Bakalauro programa

Susipažink su studijų programa iš arčiau

Eksperimentuosi ir mokysiesi per savo patirtį, iš arti susipažinsi su technologijų pasauliu ir, svarbiausia, atrasi jame savo vietą. Po studijų galėsi įkurti savo startuolį arba žengsi karjeros laiptais inovatyviose įmonėse.
Anglų kalba
3 m. įskaitant bakalauro darbą
Verslo vadybos bakalauras
180 ECTS
Create a Startup while studying at University: Entrepreneurship and Innovation
08:46
Ši programa skirta studentams, mėgstantiems neapibrėžtumą ir problemų sprendimą. Ji tiems, kurie nori panaudoti skaitmeninius įgūdžius, kuriant naujus verslus, sprendžiant įmonių problemas ir eksperimentuojant su įvairiomis idėjomis. Šios programos tikslas – ugdyti inovatorius, kurie galėtų kurti verslo idėjas ir jas vystyti jau veikiančiose įmonėse.
#SignatureCourses
Šis intensyvus kursas skirtas naujiems antrepreneriams, norintiems pradėti verslą ir jį auginti. Paskaitas veda Silicio slėnio profesionalai, kurie pagrindinį dėmesį skiria idėjų gryninimui, komandiniam darbui, ryšių mezgimui ir kritiniam mąstymui stiprinti, paskaitos vainikuojamos finaline Demo diena. Kursas yra ypač interaktyvus ir suteikia studentui kompetencijų steigti startuolį arba dirbti jame.
„Design Thinking and Social Research“ dalykas suteikia studentams unikalią galimybę derinti dizaino mąstymą su socialiniais tyrimais, siekiant kurti inovatyvius ir aktualius sprendimus. Per šį kursą studentai išmoksta ne tik, kaip efektyviai spręsti problemas, bet ir kaip suprasti vartotojų poreikius ir lūkesčius. Tai neabejotinai padeda formuoti ateities lyderius, kurie geba kurti prasmingas ir tvarias inovacijas.
Kursas pateikia studentams dirbtinio intelekto pamatinių principų apžvalgą. Pasaulis stebi vis didėjančią priklausomybę nuo dirbtinio intelekto įvairiuose sektoriuose. Tie, kam nepavyksta prisitaikyti, atsilieka konkurencingoje ir vis labiau technologijomis grįstoje rinkoje. Plėtojome šį kursą galvodami apie besikeičiančią rinką bei suteikiame studentams reikalingas priemones, mokome metodų ir technikų, padedančių suprasti esminius AI elementus verslo ir ekonomikos pasaulyje.
Tavo ateities specialybė

Kuo galėsiu būti?

Kurti savo startuolį
Kurti ir vadovauti verslui
Produkto vadovu
Marketingo vadovu
Projektų vadovu
Verslo konsultantu
Darbas startuolyje suteikia laisvę kurti ir spręsti visuomenėje aktualias problemas. Mano kasdienis darbas susideda iš problemų sprendimų, rinkos analizės ir bendravimo su potencialiais klientais. ISM įgytos žinios man padeda suprasti esminius startuolio kūrimo principus, taip pat universitete sužinojau, kas yra svarbu, norint pritraukti investicijų, ir kokios tam reikalingos kompetencijos.
Radvilė Antanavičiūtė
„Traxlo“ verslo vystymo specialistė, ISM studentė
Bakalauro studijos

Išankstinis priėmimas į bakalauro studijas prasidės jau sausio mėnesį!

Stok į universitetą per išankstinį priėmimą, egzaminams ruoškis ramiau ir eik į juos drąsiau. Be to, gausi ir išskirtinių naudų. Tik per išankstinį ISM priėmimą:
  • Susipažinsi su ISM bendruomene, būsimais kursiokais ir dėstytojais iki studijų pradžios. Tavęs laukia pažintinės sesijos su programų vadovais, festivalis po brandos egzaminų, susipažinimas su būsimais darbdaviais ir kiti „VIP“ renginiai.
  • Turėsi galimybę rezervuoti vietą dar iki egzaminų. O tai reiškia, kad į egzaminus eisi drąsiau.
  • Galėsi pretenduoti 25 proc. kainos dengiančiai stipendijai. Šią stipendiją gali gauti tik stojantys per išankstinį priėmimą.
  • Vertinsime ne tik akademinius rezultatus, bet ir motyvaciją. ISM susitinka siekiantys daugiau. Todėl mums svarbu ne tik pažymiai, bet ir Tavo noras mokytis, veikti ir tobulėti.

