Bakalauro studijos – geriausia investicija į tavo ateitį

Čia rasi tarptautinę bendruomenę, kontaktus su darbdaviais ir neįkainojamą ryšių tinklą.

Aplikuoti į studijas
Kristupas Buzys foto, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, Bakalauro studijos

Geriausias privatus universitetas Lietuvoje

„Reitingai“, 2023

Aukščiausias tarptautinis įvertinimas Lietuvoje

„Eduniversal“, 2023
Studijuodamas universitete pažinau esminius verslo ir vadybos principus. Visgi, universitetui labiausiai dėkingas esu už sutiktus žmones. Veržlūs bei protingi studentai, autoritetingi dėstytojai buvo motyvacija ir postūmis pačiam norėti ir siekti daugiau.
Kristupas Buzys
„MAXIMA LT“ rinkodaros ir pardavimų departamento direktorius, ISM alumnas

Pasiryžę eiti pirmyn

Pasiryžę eiti pirmyn. Mes padėsime kelyje
00:27

Šiandien viskas paprasta. Viskas lengva. Jokios pastangos. Karjera per tris mėnesius, workation tiesiai iš hamako, darbai, lydimi only good vibes. Lengva tuo patikėti. Dar lengviau nusivilti. Bet tik daug gyvenime pasiekę žino, kad tikroji sėkmė lydi tuos, kurie nesirenka lengviausio kelio, o yra pasiruošę be proto daug dirbti ir pakovoti. Ne su kitais, su savimi.

ISM skirtas būtent tokiems užsispyrusiems intelekto atskalūnams. Tai mokslo erdvė suprantantiems, kad dėl rezultatų teks pasiraitoti rankoves, o kartais – įklimpti į iššūkius iki kaklo. Ne, iš anksto paruošto gelbėjimosi rato kiekvieną kartą nepasiūlysime, bet tvirtą ir palaikančią bendruomenę – visada. Ši įkvėps siekti žinių ir būti atviriems naujovėms. O svarbiausia – nepasiduoti po pirmos nesėkmės. Po dešimtos – tuo labiau.

Siekiantiems profesinių aukštumų – siekiantiems daugiau – ISM pažada būti ir motyvuojančiu išbandymu, ir tvirtu užnugariu. Pasiryžk eiti pirmyn.

Bakalauro studijos

ISM – užsienis Lietuvoje

2
diplomai
Galimybė gauti ISM ir vienos geriausių pasaulyje užsienio verslo mokyklos diplomą
70
%
Dėstytojų turi tarptautinį išsilavinimą
50+
%
Dėstytojų turi tarptautinės dėstymo ir darbo patirties

ISM bendruomenė kalba

ismuniversity
ISM Instagram reel campaign
🎓✨ Join us on a little journey behind the scenes 🎬 of both ISM student lives and our campaign #pasiryžęeitipirmyn!
ismuniversity
Karolina Maria Orr Reel ISM Instagram reel
ISM ✈️ NYC
ismuniversity
Kilo Health ISM instagram reel
A colorful Wednesday ✋! Kilo Health hosted our Economics and Data Analytics students at their office to...
ismuniversity
Marius Raugalas ISM instagram reel
How do you remain at the forefront of the ever-evolving #marketing industry?
Karjeros centras

Kaip ISM man padės siekti savo tikslų?

