Magistrantūros studijos

Studijos ISM – geriausias karjeros katalizatorius. Čia rasi tarptautinę bendruomenę, kontaktus su darbdaviais ir neįkainojamą ryšių tinklą.

Aplikuoti į studijas
Justina Petronė Chief Economist at the Monetary Policy Department of the Bank of Lithuania and proud ISM University alumnus
Magistro studijos padėjo užtikrintai pasiruošti karjerai finansų srityje, o baigiamojo darbo tema tapo raktu į darbą Europos centriniame banke.
Justina Petronė
Vyr. ekonomistė, Pinigų politikos skyrius, Lietuvos bankas ir ISM alumnė

Priėmimas

Norint pateikti paraišką studijoms ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, tai galima padaryti tris kartus per metus išankstinio, pagrindinio ir papildomo priėmimo metu
Iki pagrindinio priėmimo pabaigos liko

Pasiryžę eiti pirmyn

Pasiryžę eiti pirmyn. Mes padėsime kelyje
00:27

Šiandien viskas paprasta. Viskas lengva. Jokios pastangos. Karjera per tris mėnesius, workation tiesiai iš hamako, darbai, lydimi only good vibes. Lengva tuo patikėti. Dar lengviau nusivilti. Bet tik daug gyvenime pasiekę žino, kad tikroji sėkmė lydi tuos, kurie nesirenka lengviausio kelio, o yra pasiruošę be proto daug dirbti ir pakovoti. Ne su kitais, su savimi.

ISM skirtas būtent tokiems užsispyrusiems intelekto atskalūnams. Tai mokslo erdvė suprantantiems, kad dėl rezultatų teks pasiraitoti rankoves, o kartais – įklimpti į iššūkius iki kaklo. Ne, iš anksto paruošto gelbėjimosi rato kiekvieną kartą nepasiūlysime, bet tvirtą ir palaikančią bendruomenę – visada. Ši įkvėps siekti žinių ir būti atviriems naujovėms. O svarbiausia – nepasiduoti po pirmos nesėkmės. Po dešimtos – tuo labiau.

Siekiantiems profesinių aukštumų – siekiantiems daugiau – ISM pažada būti ir motyvuojančiu išbandymu, ir tvirtu užnugariu. Pasiryžk eiti pirmyn.

Konsultacija

Svarstai apie studijas?

Registruokis konsultacijai ir atsakysime į visus tavo klausimus! O gal jau pasirinkai studijų programą? Tada pateik paraišką internetu.
Kontaktai
 Jolanta Dzemionė. Priėmimų vadovė Lietuvos magistrantūros studentams
Jolanta Dzemionė
Studentų priėmimo vadovė
+370 612 93 276 jolanta.dzemione@ism.lt
 Augustė Ežerskytė, Studentų priėmimo vadovė
Augustė Ežerskytė
Studentų priėmimo vadovė
+370 614 26 647 auguste.ezerskyte@ism.lt
Magistrantūros studijos skaičiais

ISM – užsienis Lietuvoje

2
diplomai
Galimybė gauti ISM ir vienos geriausių pasaulyje užsienio verslo mokyklos diplomą
60
%
Dėstytojų iš užsienio
22
%
Grupės narių iš užsienio
Marija Sargautė Graduate of ISM's Innovation and Technology Management master's program
Viena iš įdomiausių studijų dalių buvo kelionė į Japoniją, kurios metu turėjau galimybę susipažinti su Japonijos technologijų įmonėmis, tokiomis, kaip Toyota ar Mitsubishi Aircraft, sužinoti apie jų patiriamus iššūkius susijusius su inovacijų ir technologijų vadyba bei pasiūlyti sprendimus.
Marija Sargautė
ISM Inovacijų ir Technologijų vadybos magistro programos absolventė
Po studijų

Studijos ISM – geriausia investicija į tavo ateitį

2400
Vidutinis magistrantūros absolventų atlyginimas „į rankas“ po studijų baigimo*
1
TOP
Studijų kokybė pagal didžiausių tarptautinių investuotojų apklausą**
60
%
Absolventų užima aukščiausios arba vidurinės grandies vadovų pozicijas*
*ISM absolventų apklausa, 2022 m., apklausti 469 respondentai. **LIPI (Lietuvos investuotojų pasitikėjimo indeksas), Investuotojų forumas, 2019.
ISM gyvenimas

Kuo ypatingas ISM?

Palaikanti bendruomenė

ISM – butikinis universitetas, kurio nariai turi galimybę gerai pažinti vieni kitus. Tiek studentus, tiek verslo atstovus. Čia dėstytojai prisimena tavo vardą ir puikiai žino tavo kelionę. Mes kartu mokomės ir kartu švenčiame. ISM veikia daug įvairiausių studentų klubų ir palaikoma mokslo visą gyvenimą idėja.
Didžiausia vertybė studijuojant man yra studijų kokybė. ISM esu apsuptas geriausių Lietuvos ir užsienio profesionalų, kurie visada įdeda 110 proc. į savo darbą, ir draugiškų bei motyvuotų studentų, kurių idėjos ir sumanymai tampa realūs!
Vilniaus kolegijos viešųjų ryšių vadovas, tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos studentas
Gintautas Širvelis
Vilniaus kolegijos viešųjų ryšių vadovas, tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos studentas
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, stundetai, foto
ISM gyvenimas

Kuo ypatingas ISM?

