Priėmimas

Jeigu ateitį sieji su tarptautinės vadybos, rinkodaros, inovacijų, finansų ar ekonomikos sritimis – ISM universiteto magistrantūros studijos yra sprendimas, kurio ieškai! Čia atsidursi tarp profesionalų, kurie siekia tobulėti, yra orientuoti į sėkmę, pasiryžę įgyti šiandienos bei ateities profesijoms reikalingų kompetencijų.  Nepraleisk galimybės stoti pagrindinio priėmimo metu ir gauti studijų stipendiją, aplikuok iki liepos 1 d.

Į papildomas studijas priimami absolventai, įgiję profesinį bakalauro kvalifikacinį laipsnį, ketinantys tęsti studijas atitinkamos studijų krypties magistrantūros studijose.

Papildomose studijose paskaitos vyksta dienos metu kartu su ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto bakalauro studentais.

Asmenys papildomose studijose studijuoja laisvojo klausytojo statusu. Studijuojantieji papildomose studijose studento statuso neįgyja. Asmenims baigusiems papildomas studijas yra išduodamas šių studijų baigimo pažymėjimas suteikiantis teisę stoti į ISM tarptautinės magistrantūros studijų programas.

Kolegijų absolventams norintiems įgyti bakalauro studijų kvalifikacinį laipsnįstudijų trukmė yra nustatoma individualiai ir ji priklauso nuo skirtumo tarp akademinių reikalavimų, keliamų ISM atitinkamos bakalauro studijų programos baigimui ir studijuojančiojo stojimo metu ISM įskaitytų akademinių reikalavimų.

Studijų kaina nustatoma pagal asmens klausomų ECTS kreditų skaičių. Vieno ECTS kredito kaina yra 90 EUR.

Priėmimo į studijas taisyklės ir procedūros apibrėžiamos ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto priėmimo taisyklėse.

Pasiryžai keisti karjeros kelią ir nori gauti naujų žinių ir įgūdžių? Įgijai bakalauro laipsnį, tačiau trūksta kreditų iki svajonių magistrantūros studijų programos? O galbūt norėtum iš arti pamatyti, kaip vyksta studijos ISM universitete? Rinkis papildomas studijas dabar ir užtikrintai pasiruošk magistrantūros studijoms ISM universitete jau šį rudenį.

Per tris mėnesius pagilinsi savo žinias, susipažinsi su mokymo metodais ir surinksi reikiamą studijų kreditų kiekį. Studijos vyks vakarais – tai puikios sąlygos dirbantiems.

Studentams, sėkmingai baigusiems papildomas studijas ir įstojusiems į pasirinktą tarptautinės magistrantūros studijų programą ISM universitete, bus suteikta 30% nuolaida sumokėtai papildomų studijų kainai.

Vietų skaičius į papildomas studijas ribotas. Pildyk registracijos formą žemiau ir mes su tavimi susisieksime. Pokalbio metu galėsime aptarti visus iškilusius klausimus.
Kaip viskas vyks?

Papildomos studijos prasidės jau vasario mėn.

Studijos truks tris mėnesius (vasarį, kovą, balandį) vakarais, po darbo valandų nuotoliniu būdu.

Vienas dalykas turės 6 ECTS studijų kreditus ir per 3 mėn. galėsite susirinkti reikiamą studijų kreditų skaičių (18 ECTS kreditų). Tiek kreditų reikia norint pradėti Finansų ekonomikos arba Tarptautinės rinkodaros ir vadybos magistrantūros studijas ISM universitete.

Kokius dalykus galėsiu rinktis?

Atsižvelgdami į tavo baigtas studijas, parinksime dalykus iš vadybos, finansų, ar ekonomikos sričių.

Kiek kainuoja?

Vienas studijų dalykas (6 ECTS) kainuoja 540 Eur. Mokestis už papildomas studijas mokamas prieš prasidedant studijoms.

Studentams, sėkmingai baigusiems papildomas studijas ir įstojusiems į pasirinktą tarptautinės magistrantūros studijų programą ISM universitete, bus suteikta 30% nuolaida sumokėtai papildomų studijų kainai. Ši mokesčio dalis bus grąžinama jau magistrantūros studijų metu.

Ar galiu dalyvauti sesijoje, jeigu dalį kreditų turiu surinkęs?

Taip, specialios studijų sesijos metu galėsite surinkti reikalingų studijų kreditų skirtumą, išklausant mažiau nei 3 dalykus. Tačiau, klausant mažesnį studijų dalykų skaičių, nuolaida nėra taikoma.

Kokiu kitu būdu galiu surinkti reikiamus kreditus studijoms?

Kreipiantis nuo vasario 1 d., individualiai pasiūlysime Jums tinkamiausią būdą susirinkti trūkstamus kreditus kitu Jums tinkamu metu, pavasario semestre. Atkreipiame dėmesį, kad šiuo atveju, nėra taikoma 30 proc. studijų nuolaida.

Jeigu praleidau registracijos terminą, ar galiu prisijungti prie specialios studijų sesijos po vasario 1 d.?

Taip, jeigu bus likusių laisvų vietų, galėsite prisijungti prie dalykų, kurie dar nėra prasidėję. Klausant mažiau nei tris studijų dalykus, nuolaida nėra taikoma.

