konferenciją

Apsilankysi didžiausioje technologijų konferenciją kuri šiais metai vyksta Lisbonoje
ISM Universitetas, Bakalauro studijos. Dvigubas diplomas su BI Norwegian Business School.
Dvigubo diplomo programa

Dvigubas diplomas su BI Norwegian Business School

Studijos Norvegijoje, viename iš 1 procento pasaulio universitetų, turinčių “Triple Crown” akreditaciją (AMBA, EQUIS, AACSB)
ISM verslo vadybos ir rinkodaros bakalauro dvigubas diplomas KEDGE.
Dvigubo diplomo programa

Dvigubas diplomas su KEDGE Business School

Studijos Prancūzijoje, viename iš 1 procento pasaulio universitetų, turinčių “Triple Crown” akreditaciją (AMBA, EQUIS, AACSB)

ISM bendruomenė kalba

ismuniversity
ISM Instagram reel campaign
🎓✨ Join us on a little journey behind the scenes 🎬 of both ISM student lives and our campaign #pasiryžęeitipirmyn!
ismuniversity
Karolina Maria Orr Reel ISM Instagram reel
ISM ✈️ NYC
ismuniversity
Kilo Health ISM instagram reel
A colorful Wednesday ✋! Kilo Health hosted our Economics and Data Analytics students at their office to...
ismuniversity
Marius Raugalas ISM instagram reel
How do you remain at the forefront of the ever-evolving #marketing industry?

Verslo vadybos ir rinkodaros studijų programa yra puikus pasirinkimas ieškantiems iššūkių bei norintiems siekti aukščiausių rezultatų tarp bendraminčių.

Paulius Urbonavičius, ISM studentas, verslo vadybos ir rinkodaros bakalauras.
Paulius Urbonavičius
„M Capital“ finansų patarėjas, ISM studentas
Kainos, finansavimas ir priėmimas

Studijos ISM - prieinamos kiekvienam

Kainos, finansavimas ir priėmimas

Pusmečio Metinė
Su „100 Talentų“ stipendija
0
Eur
2990 Eur
Skiriama atsižvelgiant į:
Motyvaciją studijuojant
Pažymių vidurkį
Mokyklos egzaminus
Aktyvią, visuomenišką veiklą
Su valstybine studijų stipendija
1557,5
Eur
2990 Eur
Skiriama atsižvelgiant į:
Valstybinių brandos egzaminų rezultatus
Pilna semestro kaina
2990
Eur
Studijas finansuoti galima su:
Valstybės remiama studijų paskola
Su „100 Talentų“ stipendija
0
Eur
Plačiau apie stipendiją
Skiriama atsižvelgiant į:
Motyvaciją studijuojant
Pažymių vidurkį
Mokyklos egzaminus
Aktyvią, visuomenišką veiklą
Su valstybine studijų stipendija
3115
Eur
5980 Eur
Skiriama atsižvelgiant į:
Valstybinių brandos egzaminų rezultatus
Pilna metinė studijų kaina
5980
Eur
Studijas finansuoti galima su:
Valstybės remiama studijų paskola

Investicijos į studijas atsiperka

1200
Vidutinis Lietuvos atlyginimas baigus kitus universitetus
1940
Vidutinis Lietuvos atlyginimas baigus ISM studijas
~130
Mėnesinė įmoka po studijų baigimo, kai studijuojama su studijų paskola.*
*Kuomet Euribor lygus 0. Daugiau informacijos: Valstybės studijų stipendija

Finansavimo galimybės

Priėmimas

Norint pateikti paraišką studijoms ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, tai galima padaryti tris kartus per metus išankstinio, pagrindinio ir papildomo priėmimo metu
Iki išankstinio priėmimo pabaigos liko

D.U.K.

Kokiais etapais vyksta priėmimas į ISM universitetą?

Priėmimas į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą vyksta trimis etapais.
• Nuo sausio 1 dienos iki balandžio 30 dienos kviečiame stoti per išankstinį priėmimą ir taip rezervuoti vietą ISM universitete su didesne tikimybe gauti stipendiją bei kitomis papildomomis vertėmis.
• Nuo gegužės 1 dienos iki rugpjūčio vidurio vyksta vidinis ISM priėmimas, kurio metu jūs turite pateikti paraišką ISM priėmimo sistemoje, taip rezervuodami vietą universitete.
• Nuo birželio 1 dienos iki rugpjūčio pabaigos galite teikti paraišką per bendrąjį priėmimą į aukštąsias mokyklas (LAMA BPO).
Plačiau su ISM priėmimu galite susipažinti https://www.ism.lt/priemimas/.

Kuo ypatingas išankstinis priėmimas ir kodėl turėčiau stoti per jį?

ISM išankstinis priėmimas – tai unikali galimybė rezervuoti studijų vietą dar iki egzaminų bei turėti didesnę galimybę gauti ISM 25%, 50%, 75% bei 100% stipendijas. ISM išankstinis priėmimas ypatingas tuo, kad jo metu vertinami ne tik akademiniai pasiekimai, tačiau ir aplikanto motyvacija bei aktyvi užklasinė veikla.

Kokius egzaminus turiu išlaikyti, norint įstoti į ISM?

