Bakalauro programa

Susipažink su studijų programa iš arčiau

Studijuodamas verslo pasaulį pamatysi iš visų pusių – komunikacijos, rinkodaros, socialinės atsakomybės, tarptautinės ekonomikos. Per paskaitas susipažinsi su pasaulio ekonomika, nagrinėsi politinių lyderių priimamus sprendimus ir jų poveikį ekonomikai bei verslo procesams.
Anglų kalba
3 m. + 6 mėn. bakalauro darbas
Verslo vadybos bakalauras
210 ECTS
Become a Pro in Business: International Business and Communication
07:43
Pačioje Vilniaus širdyje įsikūręs ISM universitetas siūlo unikalias tarptautinio verslo ir komunikacijos įgūdžių tobulinimo galimybes. ISM dėstytojai padeda mūsų studentams pasiruošti tarptautinei karjerai bendradarbiaudami su bendraminčiais. Tokie ryšiai užmezgami studijuojant Lietuvoje ir tarptautiniu mastu, mainų studijų metu užsienyje . Be to, studentai turi galimybę tyrinėti tikrus verslo iššūkius ir rasti sprendimus glaudžiai bendradarbiaudami su mūsų verslo partneriais.
#SignatureCourses
Globaliame pasaulyje norint sėkmingai bendradarbiauti, derėtis ir kurti vertę tarpvalstybiniu mastu, vien žinių apie kultūrinius skirtumus ir tolerancijos jiems nebepakanka. Noras ir gebėjimas veikti išvien, plėtoti naujas kultūrų bendrystes bus vis svarbesnė sėkmingos pasaulinės lyderystės, vertės kūrimo ir bendradarbiavimo sąlyga. Tarptautinių derybų kurso tikslas – supažindinti studentus su naudingomis teorijomis, modeliais, perspektyvomis ir, svarbiausia, suteikti praktinių įrankių darbui, bendradarbiavimui ir deryboms visuotiniais tarpusavio ryšio laikais.
Kursas padeda studentams strategiškai vertinti rinkodarą tarptautinėje erdvėje. Taip pat pasiūlo daugybę veiksmingų sprendimų, kaip sustiprinti prekės ženklo konkurencingumą pasauliniu mastu. Ypatingą dėmesį skiriame besiformuojantiems rinkodaros pavyzdžiams, kad praturtintume vartotojų iš viso pasaulio gyvenimo būdą.
Verslo tyrimų metodų kurse studentai gauna užduotis iš ISM partnerių, verslo įmonių, ir tokiu būdu mokosi atlikti tyrimus. Parenkamos jauniems žmonėms įdomios tyrimų temos – nuo jų lūkesčių darbdaviams iki interneto svetainių naudotojų patirties. Studentų komandų tikslas – atsakyti į iškeltus tyrimo klausimus. Analizuojama akademinė literatūra, renkami interviu, apklausų ir stebėjimo tyrimų duomenys, vėliau analizuojami rezultatai, kuriuos galiausiai studentai pristato įmonių atstovams.
Tavo ateities specialybė

Kuo galėsiu būti?

Pardavimų vadovu
Verslo plėtros vadovu
Komunikacijos specialistu
Turinio kūrėju
Rinkodaros vadovu
Žmogiškųjų išteklių vadovu
Tarptautinio verslo ir komunikacijos studijos leido man suvokti esminius verslo principus, kurių reikia dirbant tarptautinėje aplinkoje. Ekonomikos ir finansų žinios padeda plačiau suvokti verslo pasaulį, o tarptautinių derybų, tarpkultūrinės komunikacijos ir verslumo žinios leidžia kurti tvarias mokslo partnerystės strategijas.
Živilė Einikytė
„Uizard“ ekosistemų vadovė, ISM alumnė
Bakalauro studijos

Programos išskirtinumai

Praktika ir studijos užsienyje
Programos dalis - bent pusmečio studijos arba praktika prestižiniuose užsienio universitetuose ir įmonėse.
Realūs pavyzdžiai
Mokysiesi iš realaus tarptautinio verslo pavyzdžių.
Dėstytojai iš viso pasaulio
Tarptautiniai dėstytojai išmokys tave į verslą žiūrėti globaliai.
Konsultacinis projektas
Bakalauro darbas - konsultacijų projektas realiai įmonei su tarpkultūriniu akcentu.

