Informacija tėvams

Dr. Dalius Misiunas ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius
ISM mums svarbus kiekvienas studentas. Esame nedidelis universitetas ir tai laikome savo stiprybe – turime galimybę asmeniškai pažinti kiekvieną čia besimokantį žmogų ir todėl žinome, kada jam reikia pagalbos ir kaip ją suteikti. Mes visuomet esame šalia ir pasirengę padėti.
Dr. Dalius Misiūnas
ISM universiteto rektorius
ISM filosofija

Kodėl ISM?

ISM bendruomenė – tarptautinė, puoselėjanti individualumą ir artimą ryšį su verslu. Čia studentai sutinka įkvepiančių dėstytojų iš viso pasaulio ir savo ateities verslo partnerių.
Daugiau apie ISM filosofiją
bsc vertybes nuotrauka
Bakalauro studijos

Studijos ISM – geriausia investicija į tavo ateitį

25
%
Vidutiniškai didesnis atlyginimas metai po studijų nei baigusių kitus Lietuvos universitetus*
1940
Vidutinis bakalauro absolventų atlyginimas „į rankas“ 2 m. po studijų baigimo**
25
%
Bakalauro absolventų užima vidurinės arba aukščiausios grandies vadovų pozicijas 2 metai po studijų baigimo**
2
diplomai
Galimybė gauti ISM ir vienos geriausių pasaulyje užsienio verslo mokyklos diplomą
70
%
Dėstytojų turi tarptautinį išsilavinimą
50
%+
Dėstytojų turi tarptautinės dėstymo ir darbo patirties
*ISM universiteto atlikti skaičiavimai pagal 2019 m. STRATA duomenis lyginant ekonomikos, finansų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, verslo ir vadybos krypčių pirmosios pakopos studijų alumnų atlyginimus. **ISM absolventų apklausa, 2022 m. apklausti 469 respondentai.
Bakalauro studijos

Studijos ISM – siekiantiems daugiau

Sėkmės istorijos prasideda ISM
4:28

Tėvų atsiliepimai apie studijas ISM

Virgilijus Jurgaitis
ISM alumnės Eglės Jurgaitytės tėtis
Eglė jau nuo ankstyvos vaikystės žinojo, kuo nori būti. Visada tvirtai žengė savo svajonių link. Nors visuomet ji buvo atsakinga, tačiau galiu pasakyti, kad studijų ISM metu ji dar labiau surimtėjo, kitaip pradėjo žiūrėti į gyvenimą, labiau pasveria priimamus sprendimus.
Rita Norvaišienė
ISM alumnių Dalios ir Paulinos mama
Dvi mano dukros baigė ISM. Aš nuoširdžiai niekada nemaniau, kad už mokslą protinga mokėti tokius pinigus, tačiau visada stengiausi leisti vaikams rinktis patiems. Kad jūs būtumėte matę jų degančias akis po pirmos paskaitos… Mokslas ir ISM bendruomenė jas taip įtraukė! Jos mėgavosi kiekviena diena universitete, kiekviena paskaita, projektu, krimto mokslus ir tuo džiaugėsi. ISM jos gavo ne tik kokybiškas ir įdomias studijas, bet ir platų mąstymą bei drąsą veikti. Dabar abi merginos yra stiprios asmenybės, su savo požiūriu, savo padarytomis klaidomis ir savo planu, kaip užkariauti pasaulį. Tad man, kaip mamai, belieka padėkoti ISM, atsilošti krėsle ir stebėti jų sėkmes kelią.
Tony Miller
ISM alumno Tyler Miller tėtis
Tyler’is yra labai motyvuotas žmogus. Ši savybė jam gyvenime labai padeda ir nuo manęs, tėčio, bei mamos nuima šiek tiek atsakomybės. Matau, kad jo pasirinkimas studijuoti ISM universitete taip pat buvo geras ir šiuo sprendimu mano sūnus šiandien labai džiaugiasi. Jis labai patobulėjo, todėl esu labai laimingas.

Priėmimas

Svarbiausios priėmimo datos

2024.01.01 – 2024.04.30

Prašymų ir dokumentų pateikimas internetu (https://apply.ism.lt)

2024.05.02 – 2024.05.16

Stojančiųjų motyvacijos vertinimo pokalbiai

2024.05.16

Priėmimo komisijos posėdis

2024.05.17 – 2024.05.21

Kvietimo studijuoti paskelbimas ir studijų sutarčių išsiuntimas

2024.05.22 – 2024.05.23

Apeliacijų priėmimas

2024.05.24

Apeliacijų svarstymas ir sprendimų paskelbimas

Iki 2024.05.27

Sąlyginių sutarčių su pakviestaisiais studijuoti pasirašymas

Finansavimo galimybės

Karjeros centras

Kaip ISM man padės siekti savo tikslų?