Skaityti daugiau
Didesnė tikimybė įstoti į universitetą
Didesnė tikimybė gauti stipendiją
Išankstinė praktikos pasiūlymas stojant į universitetą
Specialus ISM Insider paketas

Jaučiausi ramiau ir labiau pasitikinti savimi

Santa Kasperaitė
ISM Tarptautinio verslo ir komunikacijos programos studentė, studijuojanti su ISM „100 talentų“ stipendija
Bakalauro studijos

Programos išskirtinumai

Patirsi, ką reiškia kurti verslą
Programos pagrindas - verslo kūrimas nuo idėjos iki finansavimo.
Žymiausi startuoliai
Programa kurta kartu su žymiausiais Lietuvos startuoliais.
Inovatyvūs mokymosi metodai
Mokymasis “learning by doing” bei “challenge-based learning” principais.
Konsultantai – ekspertai
Tave konsultuos ekspertai ir Silicio slėnio, Lietuvos investuotojai ir startuolių sistemos dalyviai.

Galimybės užsienyje

Išskirtinė galimybė

Erasmus for Young Entrepreneurs

Verslumo ir inovacijų programos studentams yra prieinama tarptautinė verslo mentorystės programa „Erasmus for Young Entrepreneurs“ pasirinktoje užsienio valstybėje ir finansinė parama
Mainų galimybės

100+ universitetų mainų partnerių visame pasaulyje

Mainų galimybės įvairiuose pasaulio universitetuose iš kurių trečdalis turi bent vieną prestižinę verslo universitetų akreditaciją (AACSB, EQUIS, AMBA)
ISM bendruomenė kalba

Atsakymų mes neieškojome, o kurdavome savo sprendimus. Tai privedė mane iki studijų Pietų Korėjoje, Japonijoje bei bendraįkūrėjo pozicijos sėkmingame biotechnologijų startuolyje.

Benediktas Žemaitis
„InGenes“ bendraįkurėjas, ISM studentas
Kainos, finansavimas ir priėmimas

Studijos ISM - prieinamos kiekvienam

Kainos
Pusmečio
Metinė
Su „100 Talentų“ stipendija
0
Eur
3490 Eur
Skiriama atsižvelgiant į:
Motyvaciją studijuojant
Pažymių vidurkį
Mokyklos egzaminus
Aktyvią, visuomenišką veiklą
Plačiau apie stipendiją
Su valstybine studijų stipendija
2057,5
Eur
3490 Eur
Skiriama atsižvelgiant į:
Valstybinių brandos egzaminų rezultatus
Plačiau apie stipendiją
Pilna semestro kaina
3490
Eur
Studijas finansuoti galima su:
Valstybės remiama studijų paskola
Plačiau apie paskolą
Su „100 Talentų“ stipendija
0
Eur
6980 Eur
Skiriama atsižvelgiant į:
Motyvaciją studijuojant
Pažymių vidurkį
Mokyklos egzaminus
Aktyvią, visuomenišką veiklą
Plačiau apie stipendiją
Su valstybine studijų stipendija
4115
Eur
6980 Eur
Skiriama atsižvelgiant į:
Valstybinių brandos egzaminų rezultatus
Plačiau apie stipendiją
Pilna semestro kaina
6980
Eur
Studijas finansuoti galima su:
Valstybės remiama studijų paskola
Plačiau apie paskolą
Iki išankstinio priėmimo pradžios liko
Priėmimas
Norint pateikti paraišką studijoms ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, tai galima padaryti tris kartus per metus išankstinio, pagrindinio ir papildomo priėmimo metu
Iki išankstinio priėmimo pradžios liko