Galimybės užsienyje

Dvigubo diplomo programa

Dvigubas diplomas su BI Norwegian Business School

Studijos Norvegijoje, viename iš 1 procento pasaulio universitetų, turinčių “Triple Crown” akreditaciją (AMBA, EQUIS, AACSB)
Dvigubo diplomo programa

Dvigubas diplomas su KEDGE Business School

Studijos Prancūzijoje, viename iš 1 procento pasaulio universitetų, turinčių “Triple Crown” akreditaciją (AMBA, EQUIS, AACSB)
Dvigubo diplomo programa

Dvigubas diplomas su BBA INSEEC-ECE (Prancūzija)

Studijos Prancūzijoje, viename iš 1 procento pasaulio universitetų, turinčių “Triple Crown” akreditaciją (AMBA, EQUIS, AACSB)
ISM bendruomenė kalba

Studijos ISM mane išmokė greitai pasistatyti pamatą, kad galėčiau susigaudyti, kur esu iš to, ką jau žinau ir kaip greičiau mokytis.

Lukas Jablonskas
„Vinted“ produkto vadovas prekių siuntimo padalinyje, ISM alumnas
Kainos, finansavimas ir priėmimas

Studijos ISM - prieinamos kiekvienam

Kainos
Pusmečio
Metinė
Su „100 Talentų“ stipendija
0
Eur
2990 Eur
Skiriama atsižvelgiant į:
Motyvaciją studijuojant
Pažymių vidurkį
Mokyklos egzaminus
Aktyvią, visuomenišką veiklą
Plačiau apie stipendiją
Su valstybine studijų stipendija
1557,5
Eur
2990 Eur
Skiriama atsižvelgiant į:
Valstybinių brandos egzaminų rezultatus
Plačiau apie stipendiją
Pilna semestro kaina
2990
Eur
Studijas finansuoti galima su:
Valstybės remiama studijų paskola
Plačiau apie paskolą
Su „100 Talentų“ stipendija
0
Eur
2990 Eur
Skiriama atsižvelgiant į:
Motyvaciją studijuojant
Pažymių vidurkį
Mokyklos egzaminus
Aktyvią, visuomenišką veiklą
Plačiau apie stipendiją
Su valstybine studijų stipendija
3115
Eur
5980 Eur
Skiriama atsižvelgiant į:
Valstybinių brandos egzaminų rezultatus
Plačiau apie stipendiją
Pilna metinė studijų kaina
5980
Eur
Studijas finansuoti galima su:
Valstybės remiama studijų paskola
Plačiau apie paskolą
Iki išankstinio priėmimo pradžios liko
D.U.K
Priėmimas į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą vyksta trimis etapais.
• Nuo sausio 1 dienos iki balandžio 30 dienos kviečiame stoti per išankstinį priėmimą ir taip rezervuoti vietą ISM universitete su didesne tikimybe gauti stipendiją bei kitomis papildomomis vertėmis.
• Nuo gegužės 1 dienos iki rugpjūčio vidurio vyksta vidinis ISM priėmimas, kurio metu jūs turite pateikti paraišką ISM priėmimo sistemoje, taip rezervuodami vietą universitete.
• Nuo birželio 1 dienos iki rugpjūčio pabaigos galite teikti paraišką per bendrąjį priėmimą į aukštąsias mokyklas (LAMA BPO).
Plačiau su ISM priėmimu galite susipažinti https://www.ism.lt/priemimas/.
ISM išankstinis priėmimas – tai unikali galimybė rezervuoti studijų vietą dar iki egzaminų bei turėti didesnę galimybę gauti ISM 25%, 50%, 75% bei 100% stipendijas. ISM išankstinis priėmimas ypatingas tuo, kad jo metu vertinami ne tik akademiniai pasiekimai, tačiau ir aplikanto motyvacija bei aktyvi užklasinė veikla.
Norint stoti į bet kurią ISM bakalauro studijų programą, reikia laikyti šiuos egzaminus:
• Matematika (0,4 balo)
• Lietuvių kalba (0,2 balo)
• Istorija/Geografija/IT/Užsienio kalba/Ekonomika (0,2 balo)
• Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais arba metinis pažymys (0,2 balo)