ISM su savo ateities darbdaviais susipažįsta nuo pat pirmų studijų dienų. Čia jie sprendžia realias verslo užduotis, planuoja savo karjerą ir dėl to yra itin vertinami savo darbdavių bei kolegų. Mūsų studentų veržlumas, iniciatyvumas ir imlumas naujovėms leidžia įmonėms daryti realų proveržį.
Daugiau apie karjeros centrą
Pranas Kuisys
„Bitė Lietuva“ vykdomasis direktorius
ISM studentai mums puikiai pažįstami – „BITĖJE” ne vienas sėkmingai tęsia karjerą po praktikos, taip pat dalis „BITĖS” vadovų yra baigę ar šiuo metu mokosi vienoje iš daugelio ISM studijų programų. Vertiname studijų kokybę ir kad daugelis čia dirbančių dėstytojų – patyrę praktikai. Tai lemia, kad studentas jau ateina su gilesniu suvokimu kaip veikia verslas.
Valdonė Ugianskienė
„Versli Lietuva“ personalo vadovė
Veržlioje ir nuolat besimokančioje „Versli Lietuva” komadoje turime ne vieną ISM alumną tiek verslumo ir eksporto skatinimo, tiek startuolių ekosistemos stiprinimo stityse. Kviesdami prisijungti prie „Verslios Lietuvos” sakome, kad jeigu trūks specifinių žinių – išmokysime, tačiau drąsą turi atsinešti, išmintį turi būti sukaupęs, o pasiaukojimą dirbti Lietuvai reikia turėti savo širdyje. Nekantraujame susipažinti ir dirbi su nauja ISM talentų karta!
Andrius Francas
„Alliance for Recruitment“ partneris
ISM studentus ir absolventus vertiname ne tik mes, bet ir mūsų klientai. Svarbios yra ir kompetencijos, ir asmeninės savybės. Verslo pagrindų supratimas, pozityvus požiūris, puiki anglų kalba, sugebėjimas spręsti skirtingas situacijas yra svarbiausi dalykai, kuriais dažniausiai pasižymi ISM studentai ir absolventai
Monika Statulevičienė
„Ignitis grupės“ Darbdavio įvaizdžio ir talentų pritraukimo vadovė
Vertiname ISM studentų ir absolventų profesinį paruošimą ir universalumą – jų turimos žinios yra aktualios, grįstos naujausiomis tarptautinėmis praktikomis ir lengvai pritaikomos realioms verslo problemoms spręsti. Džiaugiamės, kad pritraukiame energingus žmones, kurių noras tobulėti ir siekti geriausių rezultatų leidžia įgyvendinti ambicingiausias verslo idėjas.
Vaidotas Misevičius
„Lietuvos geležinkelių“ talentų valdymo skyriaus vadovas, ISM alumnas
Iniciatyvumas, kritinis mąstymas ir gebėjimas prisitaikyti greitai kintančioje aplinkoje – šios savybės mūsų organizacijoje yra būtinos, manau, tokias ir įgyja visi ISM studijuojantys žmonės
Justė Pačkauskaitė
„Civitta“ Vadovaujanti partnerė
ISM studentai turi reikiamas savybes: moka analizuoti problemas, aiškiai dėsto mintis, moka dirbti su skaičiais, greitai mokosi, gerai bendrauja, yra proaktyvūs, nebijo atsakomybės. Turime ne vieną pavyzdį, kaip ISM studentas per savo karjerą „Civittoje“ nuo jauno analitiko tampa patyrusiu ekspertu, kurio analizes ir patarimus vertina įmonių ir organizacijų vadovybės.
Rita Karvaitienė
„CV-Online“ Marketingo vadovė
ISM studentai ir absolventai turi savo ypatybių ir išskirtinumų: jie drąsūs, pasitikintys, aktyvūs, atviri ir įvairiapusiški. Pasižymi erudicija ir žingeidumu. Jei ieškote darbuotojų, iš kurių tikitės ne tik elementaraus užduočių vykdymo, bet kūrybiškumo ir kompleksinio problemų sprendimo, nebijote inovacijų ir netradicinio požiūrio – jums turėtų būti pakeliui su ISM studentais ir absolventais.
Mariano Andrade Gonzalez
„Moody’s” padalinio Lietuvoje vadovas
„Moody’s” organizacijoje tikime, kad kultūra, kurioje vyrauja dalijimasis žiniomis ir patirtimis, padeda i mums siekti savo tikslo – padėti žmonėms priimti geresnius sprendimus. Mes didžiuojamės, kad esame įvairialypė komanda ir investavimą į bendruomenes, kuriose dirbame, laikome svarbiu prioritetu. Čia įdedame daug pastangų. Ir tikrai ne vien genami ambicijų pritraukti ir išlaikyti geriausius talentus ateityje. Bendradarbiaudami su ISM esame pasiryžę padėti jauniems lyderiams atskleisti visą savo potencialą.
Zivile Kaireviciute, "Swedbank" karjeros konsultante
Živilė Kairevičiūtė
„Swedbank“ karjeros konsultantė
ISM universiteto alumnai į darbo rinką ateina su išsiugdytais verslumo įgūdžiais. Jie yra ambicingi, inovatyvūs bei ypatingai veiklūs, su rimtu požiūriu į darbą bei orientacija į rezultatą ir KPI siekimą. ISM absolventai nebijo imtis iniciatyvos ir teikti siūlymus procesų gerinimui. Jie greitai įsilieja į komandą, nebijo klausti bei visada domisi ir gilinasi į sritį daugiau nei tai reikalinga pozicijai. Taip pat didžioji dauguma absolventų domisi šių dienų aktualijomis tokiomis kaip investavimas ar tvarumas ir moka pritaikyti šias žinias darbe.
Goda Leseviciute, "Vinted" ankstyvosios karjeros partner
Goda Lesevičiūtė
„Vinted“ ankstyvosios karjeros partnerė
ISM universitetas ugdo savo studentus tapti tarptautiškais, besidominčiais ir ambicingais profesionalais. ISM absolventai turi puikius projektų valdymo įgūdžius, geba susidoroti su itin daug analitinio ir kūrybiško mąstymo reikalaujančiomis užduotimis ir yra gerai paruošti reikšti savo mintis. Šios kompetencijos leidžia absolventui dirbti įvairiausiose aplinkose su žmonėmis iš visų industrijų. Tai atidaro daug durų ir galimybių bekuriant savo karjerą.
Konsultacija

Jūsų vaikas svarsto apie studijas?

Kviečiame registruotis į nemokamą konsultaciją, kurios metu atsakysime į visus rūpimus klausimus! O gal jau pasirinkote studijų programą? Tada pateikite paraišką internetu.

Naujienos ir renginiai