Tarptautinė rinkodara ir vadyba

Tapk rinkodaros ekspertu! Tau dėstys akademikai-praktikai iš viso pasaulio. Išmoksi parengti rinkodaros strategiją nuo rinkos analizės bei pozicionavimo, iki efektyvaus rinkodaros plano. Tai geriausiai vertinama rinkodaros krypties studijų programa Lietuvoje tarp magistrantūros ir bakalauro studijų programų (SKVC, 2021 m.).
Iki pagrindinio priėmimo pabaigos liko
00
:
00
:
00
:
00
Sužinoti daugiau
Registruotis studijoms

Apie programą

Anglų kalba
1.5 m. + 6 mėn. magistro darbas
Vidutiniškai tris kartus per savaitę darbo dienomis 18:00 – 21:15 val.
Verslo vadybos magistras
120 ECTS

Programos išskirtinumai

Fokusas į lyderystę rinkodaros srityje, vartotojo elgsenos supratimą, rinkodaros tyrimus ir vertės analizę bei stiprių prekių ženklų kūrimą.
Analitinis požiūris į rinkodarą ir pardavimus.
Programa sukurta kartu su BI Norwegian Business School – 2-ąja pagal dydį verslo mokykla Europoje, turinčią „Triple Crown“ akreditaciją.
Taikomi naujausi neurorinkodaros ir skaitmeninės rinkodaros metodai ir priemonės.
„Mokantis pagal programą įgyjama akademinių ir profesinių žinių, reikalingų rinkodaros srities vadovo pareigoms eiti tiek vietos, tiek pasaulio mastu. Programa skirta į ateitį orientuotiems verslo specialistams, kurie gali ženkliai prisidėti prie bet kurio verslo plėtros, nes išmano vartotojų psichologiją ir elgseną, rinkodaros tyrimus, statistinius metodus ir prekių ženklo kūrimo strategijas.”
Lineta Ramonienė
ISM Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos direktorė

Programos struktūra

1 semestras
2 semestras
3 semestras
4 semestras

Ką išmoksiu?

Sužinosi, kaip parduodamos paslaugos, akcentuojant esminį skirtumą tarp paslaugų ir gaminių rinkodaros.
Sužinosi, kad korporacijos yra atsakingos už visas suinteresuotąsias šalis, o ne tik už akcijų vertės didinimą. Todėl įmonės socialinės atsakomybės (ĮSA) ir darnaus vystymosi veiksniai bus aptariami tarptautiniame ir tarpkultūriniame kontekste.
Susipažinsi su įvairiais rinkodaros tyrimų metodais ir praktikomis, taip pat sužinosi apie šios srities tendencijas kaip neurorinkodaros tyrimus ir dirbtinio intelekto naudojimą tyrimuose.
Sužinosi, kaip integruotos rinkodaros komunikacijos dera bendrame rinkodaros kontekste ir rinkodaros strategija, taip pat suprasite, kaip komunikacijos procesas dera su vartotojų elgsena ir kaip ją veikia. Didelis dėmesys bus skiriamas vartotojų sprendimų priėmimo procesui.

Ką išmoksiu?

Gilinsies į pasaulio vartotojų mąstyseną, išmoksi suprasti pagrindines vartotojų elgsenos tendencijas ir aptarsi vartotojų elgsenos ypatumus tarptautiniame kontekste.
Įgysi reikiamų žinių ir įgūdžių, padėsiančių sukurti stiprius prekių ženklus, sėkmingai juos pozicionuoti ir įgyti konkurencinį pranašumą pasaulinėje rinkoje. Daug dėmesio bus skiriama praktinei prekių ženklų analizės, vertinimo ir valdymo veiklai.
Sužinosi, kaip įvertinti ir valdyti klientui kuriamą vertę, leidžiančią padidinti pelningą verslo augimą, ir kaip pasiekti aukštesnį įmonės atsakomybės už klientui kuriamą vertę lygį.
Susipažinsi su moderniomis finansų valdymo programomis, leidžiančiomis maksimaliai padidinti įmonės vertę. Nagrinėjamos temos: vertinimas, investavimo metodai, pinigų srautų vertinimas ir įvairūs rizikos valdymo aspektai.

Ką išmoksiu?

Studijuosi skaitmeninės rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos reiškinius. Didžiausias dėmesys bus skiriamas temoms, kurios yra itin svarbios siekiant išnaudoti socialinės žiniasklaidos poveikį, pavyzdžiui: turinio valdymas, dalyvavimas socialinėje žiniasklaidoje, rinkodara mobiliaisiais įrenginiais, ar plačioji rinkodara.
Įvertinsi esamo verslo modelio naujoviškumą ir nuoseklumą, sukursite naują įmonės verslo modelį ir pritaikysite portfelio logiką kelių įmonės naujovių projektų ištekliams paskirstyti.
Analizuosi išsivysčiusias ir besivystančias ekonomikas; nagrinėsi konkurencingumą įvairiais lygmenimis, t. y. valstybių, subnacionalinių vienetų, tokių kaip valstijos ar provincijos, konkrečių grupių ir kaimyninių šalių lygmeniu. Visa tai atliksi studijuodami konkurencingumo mikroekonomikos kursą, kuris yra išskirtinis magistrantūros studijų kursas, parengtas bendradarbiaujant su prof. M. Porteriu ir jo kolegomis iš Harvardo verslo mokyklos (angl. HBS).
Kurso metu artėsi link magistrantūros studijų kelionės pabaigos ir pradėsi rengti magistro darbą.

