Karjeros centras

Personalizuotos paslaugos ir asmeninis dėmesys kiekvienam studentui. Atsižvelgiant į ekonominius ir technologinius pokyčius bei naujausias tendencijas mes siekiame įgalinti studentus ir absolventus greičiau atrasti sėkmingos karjeros galimybes ir kurti savo profesinį tinklą jau nuo pirmųjų studijų metų.

ISM studentams ir alumnams teikiamos paslaugos:

Karjeros konsultacijos

Galime pakonsultuoti šiais klausimais:
– CV ir motyvacinis laiškas
– Karjeros galimybės
– Darbo paieška ir pokalbiai.

Praktikos / darbo skelbimai

Praktikos ir darbo skelbimai yra kruopščiai atrinkti ir pateikiami įmonių, kurios bendradarbiauja su universitetu. Šie darbdaviai siekia priimti ISM studentus.

Renginiai, seminarai, susitikimai ir diskusijos

Organizuodami įvairius renginius karjeros tema, norime, kad kiekvienas studentas atrastų, kurioje srityje norėtų būti profesionalas!

Karjeros savaitė / mugė ir kontaktų popietė

Didžiausias ir laukiamiausias „Karjeros centro“ renginys, kurio metu šimtai studentų susipažįsta su savo būsimais darbdaviais.

Didžiuojamės

Karjeros centras – grandis, jungianti ISM studentus bei absolventus su verslo bendruomene, valstybinėmis institucijomis bei organizacijomis. Studentai skatinami pradėti planuoti savo karjerą jau universitete, kad baigę studijas galėtų sėkmingai panaudoti užmegztus ryšius su bendrovėmis ir profesiniu pasauliu.

60%

Įsidarbina studijų metu

98%

Dirba pagal specialybę

28%

Įkuria savo verslą

Verslo atstovams

Norėdami užtikrinti visapusį studentų tobulėjimą, siekiame glaudaus ryšio su verslo atstovais tiek Lietuvoje, tiek ir tarptautiniu mastu. Vienas iš ISM Karjeros centro siekių yra pagelbėti studentams paskaitų metu įgytas žinias papildyti realaus pasaulio praktinėmis patirtimis. Todėl savo studentams pateikiame darbo, praktikos ar įvairių projektų pasiūlymus, gautus iš įmonių bei organizacijų. Tokiu būdu bendradarbiaujant su verslu studentai yra ruošiami tapti aukštos klasės specialistais, turinčiais reikiamas kompetencijas sėkmingam verslo vystymui.

Nauda įmonėms

  • Darbo/praktikos pasiūlymų, kvietimų, įmonės projektų viešinimas.
  • Galimybė organizuoti įmonės atstovo/ atstovų paskaitą/ seminarą ISM studentams pasirinkta tema. Pildyti kviestinio svečio formą
  • Galimybė pristatyti įmonę mūsų organizuojamose Karjeros dienose.

Jei turite idėjų dėl galimo bendradarbiavimo arba norėtumėte pasidalinti pasiūlymais su ISM studentais, susisiekite el. paštu

Kontaktai