Artimas santykis su verslu

Nuolat palaikome santykį su progresyviausiomis Lietuvos ir užsienio organizacijomis. Kartu kuriame naujausius verslo poreikius atliepiančias studijų programas. Šių organizacijų atstovai dalyvauja paskaitose, baigiamųjų darbų gynimuose ir tampa mentoriais mūsų studentams. Mes nuolat inicijuojame studentų susitikimus su potencialiais darbdaviais, kad jie galėtų atrasti vieni kitus.
Studijos ISM universitete tapo mano karjeros raktu, kuris atrakino daugelio įmonių ir įstaigų duris. Džiaugiuosi galimybe magistro studijų metu įgytas žinias pritaikyti praktikoje.
„Go Vilnius
Ieva Buzė
„Go Vilnius” strateginių projektų rinkodaros vadovė, ISM universiteto alumnė
ISM gyvenimas

Kuo ypatingas ISM?

ISM įsikūręs pačiame Vilniaus centre

Mes atgaivinome istorinį pastatą pačiame Vilniaus centre. Čia, gyvybe šurmuliuojančiame Gedimino prospekte, įsikūrusios vienos didžiausių Lietuvos įmonių ir įstaigų. Nuo terasos, kurioje mūsų bendruomenė mėgsta kartu išgerti kavos, atsiveria įspūdingas vaizdas į Gedimino pilį!
„ISM campus“ yra tikrai įkvepiantis. Tikiu, kad stebint įspūdingą Vilniaus senamiesčio architektūrą pro „G7“ langus, studentams kyla stipri motyvacija siekti savo tikslų.
Karolina Maria Orr ISM Universitetas
Karolina Maria Orr
Antreprenerė, buvusi Wall Street bankininkė, viešųjų ryšių vadovė. ISM universiteto alumnė
ISM Universitetas, fotografija
ISM gyvenimas

Kuo ypatingas ISM?

Tarptautiškumas

Čia, pačioje Vilniaus širdyje, gali pasijausti kaip užsienyje, kadangi apie 60 procentų dėstytojų yra atvykę iš prestižinių pasaulio universitetų, o tavo kolegos studentai taip pat bus iš įvairių šalių! Galėsi gauti dvigubą diplomą su vienu iš Prancūzijos, Norvegijos ar JAV universitetu. Turime daugiau nei 100 partnerių universitetų užsienio šalyse, kur galėsi išvykti pagal mainų programą. Pas mus tau bus sudarytos visos galimybės sukurti savo asmeninį tarptautinių ryšių tinklą!
Man labai patiko laikas ISM universitete, nes jis spinduliavo tarptautiniu jausmu visais atžvilgiais – nuo daugybės tarptautinių dėstytojų iki įvairaus studentų būrio. Lietuva buvo nepaprastai svetinga ir saugi šalis, kurioje yra ka veikti ir džiaugiuosi matydamas daug daugiau tarptautinių studentų, besirenkančių stoti į ISM universitetą.
United Nations Account Executive at Interactio, ISM universiteto alumnas
Fabian Sanchez
United Nations Account Executive at Interactio, ISM universiteto alumnas
Karjeros centras

Kaip ISM man padės siekti savo tikslų?