Ką išmoksiu?

Su ekspertų ir magistro darbo vadovo pagalba įprasminsi jau įgytas žinias ir įgūdžius, atlikdamas mokslinį tyrimą ir jo rezultatais prisidėdamas prie žinių tobulinimo ir dalijimosi studijų srityje

Kokiose srityse įgysiu ekspertiškumo baigęs šią programą?

Išmoksi įvertinti strateginį rinkodaros proceso pobūdį ir svarbą, sužinosi, kaip kurti verslo strategiją, pasitelkiant klientų įžvalgas ir konkurentų analizę, įskaitant segmentavimą, tikslinės rinkos nustatymą ir pozicionavimą.
Išmoksi sukurti prekių ženklo strategiją ir pozicionavimą, kuriais remiantis yra kuriamos ir valdomos komunikacijos, kainodaros ir platinimo strategijos, skiriant užtektinai dėmesio skaitmeninėms strategijoms.
Mokydamasis pagal tikslias ir tinkamos struktūros mokymo sistemas įgysi strateginių įgūdžių, kurie padės prisitaikyti besikeičiančioje aplinkoje ir joje išlikti.
Šią tarptautinės magistrantūros programą pasirinkau dėl to, kad rinkodaros sritis itin dinamiška ir nuolat besikeičianti. Studijos ISM universitete suteikė man puikių skaitmeninės rinkodaros įgūdžių ir išmokė situaciją visada matyti iš platesnės perspektyvos.
Ming Yan
Oxylabs rinkodaros vadovė Kinijos rinkai

Pagrindinis priėmimas įsibėgėjo!

Iki pagrindinio priėmimo pabaigos liko:
00
:
00
:
00
:
00

Kainos, finansavimas ir priėmimas

Kainos ir finansavimas
Priėmimas

Kainos

2750 €

Standartinė semestro kaina

1925 €

Semestro kaina ISM absolventams

2337.5 €

Semestro kaina ISM įmonių-mecenatų darbuotojams

1255 €

Semestro kaina su valstybės stipendija

Finansavimo galimybės

ISM priėmimo tvarka ir taisyklės

Norint pateikti paraišką studijoms ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, tai galima padaryti tris kartus per metus išankstinio, pagrindinio ir papildomo priėmimo metu
Priėmimo tvarka ir taisyklės

Pagrindinės datos

Išankstinis priėmimas

sausio 1 d – balandžio 30 d.

Pagrindinis priėmimas

gegužės 1 d – gegužės 31 d.

Papildomas priėmimas

birželio 1 d – rugpjūčio 28 d.
Grįžti į skilties viršų

Studijų užsienyje galimybės

Išskirtinė galimybė

Studijų turas į Dubliną

Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos studentams siūlomas studijų turas į pasaulinio garso reklamos agentūrų būstines Dubline!

Vizito metu:

 • Apsilankysi žinomiausiose pasaulio organizacijose, turėsi galimybę susipažinti su tokių aukšto lygio tarptautinės rinkodaros konsultavimo įmonių, kaip TBWA ir „iProspect“ veikla;
 • Susipažinsi su stipriausiais pasaulio rinkodaros profesionalais ir drauge su jais gilinsi žinias skaitmeninės rinkodaros ir analitikos srityse;
 • Susipažinsi su tarptautinės rinkodaros procesais, klientams iš viso pasaulio ruošiamomis reklamos ampanijomis ir rinkodaros projektų įgyvendinimu;
 • Išgirsi apie naujausias skaitmeninės rinkodaros tendencijas ir gausi patarimų, kaip tapti sėkmingu rinkodaros profesionalu.

 

Kada vykstama? Pirmaisiais studijų metais, pavasario semestro metu.

 

Trukmė? 4 dienos.

 

Kas gali vykti? Visi Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos studentai. Studijų turas bus siūlomas kaip programos dalyko Vartotojų vertės analitika dalis.

 

Kaina – 500-700 Eur (įskaičiuotos skrydžio išlaidos, transporto išlaidos, apgyvendinimas, maitinimas).

 

Svarbu! Lankomos organizacijos ir institucijos dar gali keistis. Turai vyks susidarius 12 studentų grupei. Vizitai bus organizuojami, jei leis pandeminė situacija.

