Magistrantūros studijos

Studijos ISM - geriausias karjeros katalizatorius. Čia rasi tarptautinę bendruomenę, kontaktus su darbdaviais ir neįkainojamą ryšių tinklą.
Registruotis konsultacijai

Magistrantūros studijų programos

Iki papildomo priėmimo pabaigos liko:

00
:
00
:
00
:
00
Prisijunk prie vieno geriausių vadybos ir ekonomikos universitetų

Studijos ISM - geriausia investicija į ateitį

*ISM absolventų apklausa, 2019 m., **Vyriausybės strateginės analizės centro duomenys, ekonomikos, finansų, verslo ir vadybos krypčių studijos, 2017 m.
80
%
Vidutiniškai didesnis atlyginimas metai po studijų nei kitų universitetų absolventų**
20
00 €
Vidutinis absolventų atlyginimas „į rankas“ 2-3 m. po studijų baigimo*
99
%
Absolventų rekomenduotų studijas draugams ar šeimos nariams*
99
%
Absolventų dirba pagal specialybę*
60
%
Dėstytojų iš užsienio

25
%
Turi savo verslą

ISM Vertybės

Kodėl ISM?

ISM bendruomenė – tarptautinė, puoselėjanti individualumą ir artimą ryšį su verslu. Čia sutiksi įkvepiančių dėstytojų iš viso pasaulio ir savo ateities verslo partnerių.
Daugiau apie ISM
ISM universitetas vadovaujasi puikia metodika jungdamas praktines sesijas, grupių darbus, atvejų analizes ir teoriją taip pasiekdamas didžiausio studentų suinteresuotumo ir dalyvavimo paskaitose. Taip pat, labai įdomu išgirsti dėstytojus, kurie atvyksta iš kitų pasaulio šalių – šios paskaitos būna ypač įdomios ir labiausiai įsimintinos. Nemažiau didesnis pliusas yra galimybė derinti studijas su darbu, nes paskaitos vyksta po darbo valandų, todėl tai leido lengvai susiplanuoti laiką ir skirti kokybišką dėmesį tiek darbui, tiek studijoms.
Arnas Bušmanas
ISM tarptautinės magistrantūros absolventas

Tarptautiškumas

Kuo ypatingas ISM?

ISM suteikia ypatingą galimybę įgyti dvigubą diplomą su prestižiniais JAV, Prancūzijos ir Norvegijos universitetais. Be to tavęs laukia vizitai į tarptautines organizacijas, verslo konferencijas bei daugiau nei 100 šalių mainų programa.
Daugiau apie studijas užsienyje
Viena iš įdomiausių studijų dalių buvo kelionė į Japoniją, kurios metu turėjau galimybę susipažinti su Japonijos technologijų įmonėmis, tokiomis, kaip Toyota ar Mitsubishi Aircraft, sužinoti apie jų patiriamus iššūkius susijusius su inovacijų ir technologijų vadyba bei pasiūlyti sprendimus.
Marija Tuknevičiūtė
ISM Inovacijų ir Technologijų vadybos magistro programos absolventė
ISM studentai dirba šiose kompanijose

Karjera ir artimas ryšys su verslo pasauliu

Kaip ISM man padės siekti savo tikslų?

ISM suteikia reikiamas praktines žinias vertinamas darbdavių renkantis kandidatus į vadovaujančias pareigas.
Studijos ISM universitete tapo mano karjeros raktu, kuris atrakino daugelio įmonių ir įstaigų duris. Tokiu būdu buvo atrasta mano aistra automobilių industrijai, kuri tęsiasi iki šiol. Šiuo metu, dirbdama su išskirtiniais Bentley ir Maserati prekių ženklais, džiaugiuosi galimybe magistro studijų metu įgytas žinias pritaikyti praktikoje.
Ieva Navikaitė
Bentley Vilnius ir Maserati Vilnius rinkodaros ir komunikacijos vadovė

Pažinčių tinklas

Čia rasi bendraminčių bendruomenę

ISM - vieta kur sukursi vertingą pažinčių tinklą lydėsiantį ir padėsiantį karjeros eigoje.
Studijos ISM buvo vertingos ne tik dėl gautų žinių, bet ir užsimezgusių pažinčių - bendraujame iki šiol, dalinamės patirtimi ir naujienomis, konsultuojames darbiniais klausimais.
Julius Nasickas
Adform komandos vadovas

Naudingos nuorodos

Atsiliepimai

Studentų atsiliepimai
Darbdavių atsiliepimai

Svarstai apie studijas?

Registruokis konsultacijai ir atsakysime į visus tavo klausimus! O gal jau pasirinkai studijų programą? Tada pateik paraišką internetu.
envelopephone-handsetmagnifiercrosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-upchevron-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram