Priėmimas

Jeigu ateitį sieji su tarptautinės vadybos, rinkodaros, inovacijų, finansų ar ekonomikos sritimis – ISM universiteto magistrantūros studijos yra sprendimas, kurio ieškai! Čia atsidursi tarp profesionalų, kurie siekia tobulėti, yra orientuoti į sėkmę, pasiryžę įgyti šiandienos bei ateities profesijoms reikalingų kompetencijų.  Nepraleisk galimybės stoti pagrindinio priėmimo metu ir gauti studijų stipendiją, aplikuok iki liepos 1 d.

Į papildomas studijas priimami absolventai, įgiję profesinį bakalauro kvalifikacinį laipsnį, ketinantys tęsti studijas atitinkamos studijų krypties magistrantūros studijose. .

Papildomose studijose paskaitos vyksta dienos metu kartu su ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto bakalauro studentais.

Asmenys papildomose studijose studijuoja laisvojo klausytojo statusu. Studijuojantieji papildomose studijose studento statuso neįgyja. Asmenims baigusiems papildomas studijas yra išduodamas šių studijų baigimo pažymėjimas suteikiantis teisę stoti į ISM tarptautinės magistrantūros studijų programas.

Kolegijų absolventams norintiems įgyti bakalauro studijų kvalifikacinį laipsnįstudijų trukmė yra nustatoma individualiai ir ji priklauso nuo skirtumo tarp akademinių reikalavimų, keliamų ISM atitinkamos bakalauro studijų programos baigimui ir studijuojančiojo stojimo metu ISM įskaitytų akademinių reikalavimų.

Studijų kaina nustatoma pagal asmens klausomų ECTS kreditų skaičių. Vieno ECTS kredito kaina yra 79 EUR.

Priėmimo į studijas taisyklės ir procedūros apibrėžiamos ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto priėmimo taisyklėse.

Gauk žinių, kurių tau reikia! ISM universitete gali klausyti atskirus programų modulius. Parašyk mums į ir mes mielai tau viską papasakosim!

Pagalba finansuojant studijas

Studijų programos naujienos

Kodėl ISM?

Geriausiai vertinamos magistrantūros studijų programos Lietuvoje*

*Remiantis Studijų kokybės vertinimo centro duomenimis, rinkodaros, ekonomikos, verslo ir vadybos studijų kryptys.

ISM Magistrantūros absolventai  po studijų baigimo uždirba 80 proc. daugiau nei kitų universitetų absolventai.*

*STRATA, ekonomikos, rinkodaros ir vadybos studijų kryptys, 2015 – 2018 m.

Užsienis Lietuvoje

60 proc. mūsų dėstytojų ir 20 proc. studentų yra iš užsienio. Studijuodamas ISM galėsi mokytis ir gauti dvigubą diplomą iš prestižinių universitetų JAV, Prancūzijoje, Olandijoje ar Norvegijoje- telieka pasirinkti svajonių studijų programą!

99 proc.

magistrantūros absolventų rekomenduotų Tarptautinės magistrantūros studijas

Galimybė mokytis visame pasaulyje

Algirdas Keršys, Prancūzija

Pirmą sykį atvykus į Kedge Business School  mane nustebino inovatyvi ir pramogų kupina studijų aplinka, milžiniškas universiteto kiemas, studentų organizacijų ir užklasinių veiklų gausa bei kompetentingi užsienio dėstytojai. Kiekvienas semestras mainuose, tai tarsi naujai išgyventas pirmas kursas.
Bendrosios vadybos, ekonomikos ir verslo sričių studijų programos, kuriamos kartu su pripažintomis užsienio aukštosiomis mokyklomis.