Iki išankstinio priėmimo pabaigos liko
00
:
00
:
00
:
00
Magistro programa

Trumpai apie studijų programą

Praktinių studijų metodas ISM universitete Zsofia padėjo išsiugdyti esminius projektų valdymo, turinio kūrimo vartotojams, strateginių trumpų rengimo ir kitus įgūdžius.
Anglų kalba
1,5 m. + 6 mėn. magistro darbas
Vidutiniškai tris kartus per savaitę darbo dienomis 18:00 – 21:15 val.
Verslo vadybos magistras
120 ECTS
ISM Tarptautinės rinkodaros ir vadybos magistrantūros absolventės atsiliepimas
02:04
Trumpai

Programos išskirtinumai

Fokusas į rinkodarą
Fokusas į lyderystę rinkodaros srityje, vartotojo elgsenos supratimą, rinkodaros tyrimus ir vertės analizę bei stiprių prekių ženklų kūrimą.
Analitinis požiūris į rinkodarą ir pardavimus
Išmoksi analitiškai vertinti įvairias marketingo ir pardavimų situacijas
Sukurta kartu su BI Norwegian Business School
Programa sukurta kartu su BI Norwegian Business School – 2-ąja pagal dydį verslo mokykla Europoje, turinčią „Triple Crown“ akreditaciją.
Naujausi metodai ir priemonės
Taikomi naujausi neurorinkodaros ir skaitmeninės rinkodaros metodai ir priemonės.
Ši programa įgalins jus ta pačia kalba bendrauti su geriausiais rinkodaros profesionalais visame pasaulyje, jūsų ambicijas pavers realybe ir suteiks jūsų atkaklumui prasmės. Programa apima platų spektrą – nuo vartotojų elgsenos suvokimo iki jos matavimo įsisavinimo ir šių įžvalgų panaudojimo kuriant naujus produktus ir efektyvias rinkodaros kampanijas. Studijuodami Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programoje būsite industrijos priekyje.
#SignatureCourses
Integruotos rinkodaros komunikacijos kursas moko strategiškai jungti visus rinkodaros kampanijos elementus į galingą ir vieningą žinutę bei pasiekti didžiausią poveikį.
Kursas gilina studentų rinkodaros žinias, jo metu narstomos skaitmeninės ir socialinės medijos strategijos iš prekės ženklo perspektyvos. Įgyjami įgūdžiai valdyti skaitmeninį turinį, didinti socialinių medijų įtaką, naudotis native ads ir virusine rinkodara. Mokoma prekės ženklų galios perkėlimo vartotojams ir veiksmingo auditorijos įtraukimo. Analizuojama, kaip socialinės medijos dera su kitais skaitmeninės rinkodaros būdais. Kurso tikslas – suteikti jums praktinių įgūdžių sėkmingai veikti šiuolaikinės rinkodaros aplinkoje.
Paslaugų rinkodara moko suprasti, kaip įmonės teikia paslaugas, pavyzdžiui, bankininkystės, sveikatos priežiūros ar aptarnavimo jūsų mėgstamoje kavinėje. Įdomu tai, kad paslaugų teikimas skiriasi nuo produktų pardavimo. Šio kurso metu sužinosite, kaip megzti tvirtus ryšius su klientais ar ištaisyti kylančius nemalonumus ir kaip tokiais įgūdžiais naudotis bet kur pasaulyje. Tai praktinis kursas, kuriame dirbsite su realiais verslo atvejais ir diskutuosite. Įgysite įrankius, padėsiančius sėkmingai įvaldyti paslaugų rinkodarą.
Tavo ateities specialybė

Kokiose srityse įgysiu ekspertiškumo baigęs šią programą?

Išmoksi įvertinti strateginį rinkodaros proceso pobūdį ir svarbą.
Sužinosi, kaip kurti verslo strategiją, pasitelkiant klientų įžvalgas ir konkurentų analizę.
Išmoksi sukurti prekių ženklo strategiją ir pozicionavimą.
Mokydamasis pagal tikslias ir tinkamos struktūros mokymo sistemas įgysi strateginių įgūdžių, kurie padės prisitaikyti besikeičiančioje aplinkoje ir joje išlikti.
Šią tarptautinės magistrantūros programą pasirinkau dėl to, kad rinkodaros sritis itin dinamiška ir nuolat besikeičianti. Studijos ISM universitete suteikė man puikių skaitmeninės rinkodaros įgūdžių ir išmokė situaciją visada matyti iš platesnės perspektyvos.
Ming Yan
„Oxylabs" rinkodaros vadovė Kinijos rinkai
Kainos, finansavimas ir priėmimas

Studijos ISM - prieinamos kiekvienam

Kainos
2925
Eur
Standartinė semestro kaina
2047.5
Eur
Semestro kaina ISM absolventams
2486.25
Eur
Semestro kaina ISM įmonių–mecenatų darbuotojams
1316.25
Eur
Semestro kaina su valstybės stipendija
Registruokis konsultacijai
Finansavimo galimybės
Finansavimo galimybės
Priėmimas
Norint pateikti paraišką studijoms ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, tai galima padaryti tris kartus per metus išankstinio, pagrindinio ir papildomo priėmimo metu
Iki išankstinio priėmimo pabaigos liko
00
:
00
:
00
:
00

Tarptautinės galimybės

Išskirtinė galimybė

Studijų turas į Dubliną

Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos studentams siūlomas studijų turas į pasaulinio garso reklamos agentūrų būstines Dubline!
Dvigubo diplomo programa

Dvigubas diplomas su BI Norwegian Business School

Studijos Norvegijoje, viename iš 1 procento pasaulio universitetų, turinčių “Triple Crown” akreditaciją (AMBA, EQUIS, AACSB)
Dvigubo diplomo programa

Dvigubas diplomas su KEDGE Business School

Studijos Prancūzijoje, viename iš 1 procento pasaulio universitetų, turinčių “Triple Crown” akreditaciją (AMBA, EQUIS, AACSB)
Dvigubo diplomo programa

Dvigubas diplomas su BBA INSEEC-ECE (Prancūzija)

Studijos Prancūzijoje, viename iš 1 procento pasaulio universitetų, turinčių “Triple Crown” akreditaciją (AMBA, EQUIS, AACSB)
Mainų galimybės

Pasauliniai mainai

Daugiau nei 100 mainų partnerių beveik 50 šalių visame pasaulyje
ISM bendruomenė kalba

Kitos magistrantūros studijų programos

Konsultacija

Svarstai apie studijas?

Registruokis konsultacijai ir atsakysime į visus tavo klausimus! O gal jau pasirinkai studijų programą? Tada pateik paraišką internetu.
Kontaktai
Karolina Ruikytė
Studentų priėmimo vadovė
+370 612 93276
karolina.ruikyte@ism.lt
magnifiercrosschevron-downarrow-upchevron-left-circlechevron-right-circle