ISM su savo ateities darbdaviais susipažįsta nuo pat pirmų studijų dienų. Čia jie sprendžia realias verslo užduotis, planuoja savo karjerą ir dėl to yra itin vertinami savo darbdavių bei kolegų. Mūsų studentų veržlumas, iniciatyvumas ir imlumas naujovėms leidžia įmonėms daryti realų proveržį.
Daugiau apie karjeros centrą
Pranas Kuisys
„Bitė Lietuva“ vykdomasis direktorius
ISM studentai mums puikiai pažįstami – „BITĖJE” ne vienas sėkmingai tęsia karjerą po praktikos, taip pat dalis „BITĖS” vadovų yra baigę ar šiuo metu mokosi vienoje iš daugelio ISM studijų programų. Vertiname studijų kokybę ir kad daugelis čia dirbančių dėstytojų – patyrę praktikai. Tai lemia, kad studentas jau ateina su gilesniu suvokimu kaip veikia verslas.
Valdonė Ugianskienė
„Versli Lietuva“ personalo vadovė
Veržlioje ir nuolat besimokančioje „Versli Lietuva” komadoje turime ne vieną ISM alumną tiek verslumo ir eksporto skatinimo, tiek startuolių ekosistemos stiprinimo stityse. Kviesdami prisijungti prie „Verslios Lietuvos” sakome, kad jeigu trūks specifinių žinių – išmokysime, tačiau drąsą turi atsinešti, išmintį turi būti sukaupęs, o pasiaukojimą dirbti Lietuvai reikia turėti savo širdyje. Nekantraujame susipažinti ir dirbi su nauja ISM talentų karta!
Andrius Francas
„Alliance for Recruitment“ partneris
ISM studentus ir absolventus vertiname ne tik mes, bet ir mūsų klientai. Svarbios yra ir kompetencijos, ir asmeninės savybės. Verslo pagrindų supratimas, pozityvus požiūris, puiki anglų kalba, sugebėjimas spręsti skirtingas situacijas yra svarbiausi dalykai, kuriais dažniausiai pasižymi ISM studentai ir absolventai
Monika Statulevičienė
„Ignitis grupės“ Darbdavio įvaizdžio ir talentų pritraukimo vadovė
Vertiname ISM studentų ir absolventų profesinį paruošimą ir universalumą – jų turimos žinios yra aktualios, grįstos naujausiomis tarptautinėmis praktikomis ir lengvai pritaikomos realioms verslo problemoms spręsti. Džiaugiamės, kad pritraukiame energingus žmones, kurių noras tobulėti ir siekti geriausių rezultatų leidžia įgyvendinti ambicingiausias verslo idėjas.
Vaidotas Misevičius
„Lietuvos geležinkelių“ talentų valdymo skyriaus vadovas, ISM alumnas
Iniciatyvumas, kritinis mąstymas ir gebėjimas prisitaikyti greitai kintančioje aplinkoje – šios savybės mūsų organizacijoje yra būtinos, manau, tokias ir įgyja visi ISM studijuojantys žmonės
Justė Pačkauskaitė
„Civitta“ Vadovaujanti partnerė
ISM studentai turi reikiamas savybes: moka analizuoti problemas, aiškiai dėsto mintis, moka dirbti su skaičiais, greitai mokosi, gerai bendrauja, yra proaktyvūs, nebijo atsakomybės. Turime ne vieną pavyzdį, kaip ISM studentas per savo karjerą „Civittoje“ nuo jauno analitiko tampa patyrusiu ekspertu, kurio analizes ir patarimus vertina įmonių ir organizacijų vadovybės.
Rita Karvaitienė
„CV-Online“ Marketingo vadovė
ISM studentai ir absolventai turi savo ypatybių ir išskirtinumų: jie drąsūs, pasitikintys, aktyvūs, atviri ir įvairiapusiški. Pasižymi erudicija ir žingeidumu. Jei ieškote darbuotojų, iš kurių tikitės ne tik elementaraus užduočių vykdymo, bet kūrybiškumo ir kompleksinio problemų sprendimo, nebijote inovacijų ir netradicinio požiūrio – jums turėtų būti pakeliui su ISM studentais ir absolventais.
Mariano Andrade Gonzalez
„Moody’s” padalinio Lietuvoje vadovas
„Moody’s” organizacijoje tikime, kad kultūra, kurioje vyrauja dalijimasis žiniomis ir patirtimis, padeda i mums siekti savo tikslo – padėti žmonėms priimti geresnius sprendimus. Mes didžiuojamės, kad esame įvairialypė komanda ir investavimą į bendruomenes, kuriose dirbame, laikome svarbiu prioritetu. Čia įdedame daug pastangų. Ir tikrai ne vien genami ambicijų pritraukti ir išlaikyti geriausius talentus ateityje. Bendradarbiaudami su ISM esame pasiryžę padėti jauniems lyderiams atskleisti visą savo potencialą.
Zivile Kaireviciute, "Swedbank" karjeros konsultante
Živilė Kairevičiūtė
„Swedbank“ karjeros konsultantė
ISM universiteto alumnai į darbo rinką ateina su išsiugdytais verslumo įgūdžiais. Jie yra ambicingi, inovatyvūs bei ypatingai veiklūs, su rimtu požiūriu į darbą bei orientacija į rezultatą ir KPI siekimą. ISM absolventai nebijo imtis iniciatyvos ir teikti siūlymus procesų gerinimui. Jie greitai įsilieja į komandą, nebijo klausti bei visada domisi ir gilinasi į sritį daugiau nei tai reikalinga pozicijai. Taip pat didžioji dauguma absolventų domisi šių dienų aktualijomis tokiomis kaip investavimas ar tvarumas ir moka pritaikyti šias žinias darbe.
Goda Leseviciute, "Vinted" ankstyvosios karjeros partner
Goda Lesevičiūtė
„Vinted“ ankstyvosios karjeros partnerė
ISM universitetas ugdo savo studentus tapti tarptautiškais, besidominčiais ir ambicingais profesionalais. ISM absolventai turi puikius projektų valdymo įgūdžius, geba susidoroti su itin daug analitinio ir kūrybiško mąstymo reikalaujančiomis užduotimis ir yra gerai paruošti reikšti savo mintis. Šios kompetencijos leidžia absolventui dirbti įvairiausiose aplinkose su žmonėmis iš visų industrijų. Tai atidaro daug durų ir galimybių bekuriant savo karjerą.
Po studijų