00
:
00
:
00
:
00
D.U.K
Priėmimas į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą vyksta trimis etapais.
• Nuo sausio 1 dienos iki balandžio 30 dienos kviečiame stoti per išankstinį priėmimą ir taip rezervuoti vietą ISM universitete su didesne tikimybe gauti stipendiją bei kitomis papildomomis vertėmis.
• Nuo gegužės 1 dienos iki rugpjūčio vidurio vyksta vidinis ISM priėmimas, kurio metu jūs turite pateikti paraišką ISM priėmimo sistemoje, taip rezervuodami vietą universitete.
• Nuo birželio 1 dienos iki rugpjūčio pabaigos galite teikti paraišką per bendrąjį priėmimą į aukštąsias mokyklas (LAMA BPO).
Plačiau su ISM priėmimu galite susipažinti https://www.ism.lt/priemimas/.
ISM išankstinis priėmimas – tai unikali galimybė rezervuoti studijų vietą dar iki egzaminų bei turėti didesnę galimybę gauti ISM 25%, 50%, 75% bei 100% stipendijas. ISM išankstinis priėmimas ypatingas tuo, kad jo metu vertinami ne tik akademiniai pasiekimai, tačiau ir aplikanto motyvacija bei aktyvi užklasinė veikla.
Norint stoti į bet kurią ISM bakalauro studijų programą, reikia laikyti šiuos egzaminus:
• Matematika (0,4 balo)
• Lietuvių kalba (0,2 balo)
• Istorija/Geografija/IT/Užsienio kalba/Ekonomika (0,2 balo)
• Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais arba metinis pažymys (0,2 balo)
Valstybės studijų stipendija (vnf/st) – valstybės nefinansuojama vieta su studijų stipendija. Ją bendrojo priėmimo metu gali gauti aukščiausiais balais egzaminus išlaikę mokiniai. Valstybės studijų stipendija 2023 m. stojimo metu siekė 2865 Eur per metus. Siekiant gauti vnf/st studijų vietą, būtina ją pasirinkti bendrojo priėmimo (LAMA BPO) sistemoje. Svarbu paminėti, jog ISM 75% ir „100 Talentų“ stipendijos susideda iš valstybės studijų stipendijos (vnf/st) ir ISM universiteto papildomai skiriamos stipendijos. Todėl nepasirinkus vnf/st vietos bendrojo priėmimo metu, stojantieji praranda galimybę gauti ir 75% bei „100 Talentų“ stipendijas. Turint pakankamą balą ir norint užsitikrinti galimybę įstoti į ISM universitetą, LAMA BPO sistemoje rekomenduojame pirmoje vietoje rinktis vnf/st studijų vietą, o antroje – vnf (valstybės nefinansuojamą) studijų vietą.
Išsilavinimą įgijusiems užsienio mokslo institucijose reikia kreiptis į Studijų kokybės vertinimo centrą (toliau – SKVC) dėl užsienio institucijose įgyto išsilavinimo pripažinimo ir dalykų atitikmenų nustatymo. Jeigu diplomas yra pripažįstamas ir gavus dalykų atitikmenis susidaro minimalus konkursinis balas 5,5, stojantysis turi teisę studijuoti ISM universitete.
Jei studijavote kitame Lietuvos ar užsienio universitete ir norite studijas tęsti ISM universitete, kviečiame susisiekti su mumis paštu bs@ism.lt. Priėmimas į aukštesnius kursus vyksta du kartus per metus. Priėmimas į rudens semestro studijas vykdomas nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 15 d. Priėmimas į pavasario semestro studijas vykdomas nuo sausio 1 d. iki sausio 15 d. Kartu su prašymu kviečiame pateikti ir akademinę pažymą, kurioje nurodyti dalykai, kuriuos mokėtės universitete. Kadangi kiekvienas atvejis yra individualus, tikslią informaciją suteiksite jums asmeniškai.
ISM veikiantis Karjeros centras padeda kiekvienam studentui žengti tvirtus žingsnius siekiant išsipildžiusios karjeros. Bendradarbiaujant su geriausiomis Lietuvos ir tarptautinėmis įmonėmis organizuojami susitikimai su verslo atstovais, o individualių konsultacijų metu teikiama pagalba pasirenkant organizaciją pagal kiekvieno studento asmeninius siekius, poreikius ir stiprybes. Kasmet studentams galime pasiūlyti net 300 praktikos vietų didžiausiose tarptautinėse įmonėse. Daugiau informacijos apie ISM Karjeros centrą rasite https://www.ism.lt/karjeros-centras/.
Dauguma paskaitų ISM universitete vyksta anglų kalba, išskyrus Verslo vadybos ir rinkodaros bei Ekonomikos ir duomenų analitikos programas, kuriose dalis paskaitų vyksta ir lietuvių kalba.
Išlyginamųjų studijų neturime, tačiau galime pasiūlyti papildomas studijas, kurias pabaigus galima stoti į magistrantūrą. Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis bs@ism.lt.

Kitos bakalauro studijų programos

Konsultacija

Svarstai apie studijas?

Registruokis konsultacijai ir atsakysime į visus tavo klausimus! O gal jau pasirinkai studijų programą? Tada pateik paraišką internetu.
Kontaktai
Aistė Karoblė
Studentų priėmimo vadovė
+370 614 18622
aiste.karoble@ism.lt
Titas Kuodys
Studentų priėmimo vadybininkas
+370 613 15460
titas.kuodys@ism.lt
Gabrielė Alkimavičiūtė
Studentų priėmimo vadybininkė
+370 669 61680
gabriele.alkimaviciute@ism.lt
Janina Gedvilė
Studentų priėmimo vadovė
+370 610 01493
janina.gedvile@ism.lt
magnifiercrosschevron-downarrow-upchevron-left-circlechevron-right-circle