ISM studentai su savo būsimais darbdaviais susipažįsta nuo pat pirmų studijų dienų. Čia jie sprendžia realias verslo problemas ir padedami sertifikuotų karjeros specialistų planuoja savo karjerą. Mūsų studentų veržlumas ir iniciatyvumas yra itin vertinamas darbdavių.
Daugiau apie karjeros centrą
Pranas Kuisys
„Bitė Lietuva“ vykdomasis direktorius
ISM studentai mums puikiai pažįstami – „BITĖJE” ne vienas sėkmingai tęsia karjerą po praktikos, taip pat dalis „BITĖS” vadovų yra baigę ar šiuo metu mokosi vienoje iš daugelio ISM studijų programų. Vertiname studijų kokybę ir kad daugelis čia dirbančių dėstytojų – patyrę praktikai. Tai lemia, kad studentas jau ateina su gilesniu suvokimu kaip veikia verslas.
Valdonė Ugianskienė
„Versli Lietuva“ personalo vadovė
Veržlioje ir nuolat besimokančioje „Versli Lietuva” komadoje turime ne vieną ISM alumną tiek verslumo ir eksporto skatinimo, tiek startuolių ekosistemos stiprinimo stityse. Kviesdami prisijungti prie „Verslios Lietuvos” sakome, kad jeigu trūks specifinių žinių – išmokysime, tačiau drąsą turi atsinešti, išmintį turi būti sukaupęs, o pasiaukojimą dirbti Lietuvai reikia turėti savo širdyje. Nekantraujame susipažinti ir dirbi su nauja ISM talentų karta!
Andrius Francas
„Alliance for Recruitment“ partneris
ISM studentus ir absolventus vertiname ne tik mes, bet ir mūsų klientai. Svarbios yra ir kompetencijos, ir asmeninės savybės. Verslo pagrindų supratimas, pozityvus požiūris, puiki anglų kalba, sugebėjimas spręsti skirtingas situacijas yra svarbiausi dalykai, kuriais dažniausiai pasižymi ISM studentai ir absolventai
Monika Statulevičienė
„Ignitis grupės“ Darbdavio įvaizdžio ir talentų pritraukimo vadovė
Vertiname ISM studentų ir absolventų profesinį paruošimą ir universalumą – jų turimos žinios yra aktualios, grįstos naujausiomis tarptautinėmis praktikomis ir lengvai pritaikomos realioms verslo problemoms spręsti. Džiaugiamės, kad pritraukiame energingus žmones, kurių noras tobulėti ir siekti geriausių rezultatų leidžia įgyvendinti ambicingiausias verslo idėjas.
Vaidotas Misevičius
„Lietuvos geležinkelių“ talentų valdymo skyriaus vadovas, ISM alumnas
Iniciatyvumas, kritinis mąstymas ir gebėjimas prisitaikyti greitai kintančioje aplinkoje – šios savybės mūsų organizacijoje yra būtinos, manau, tokias ir įgyja visi ISM studijuojantys žmonės
Justė Pačkauskaitė
„Civitta“ Vadovaujanti partnerė
ISM studentai turi reikiamas savybes: moka analizuoti problemas, aiškiai dėsto mintis, moka dirbti su skaičiais, greitai mokosi, gerai bendrauja, yra proaktyvūs, nebijo atsakomybės. Turime ne vieną pavyzdį, kaip ISM studentas per savo karjerą „Civittoje“ nuo jauno analitiko tampa patyrusiu ekspertu, kurio analizes ir patarimus vertina įmonių ir organizacijų vadovybės.
Rita Karvaitienė
„CV-Online“ Marketingo vadovė
ISM studentai ir absolventai turi savo ypatybių ir išskirtinumų: jie drąsūs, pasitikintys, aktyvūs, atviri ir įvairiapusiški. Pasižymi erudicija ir žingeidumu. Jei ieškote darbuotojų, iš kurių tikitės ne tik elementaraus užduočių vykdymo, bet kūrybiškumo ir kompleksinio problemų sprendimo, nebijote inovacijų ir netradicinio požiūrio – jums turėtų būti pakeliui su ISM studentais ir absolventais.
Mariano Andrade Gonzalez
„Moody’s” padalinio Lietuvoje vadovas
„Moody’s” organizacijoje tikime, kad kultūra, kurioje vyrauja dalijimasis žiniomis ir patirtimis, padeda i mums siekti savo tikslo – padėti žmonėms priimti geresnius sprendimus. Mes didžiuojamės, kad esame įvairialypė komanda ir investavimą į bendruomenes, kuriose dirbame, laikome svarbiu prioritetu. Čia įdedame daug pastangų. Ir tikrai ne vien genami ambicijų pritraukti ir išlaikyti geriausius talentus ateityje. Bendradarbiaudami su ISM esame pasiryžę padėti jauniems lyderiams atskleisti visą savo potencialą.
Zivile Kaireviciute, "Swedbank" karjeros konsultante
Živilė Kairevičiūtė
„Swedbank“ karjeros konsultantė
ISM universiteto alumnai į darbo rinką ateina su išsiugdytais verslumo įgūdžiais. Jie yra ambicingi, inovatyvūs bei ypatingai veiklūs, su rimtu požiūriu į darbą bei orientacija į rezultatą ir KPI siekimą. ISM absolventai nebijo imtis iniciatyvos ir teikti siūlymus procesų gerinimui. Jie greitai įsilieja į komandą, nebijo klausti bei visada domisi ir gilinasi į sritį daugiau nei tai reikalinga pozicijai. Taip pat didžioji dauguma absolventų domisi šių dienų aktualijomis tokiomis kaip investavimas ar tvarumas ir moka pritaikyti šias žinias darbe.
Goda Leseviciute, "Vinted" ankstyvosios karjeros partner
Goda Lesevičiūtė
„Vinted“ ankstyvosios karjeros partnerė
ISM universitetas ugdo savo studentus tapti tarptautiškais, besidominčiais ir ambicingais profesionalais. ISM absolventai turi puikius projektų valdymo įgūdžius, geba susidoroti su itin daug analitinio ir kūrybiško mąstymo reikalaujančiomis užduotimis ir yra gerai paruošti reikšti savo mintis. Šios kompetencijos leidžia absolventui dirbti įvairiausiose aplinkose su žmonėmis iš visų industrijų. Tai atidaro daug durų ir galimybių bekuriant savo karjerą.

Pasiruošk studijoms iš anksto!

Rezervuok studijų vietą.
Iki pagrindinio priėmimo pabaigos liko

Naujienos ir renginiai