Studijos ISM – geriausia investicija į tavo ateitį

25
%
Vidutiniškai didesnis atlyginimas metai po studijų nei baigusių kitus Lietuvos universitetus*
1940
Vidutinis bakalauro absolventų atlyginimas „į rankas“ 2 m. po studijų baigimo**
25
%
Bakalauro absolventų užima vidurinės arba aukščiausios grandies vadovų pozicijas 2 metai po studijų baigimo**
*ISM universiteto atlikti skaičiavimai pagal 2019 m. STRATA duomenis, lyginant ekonomikos, finansų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, verslo ir vadybos krypčių pirmosios pakopos studijų alumnų atlyginimus. **ISM absolventų apklausa, 2022 m., apklausti 469 respondentai.
Filosofija

ISM universitete susitinka siekiantys daugiau

Tie, kurie nori kilti aukščiau, ir žino, kad tam reikės pastangų. Jie reiklūs, visų pirma – patys sau. Jie drįsta svajoti truputį drąsiau: apie savo verslą, kuris keis pasaulį, ar išsipildžiusią karjerą, tokią, kurią apsibrėš patys. Jie į studijas žiūri kaip į svarbią ateities investiciją.
Daugiau apie ISM Filosofiją
ISM Vadybos ir Ekonomikos universitetas, Bakalauro studijos, ISM Filosofijos sekcijos iliustracija
ISM gyvenimas

Kuo ypatingas ISM?

Palaikanti bendruomenė

ISM – butikinis universitetas, kurio nariai turi galimybę gerai pažinti vieni kitus. Tiek studentus, tiek verslo atstovus. Čia dėstytojai prisimena tavo vardą ir puikiai žino tavo kelionę. Mes kartu mokomės ir kartu švenčiame. ISM veikia daug įvairiausių studentų klubų ir palaikoma mokslo visą gyvenimą idėja.
ISM bendruomenė pasižymi stipriu konkurencingumu, leidžiančiu studentams išreikšti geriausią savęs versiją ir tuo pačiu kurti stiprų bei neįkainojamą kontaktų tinklą.
Vytautas Kukulskis, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, foto
Vytautas Kukulskis
ISM universiteto „Ekonomikos ir politikos“ bakalauro programos alumnas
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, stundetai, foto
ISM gyvenimas

Kuo ypatingas ISM?

