Magistro programa

Trumpai apie studijų programą

Sužinok, kaip finansų ekonomikos programa padėjo Hov pasiekti mokymų komandos vadovo pareigų, finansinių nusikaltimų prevencijos skyriuje įmonėje „Danske Bank".
Anglų kalba
1,5 metų + 6 mėn. magistro darbas
Vidutiniškai tris kartus per savaitę darbo dienomis 18:00 – 21:15 val.
Socialinių mokslų magistras
120 ECTS
ISM Finansų ekonomikos magistrantūros absolvento atsiliepimas
2:08
Trumpai

Programos išskirtinumai

Išskirtinė akademikų - praktikų komanda
Išskirtinė akademikų - praktikų komanda, kuri perteiks geriausias Oksfordo ir Harvardo universitetų praktikas
Itin gerai subalansuota programa
Itin gerai subalansuota programa, leidžianti pažinti finansus per mikro ir makro-ekonomikos perspektyvas
Praktiškai panaudojamos žinios
Studijos padės priimti finansinius sprendimus operaciniu lygmeniu
FIBAA akreditacija
Vienintelė magistrantūros programa Lietuvoje pripažinta tarptautine FIBAA akreditacija
Mano darbas – surinkti įvairius dėstytojus ir praktikus iš viso pasaulio. Aš noriu atnešti pasaulinę studijų patirtį mūsų magistrantūros studentams, supažindinti juos su globaliomis praktikomis ir praplėsti jų horizontus.
#SignatureCourses
Tai taikomasis makroekonomikos kursas, kuriame analizuojamos šiuolaikinės ekonomikos problemoms ir pasaulio ekonomikos raida. Pagrindinis kurso tikslas – išmokti atpažinti ir analizuoti veiksnius, darančius įtaką ekonomikai trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu. Kitas svarbus kurso elementas – refleksyvaus santykio tarp makroekonominių procesų, ekonominės politikos (fiskalinės ir pinigų) bei finansų rinkų (kapitalo vertės) analizė.
Tyrimų metodologijos kursas siūlo išplėstinę programą, kuri suteikia studentams žinių apie įvairius tyrimų metodus. Tarp jų – klasikinius metodus, tokius kaip statistinis testavimas, regresinė analizė ir prognozavimas, taip pat pažangesnes metodikas, tokias kaip ARCH, GARCH, priešingų faktų analizę ir išgyvenimo analizę. Be to, studentai susipažįsta su dinamiškomis duomenų gavybos ir mašininio mokymosi sritimis, įgyja žinių apie prižiūrimo ir neprižiūrimo mokymosi metodus, įskaitant klasifikavimo, grupavimo, matmenų mažinimo ir teksto gavybos įgūdžius. Absolventai tampa gerai pasirengę vykdyti mokslinius tyrimus tiek akademinėje, tiek verslo aplinkoje ir gali naudotis plačiu klasikinių ir pažangiausių tyrimų metodų rinkiniu.
Tvarumo ekonomikos kursas yra išskirtinis dėl savo tarpdiscipliniškumo ir aktualumo realiam pasauliui. Kursas suteikia studentams holistinį supratimą apie tvarų vystymąsi, integruojant ekonomikos, aplinkos ir socialinius mokslus. Kursas taip pat atveria galimybes siekti karjeros tvarių finansų srityje. Mažinant atotrūkį tarp finansų ir tvarumo, studentai mokosi įtraukti tvarumo klausimus į savo kasdienį darbą, tai paversdami unikalia ir vertinga studijų dalimi.
Tavo ateities specialybė

Kokiose srityse įgysiu ekspertiškumo baigęs šią programą?

Įgysi stiprius analitinius įgūdžius per įmonės finansų, finansų rinkų ir finansų inžinerijos prizmes
Išlavinsi ekonomikos ir finansų modeliavimo įgūdžius
Gebėsi finansiškai ir ekonomiškai pagrįsti siūlomus organizacijų ar vyriausybių politinius sprendimus ir pasirinktus verslo modelius
Įgysi rizikos ir portfelių valdymo patirties
Dar bakalauro studijų metu naudojausi karjeros centro pagalba susirandant pirmąsias praktikas, kurių dėka pradėjau savo karjerą su finansais ir makroekonomika, o magistro studijos praplėtė žinias reikalingas analizuoti makroekonomiką bei užvedė ant kelio tolimesniems tyrinėjimams. Bendras ISM studijų lankstumas ir prisitaikymas prie dirbančio žmogaus grafiko labai palengvino gyvenimą.
Vytenis Šimkus
„Swedbank“ vyresnysis ekonomistas
Kainos, finansavimas ir priėmimas

Studijos ISM - prieinamos kiekvienam

Kainos
2925
Eur
Standartinė semestro kaina
2047.5
Eur
Semestro kaina ISM absolventams
2486.25
Eur
Semestro kaina ISM įmonių-mecenatų darbuotojams
1316.25
Eur
Semestro kaina su valstybės stipendija
Registruokis konsultacijai
Finansavimo galimybės
Finansavimo galimybės

Galimybės užsienyje

Išskirtinė galimybė

Studijų turas į didžiausią pasaulio finansų centrą – Londoną!

Aplankysi tokias finansų institucijas ir organizacijas, kaip „Moody‘s“, Londono vertybinių popierių birža (London Stock Exchange), Anglijos bankas ( The Bank of England), CFA Institutas*
Dvigubo diplomo programa

Dvigubas diplomas BI Norwegian Business School

Studijos Norvegijoje, viename iš 1 procento pasaulio universitetų, turinčių “Triple Crown” akreditaciją (AMBA, EQUIS, AACSB)
ISM bendruomenė kalba

Kitos magistrantūros studijų programos

Konsultacija

Svarstai apie studijas?

Registruokis konsultacijai ir atsakysime į visus tavo klausimus! O gal jau pasirinkai studijų programą? Tada pateik paraišką internetu.
Kontaktai
Karolina Ruikytė
Studentų priėmimo vadovė
+370 612 93276
karolina.ruikyte@ism.lt
magnifiercrosschevron-downarrow-upchevron-left-circlechevron-right-circle