Kokie reikalavimai taikomi stojant į magistrantūros studijas?

Į Tarptautinės rinkodaros vadybos programą 2021 m. priimami asmenys baigę vadybos krypties bakalauro studijas arba baigę kitos studijų krypties bakalauro studijas, bet išklausę ne mažiau kaip 18 ECTS kreditų iš verslo, vadybos, ekonomikos, rinkodaros arba finansų krypčių dalykų.

Į Finansų ekonomikos programą 2021 m. priimami asmenys, baigę ekonomikos krypties bakalauro studijas arba kitos studijų krypties bakalauro studijas, bet išklausę ne mažiau kaip 18 ECTS kreditų iš ekonomikos, finansų arba matematikos krypčių dalykų.

Į Inovacijų ir technologijų vadybos programą 2021 m. priimami asmenys baigę bet kurios studijos krypties bakalauro studijas. Papildomų studijų kreditų išklausyti nereikia.


ISM universitetas kviečia motyvuotus ir norinčius pagilinti savo žinias į klausytojų gretas. Į ISM studijas klausytojo statusu priimami asmenys, turintys bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Klausytojų priėmimas į tarptautinės magistrantūros studijų dalykus vykdomas prieš kiekvieno studijų dalyko pradžią. Prašymai studijuoti ir dokumentai priimami ne vėliau nei 2 savaitės prieš prasidedant pasirinktam dalykui. Dėl išsamesnės informacijos apie dalykų pradžią ir trukmę, kreipkitės į studijų priėmimo skyrių – .

STOJIMO PROCEDŪRA

Prašymai priimti į Tarptautinės magistrantūros studijas pateikiami ir koreguojami tik internetu https://my.ism.lt, pasirinkant skiltį 2021 Spring Non-Degree/ Laisvieji klausytojai.

Magistrantūros studijų dalykų sąrašą 2021 m. pavasario semestrui galite rasti čia.

Galimų studijuoti dalykų aprašymus galima atrasti prie kiekvienos Tarptautinės magistrantūros programos mokomųjų dalykų sąrašo skilties:

PRIĖMIMO DOKUMENTAI

Asmenys, kurie anksčiau nestudijavo ISM, norėdami dalyvauti klausytojų priėmime turi pateikti šiuos dokumentus:

  • išsilavinimą įrodantys dokumentai ir jų priedai (diplomai ir jų priedėliai, brandos atestatas ir pan.);
  • asmens tapatybės kortelės ar paso kopija;
  • fotonuotrauka (3×4 cm);
  • apmokėtos stojamosios studijų įmokos kvitas;
  • pavardės keitimo dokumento, jei stojančio pavardė priėmimo metu kitokia, nei nurodyta asmens dokumentuose.

Asmenys, kurie anksčiau studijavo ISM, norėdami dalyvauti klausytojų priėmime, turi Studijų skyriui pateikti šiuos dokumentus:

  • Rektoriaus įsakymu patvirtintos formos prašymą studijuoti klausytojo statusu ISM;
  • asmens tapatybės kortelę arba pasą;
  • apmokėtos stojamosios studijų įmokos kvitą;
  • pavardės keitimo dokumento, jei stojančiojo pavardė priėmimo metu yra kitokia, nei nurodyta asmens dokumentuose.

STUDIJŲ KAINA

Vieno Tarptautinės magistrantūros studijų ECTS kredito kaina yra 110 EUR ir vieną studijų dalyką sudaro 6 ECTS kreditai.

KONTAKTAI
Tel.: +37061962308
E-mail: 

Pagalba finansuojant studijas

Studijų programos naujienos

Kodėl ISM?

Geriausiai vertinamos magistrantūros studijų programos Lietuvoje*

*Remiantis Studijų kokybės vertinimo centro duomenimis, rinkodaros, ekonomikos, verslo ir vadybos studijų kryptys.

ISM Magistrantūros absolventai  po studijų baigimo uždirba 80 proc. daugiau nei kitų universitetų absolventai.*

*STRATA, ekonomikos, rinkodaros ir vadybos studijų kryptys, 2015 – 2018 m.

Užsienis Lietuvoje

60 proc. mūsų dėstytojų ir 20 proc. studentų yra iš užsienio. Studijuodamas ISM galėsi mokytis ir gauti dvigubą diplomą iš prestižinių universitetų JAV, Prancūzijoje, Olandijoje ar Norvegijoje- telieka pasirinkti svajonių studijų programą!

99 proc.

magistrantūros absolventų rekomenduotų Tarptautinės magistrantūros studijas

Galimybė mokytis visame pasaulyje

Algirdas Keršys, Prancūzija

Pirmą sykį atvykus į Kedge Business School  mane nustebino inovatyvi ir pramogų kupina studijų aplinka, milžiniškas universiteto kiemas, studentų organizacijų ir užklasinių veiklų gausa bei kompetentingi užsienio dėstytojai. Kiekvienas semestras mainuose, tai tarsi naujai išgyventas pirmas kursas.
Bendrosios vadybos, ekonomikos ir verslo sričių studijų programos, kuriamos kartu su pripažintomis užsienio aukštosiomis mokyklomis.