Valstybės studijų stipendija (vnf/st) – valstybės nefinansuojama vieta su studijų stipendija. Ją bendrojo priėmimo metu gali gauti aukščiausiais balais egzaminus išlaikę mokiniai. Valstybės studijų stipendija 2023 m. stojimo metu siekė 2865 Eur per metus. Siekiant gauti vnf/st studijų vietą, būtina ją pasirinkti bendrojo priėmimo (LAMA BPO) sistemoje. Svarbu paminėti, jog ISM 75% ir „100 Talentų“ stipendijos susideda iš valstybės studijų stipendijos (vnf/st) ir ISM universiteto papildomai skiriamos stipendijos. Todėl nepasirinkus vnf/st vietos bendrojo priėmimo metu, stojantieji praranda galimybę gauti ir 75% bei „100 Talentų“ stipendijas. Turint pakankamą balą ir norint užsitikrinti galimybę įstoti į ISM universitetą, LAMA BPO sistemoje rekomenduojame pirmoje vietoje rinktis vnf/st studijų vietą, o antroje – vnf (valstybės nefinansuojamą) studijų vietą.
Išsilavinimą įgijusiems užsienio mokslo institucijose reikia kreiptis į Studijų kokybės vertinimo centrą (toliau – SKVC) dėl užsienio institucijose įgyto išsilavinimo pripažinimo ir dalykų atitikmenų nustatymo. Jeigu diplomas yra pripažįstamas ir gavus dalykų atitikmenis susidaro minimalus konkursinis balas 5,5, stojantysis turi teisę studijuoti ISM universitete.
Jei studijavote kitame Lietuvos ar užsienio universitete ir norite studijas tęsti ISM universitete, kviečiame susisiekti su mumis paštu bs@ism.lt. Priėmimas į aukštesnius kursus vyksta du kartus per metus. Priėmimas į rudens semestro studijas vykdomas nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 15 d. Priėmimas į pavasario semestro studijas vykdomas nuo sausio 1 d. iki sausio 15 d. Kartu su prašymu kviečiame pateikti ir akademinę pažymą, kurioje nurodyti dalykai, kuriuos mokėtės universitete. Kadangi kiekvienas atvejis yra individualus, tikslią informaciją suteiksite jums asmeniškai.
ISM veikiantis Karjeros centras padeda kiekvienam studentui žengti tvirtus žingsnius siekiant išsipildžiusios karjeros. Bendradarbiaujant su geriausiomis Lietuvos ir tarptautinėmis įmonėmis organizuojami susitikimai su verslo atstovais, o individualių konsultacijų metu teikiama pagalba pasirenkant organizaciją pagal kiekvieno studento asmeninius siekius, poreikius ir stiprybes. Kasmet studentams galime pasiūlyti net 300 praktikos vietų didžiausiose tarptautinėse įmonėse. Daugiau informacijos apie ISM Karjeros centrą rasite https://www.ism.lt/karjeros-centras/.
Dauguma paskaitų ISM universitete vyksta anglų kalba, išskyrus Verslo vadybos ir rinkodaros bei Ekonomikos ir duomenų analitikos programas, kuriose dalis paskaitų vyksta ir lietuvių kalba.
Išlyginamųjų studijų neturime, tačiau galime pasiūlyti papildomas studijas, kurias pabaigus galima stoti į magistrantūrą. Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis bs@ism.lt.

Kitos bakalauro studijų programos

Konsultacija

Svarstai apie studijas?

Registruokis konsultacijai ir atsakysime į visus tavo klausimus! O gal jau pasirinkai studijų programą? Tada pateik paraišką internetu.
Kontaktai
Aistė Karoblė
Studentų priėmimo vadovė
+370 614 18622
aiste.karoble@ism.lt
Titas Kuodys
Studentų priėmimo vadybininkas
+370 613 15460
titas.kuodys@ism.lt
Gabrielė Alkimavičiūtė
Studentų priėmimo vadybininkė
+370 669 61680
gabriele.alkimaviciute@ism.lt
Janina Gedvilė
Studentų priėmimo vadovė
+370 610 01493
janina.gedvile@ism.lt
magnifiercrosschevron-downarrow-upchevron-left-circlechevron-right-circle