Priėmimas

Jeigu ateitį sieji su tarptautinės vadybos, rinkodaros, inovacijų, finansų ar ekonomikos sritimis – ISM universiteto magistrantūros studijos yra sprendimas, kurio ieškai! Čia atsidursi tarp profesionalų, kurie siekia tobulėti, yra orientuoti į sėkmę, pasiryžę įgyti šiandienos bei ateities profesijoms reikalingų kompetencijų.  Nepraleisk galimybės stoti pagrindinio priėmimo metu ir gauti studijų stipendiją, aplikuok iki liepos 1 d.

Į papildomas studijas priimami absolventai, įgiję profesinį bakalauro kvalifikacinį laipsnį, ketinantys tęsti studijas atitinkamos studijų krypties magistrantūros studijose.

Papildomose studijose paskaitos vyksta dienos metu kartu su ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto bakalauro studentais.

Asmenys papildomose studijose studijuoja laisvojo klausytojo statusu. Studijuojantieji papildomose studijose studento statuso neįgyja. Asmenims baigusiems papildomas studijas yra išduodamas šių studijų baigimo pažymėjimas suteikiantis teisę stoti į ISM tarptautinės magistrantūros studijų programas.

Kolegijų absolventams norintiems įgyti bakalauro studijų kvalifikacinį laipsnįstudijų trukmė yra nustatoma individualiai ir ji priklauso nuo skirtumo tarp akademinių reikalavimų, keliamų ISM atitinkamos bakalauro studijų programos baigimui ir studijuojančiojo stojimo metu ISM įskaitytų akademinių reikalavimų.

Studijų kaina nustatoma pagal asmens klausomų ECTS kreditų skaičių. Vieno ECTS kredito kaina yra 90 EUR.

Priėmimo į studijas taisyklės ir procedūros apibrėžiamos ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto priėmimo taisyklėse.

ISM universitetas kviečia motyvuotus ir norinčius pagilinti savo žinias į klausytojų gretas. Į ISM studijas klausytojo statusu priimami asmenys, turintys bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Klausytojų priėmimas į tarptautinės magistrantūros studijų dalykus vykdomas prieš kiekvieno studijų dalyko pradžią. Prašymai studijuoti ir dokumentai priimami ne vėliau nei 2 savaitės prieš prasidedant pasirinktam dalykui. Dėl išsamesnės informacijos apie dalykų pradžią ir trukmę, kreipkitės į studijų priėmimo skyrių – .

STOJIMO PROCEDŪRA

Prašymai priimti į Tarptautinės magistrantūros studijas pateikiami ir koreguojami tik internetu https://my.ism.lt, pasirinkant skiltį 2020 Fall Non-Degree/ Laisvieji klausytojai.

Magistrantūros studijų dalykų sąrašas 2020 m. rudens semestrui. 

Galimų studijuoti dalykų aprašymus galima atrasti prie kiekvienos Tarptautinės magistrantūros programos mokomųjų dalykų sąrašo skilties:

PRIĖMIMO DOKUMENTAI

Asmenys, kurie anksčiau nestudijavo ISM, norėdami dalyvauti klausytojų priėmime turi pateikti šiuos dokumentus:

  • išsilavinimą įrodantys dokumentai ir jų priedai (diplomai ir jų priedėliai, brandos atestatas ir pan.);
  • asmens tapatybės kortelės ar paso kopija;
  • fotonuotrauka (3×4 cm);
  • apmokėtos stojamosios studijų įmokos kvitas;
  • pavardės keitimo dokumento, jei stojančio pavardė priėmimo metu kitokia, nei nurodyta asmens dokumentuose.

Asmenys, kurie anksčiau studijavo ISM, norėdami dalyvauti klausytojų priėmime, turi Studijų skyriui pateikti šiuos dokumentus:

  • Rektoriaus įsakymu patvirtintos formos prašymą studijuoti klausytojo statusu ISM;
  • asmens tapatybės kortelę arba pasą;
  • apmokėtos stojamosios studijų įmokos kvitą;
  • pavardės keitimo dokumento, jei stojančiojo pavardė priėmimo metu yra kitokia, nei nurodyta asmens dokumentuose.

STUDIJŲ KAINA

Vieno Tarptautinės magistrantūros studijų ECTS kredito kaina yra 110 EUR ir vieną studijų dalyką sudaro 6 ECTS kreditai.

KONTAKTAI
Tel.: +37061962308
E-mail: 

Pagalba finansuojant studijas

Studijų programos naujienos

Kodėl ISM?

Geriausiai vertinamos magistrantūros studijų programos Lietuvoje*

*Remiantis Studijų kokybės vertinimo centro duomenimis, rinkodaros, ekonomikos, verslo ir vadybos studijų kryptys.

ISM Magistrantūros absolventai  po studijų baigimo uždirba 80 proc. daugiau nei kitų universitetų absolventai.*

*STRATA, ekonomikos, rinkodaros ir vadybos studijų kryptys, 2015 – 2018 m.

Užsienis Lietuvoje

60 proc. mūsų dėstytojų ir 20 proc. studentų yra iš užsienio. Studijuodamas ISM galėsi mokytis ir gauti dvigubą diplomą iš prestižinių universitetų JAV, Prancūzijoje, Olandijoje ar Norvegijoje- telieka pasirinkti svajonių studijų programą!

99 proc.

magistrantūros absolventų rekomenduotų Tarptautinės magistrantūros studijas

Galimybė mokytis visame pasaulyje

Algirdas Keršys, Prancūzija

Pirmą sykį atvykus į Kedge Business School  mane nustebino inovatyvi ir pramogų kupina studijų aplinka, milžiniškas universiteto kiemas, studentų organizacijų ir užklasinių veiklų gausa bei kompetentingi užsienio dėstytojai. Kiekvienas semestras mainuose, tai tarsi naujai išgyventas pirmas kursas.
Bendrosios vadybos, ekonomikos ir verslo sričių studijų programos, kuriamos kartu su pripažintomis užsienio aukštosiomis mokyklomis.