Artimas santykis su verslu

Studentai paskaitose nuolat sprendžia aktualias verslo įmonių problemas. Mūsų studentai net du kartus per studijų laiką atlieka praktiką įmonėse, kad geriau atrastų tai, kas iš tiesų tinka jiems. Viso to rezultatas? Įmonių atstovai itin gerai vertina ISM studentus ir alumnus!
Studijuodamas ISM turėjau galimybę aplankyti didžiąsias įmones Vilniuje, o tarp jų ir mano dabartinę darbo vietą – EY Lietuva. Šie vizitai padėjo užmegzti naujus ryšius, patyrinėti karjeros galimybes ir pristatyti savo gebėjimus.
Yung Mihdi Nyelle ISM Universitetas, Bakalauro studentstudijos
Yung Mihdi Nyelle
„EY“ apskaitos konsultantas, ISM universiteto studentas
ism university business
ISM gyvenimas

Kuo ypatingas ISM?

ISM Įsikūręs pačiame Vilniaus centre

Mes atgaivinome istorinį pastatą pačiame Vilniaus centre. Čia, gyvybe šurmuliuojančiame Gedimino prospekte, įsikūrusios vienos didžiausių Lietuvos įmonių ir įstaigų. Nuo terasos, kurioje mūsų bendruomenė mėgsta kartu išgerti kavos, atsiveria įspūdingas vaizdas į Gedimino pilį!
„ISM campus“ yra tikrai įkvepiantis. Tikiu, kad stebint įspūdingą Vilniaus senamiesčio architektūrą pro „G7“ langus, studentams kyla stipri motyvacija siekti savo tikslų.
Karolina Maria Orr ISM Universitetas
Karolina Maria Orr
Viešųjų ryšių vadovė, ISM universiteto alumnė
ISM Universitetas, fotografija
ISM gyvenimas

Kuo ypatingas ISM?

Tarptautiškumas

Čia, pačioje Vilniaus širdyje, gali pajusti esantis užsienyje, kadangi ISM dėsto daug dėstytojų iš užsienio, o tavo kolegos studentai bus atvykę iš įvairiausių pasaulio šalių. Pas mus tu sukursi tvirtą tarptautinį ryšių tinklą. Na o jei panorėsi, tau suteiktos visos galimybės turėti dvigubą diplomą su Prancūzijos ar Norvegijos universitetais.
Vienas stipriausių dalykų, kurį išsinešiau iš ISM, tai požiūris, kad galiu padaryti viską, ką noriu. Kadangi studijose sutinki daug skirtingų kultūrų žmonių, tai supranti, kad turi daug galimybių pasaulyje: nebūtinai turi apsiriboti viena rinka, pavyzdžiui, Lietuva.
Deividas Matačiūnas, ISM Vadybos ir Ekonomikos universitetas, Bakalauro studijos, foto
Deividas Matačiūnas
„Sunrise“ Techninis duomenų analitikas, ISM universiteto alumnas
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, stundetai, foto
Studentų klubai ir organizacijos

ISM – tai ne vien studijos, bet ir įvairios studentų organizacijos ir klubai

Daugiau klubų ir organizacijų
Konsultacija

Svarstai apie studijas?

Registruokis konsultacijai ir atsakysime į visus tavo klausimus! O gal jau pasirinkai studijų programą? Tada pateik paraišką internetu.
Kontaktai
 Aiste Karoble. ISM Universitetas, Studentu priemimo vadove.
Aistė Karoblė
Studentų priėmimo vadovė
+370 614 18622 aiste.karoble@ism.lt
 Titas Kuodys. ISM Universitetas, Studentu priemimo vadybininkas.
Titas Kuodys
Studentų priėmimo vadybininkas
+370 613 15460 titas.kuodys@ism.lt
 Gabriele Alkimaviciute. ISM Universitetas, Studentu priemimo vadybininke.
Gabrielė Alkimavičiūtė
Studentų priėmimo vadybininkė
+370 669 61680 gabriele.alkimaviciute@ism.lt
 Janina Gedvile. ISM Universitetas, Studentu priemimo vadove.
Janina Gedvilė
Studentų priėmimo vadovė
+370 610 01493 janina.gedvile@ism.lt

Naujienos ir renginiai