Norint stoti į bet kurią ISM bakalauro studijų programą, reikia laikyti šiuos egzaminus:
• Matematika (0,4 balo)
• Lietuvių kalba (0,2 balo)
• Istorija/Geografija/IT/Užsienio kalba/Ekonomika (0,2 balo)
• Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais arba metinis pažymys (0,2 balo)

Kas yra Valstybės studijų stipendija (vnf/st)? Ką turiu daryti, jog ją gaučiau?

Valstybės studijų stipendija (vnf/st) – valstybės nefinansuojama vieta su studijų stipendija. Ją bendrojo priėmimo metu gali gauti aukščiausiais balais egzaminus išlaikę mokiniai. Valstybės studijų stipendija 2023 m. stojimo metu siekė 2865 Eur per metus. Siekiant gauti vnf/st studijų vietą, būtina ją pasirinkti bendrojo priėmimo (LAMA BPO) sistemoje. Svarbu paminėti, jog ISM 75% ir „100 Talentų“ stipendijos susideda iš valstybės studijų stipendijos (vnf/st) ir ISM universiteto papildomai skiriamos stipendijos. Todėl nepasirinkus vnf/st vietos bendrojo priėmimo metu, stojantieji praranda galimybę gauti ir 75% bei „100 Talentų“ stipendijas. Turint pakankamą balą ir norint užsitikrinti galimybę įstoti į ISM universitetą, LAMA BPO sistemoje rekomenduojame pirmoje vietoje rinktis vnf/st studijų vietą, o antroje – vnf (valstybės nefinansuojamą) studijų vietą.

Mokyklą baigiau užsienyje. Ar galiu stoti į ISM?

Išsilavinimą įgijusiems užsienio mokslo institucijose reikia kreiptis į Studijų kokybės vertinimo centrą (toliau – SKVC) dėl užsienio institucijose įgyto išsilavinimo pripažinimo ir dalykų atitikmenų nustatymo. Jeigu diplomas yra pripažįstamas ir gavus dalykų atitikmenis susidaro minimalus konkursinis balas 5.4, stojantysis turi teisę studijuoti ISM universitete.

Ar galiu įstoti į ISM, jei jau studijavau kitame universitete?

Jei studijavote kitame Lietuvos ar užsienio universitete ir norite studijas tęsti ISM universitete, kviečiame susisiekti su mumis paštu bs@ism.lt. Priėmimas į aukštesnius kursus vyksta du kartus per metus. Priėmimas į rudens semestro studijas vykdomas nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 15 d. Priėmimas į pavasario semestro studijas vykdomas nuo sausio 1 d. iki sausio 15 d. Kartu su prašymu kviečiame pateikti ir akademinę pažymą, kurioje nurodyti dalykai, kuriuos mokėtės universitete. Kadangi kiekvienas atvejis yra individualus, tikslią informaciją suteiksite jums asmeniškai.

Kokios yra ISM universiteto praktikos galimybės?

ISM veikiantis Karjeros centras padeda kiekvienam studentui žengti tvirtus žingsnius siekiant išsipildžiusios karjeros. Bendradarbiaujant su geriausiomis Lietuvos ir tarptautinėmis įmonėmis organizuojami susitikimai su verslo atstovais, o individualių konsultacijų metu teikiama pagalba pasirenkant organizaciją pagal kiekvieno studento asmeninius siekius, poreikius ir stiprybes. Kasmet studentams galime pasiūlyti net 300 praktikos vietų didžiausiose tarptautinėse įmonėse. Daugiau informacijos apie ISM Karjeros centrą rasite https://www.ism.lt/karjeros-centras/.

Kokia kalba vyks paskaitos ISM universitete?

Dauguma paskaitų ISM universitete vyksta anglų kalba, išskyrus Verslo vadybos ir rinkodaros bei Ekonomikos ir duomenų analitikos programas, kuriose dalis paskaitų vyksta ir lietuvių kalba.

Ar galima stoti į išlyginamąsias studijas po kolegijos?

Išlyginamųjų studijų neturime, tačiau galime pasiūlyti papildomas studijas, kurias pabaigus galima stoti į magistrantūrą. Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis bs@ism.lt.
Konsultacija

Svarstai apie studijas?

Registruokis konsultacijai ir atsakysime į visus tavo klausimus! O gal jau pasirinkai studijų programą? Tada pateik paraišką internetu.
Kontaktai
 Aiste Karoble. ISM Universitetas, Studentu priemimo vadove.
Aistė Karoblė
Studentų priėmimo vadovė
+370 614 18622 aiste.karoble@ism.lt
 Titas Kuodys. ISM Universitetas, Studentu priemimo vadybininkas.
Titas Kuodys
Studentų priėmimo vadybininkas
+370 613 15460 titas.kuodys@ism.lt
 Gabriele Alkimaviciute. ISM Universitetas, Studentu priemimo vadybininke.
Gabrielė Alkimavičiūtė
Studentų priėmimo vadybininkė
+370 669 61680 gabriele.alkimaviciute@ism.lt
 Janina Gedvile. ISM Universitetas, Studentu priemimo vadove.
Janina Gedvilė
Studentų priėmimo vadovė
+370 610 01493 janina.gedvile@ism.lt

Naujienos ir renginiai