Skaityti daugiau
Dvigubo diplomo programa

Dvigubas diplomas su BI Norwegian Business School

Studijos Norvegijoje, viename iš 1 procento pasaulio universitetų, turinčių “Triple Crown” akreditaciją (AMBA, EQUIS, AACSB)

Kaip tai vyksta?  Pirmieji studijų metai yra praleidžiami ISM universitete. Vilniuje, antrieji studijų metai – partnerio universitete.

 

Kiek tai kainuoja? Už metus Norvegijoje reikia susimokėti papildomai, tačiau yra taikoma 10 procentų nuolaida.

 

Kiek laiko trunka? Studijos trunka dvejus metus

 

Ar teikiama apgyvendinimo paslauga? Jei taip, tai kur? Gyvenamosios vietos studentai ieškosi savarankiškai arba su universiteto partnerio pagalba.

 

Kokią naudą turėsiu gavęs dvigubą diplomą? Studijų metais įgysi tarpkultūrinės ir tarptautinės studijų, darbo ir gyvenimo užsienyje patirties. Įgysi du visame pasaulyje vertinamus prestižinius magistro diplomus per dvejų metų laikotarpį.

Skaityti daugiau
Dvigubo diplomo programa

Dvigubas diplomas su KEDGE Business School

Studijos Prancūzijoje, viename iš 1 procento pasaulio universitetų, turinčių “Triple Crown” akreditaciją (AMBA, EQUIS, AACSB)

Kiek tai kainuoja? Dvigubo diplomo programa – ISM ir Prancūzijos partnerių – papildomai nekainuoja, mokamas įprastas studijų mokestis ISM universitete.

 

Kaip tai vyksta?  Pirmieji studijų metai yra praleidžiami ISM universitete, Vilniuje, antrieji studijų metai – partnerio universitete, pasirinktinai Bordo arba Marselio miestuose.

 

Kiek laiko trunka? Studijos trunka dvejus metus (pasirinkus dvigubo diplomo programą, studijos pailgėja pusmečiu).

 

Ar teikiama apgyvendinimo paslauga? Jei taip, tai kur? Gyvenamosios vietos studentai ieškosi savarankiškai arba su universiteto partnerio pagalba.

 

Kokią naudą turėsiu gavęs dvigubą diplomą? Studijų metais įgysi tarpkultūrinės ir tarptautinės studijų, darbo ir gyvenimo užsienyje patirties. Įgysi du visame pasaulyje vertinamus prestižinius magistro diplomus per dvejų metų laikotarpį.

Skaityti daugiau
Dvigubo diplomo programa

Dvigubas diplomas su BBA INSEEC-ECE (Prancūzija)

Studijos Prancūzijoje, viename iš 1 procento pasaulio universitetų, turinčių “Triple Crown” akreditaciją (AMBA, EQUIS, AACSB)

Kiek tai kainuoja? Dvigubo diplomo programa – ISM ir Prancūzijos partnerių – papildomai nekainuoja, mokamas įprastas studijų mokestis ISM universitete.

 

Kaip tai vyksta?  Pirmieji studijų metai yra praleidžiami ISM universitete, Vilniuje, antrieji studijų metai – partnerio universitete, pasirinktinai Bordo arba Marselio miestuose.

 

Kiek laiko trunka? Studijos trunka dvejus metus (pasirinkus dvigubo diplomo programą, studijos pailgėja pusmečiu).

 

Ar teikiama apgyvendinimo paslauga? Jei taip, tai kur? Gyvenamosios vietos studentai ieškosi savarankiškai arba su universiteto partnerio pagalba.

 

Kokią naudą turėsiu gavęs dvigubą diplomą? Studijų metais įgysi tarpkultūrinės ir tarptautinės studijų, darbo ir gyvenimo užsienyje patirties. Įgysi du visame pasaulyje vertinamus prestižinius magistro diplomus per dvejų metų laikotarpį.

Skaityti daugiau
Studijų turas
Dvigubo diplomo programa

Apie programą

Ką išmoksiu studijų metu?

1 metai

 • Tobulinami viešųjų ryšių pagrindai
 • Susipažįstama su organizaciniais ir informacijos pateikimo publikai pagrindais
 • Įgyjamos būtinos teorinės žinios

2 metai

 • Mokomasi kurti įvairaus pobūdžio vaizdo medžiagą
 • Gilinamos viešųju ryšių žinios
 • Susipažįstama su žiniasklaidos įtaka skaitmeniniam pasauliui

3 metai

 • Mokomasi apie organizacijos plėtrą skatinančią prekės ženklo ir vartotojo ryšį
 • Susipažįstama su žmonių tarpusavio santykiais, padedančiais bendruomenėms augti
 • Sužinoma apie darbo santykius komunikacijos srityje, suteikiama galimybė apsilankyti vietinių verslų, valdžios ir žiniasklaidos institucijose

4 metai

 • Mokomasi laikytis nustatytų reikalavimų
 • Išmokstama atpažinti propagandą ir manipuliaciją žiniasklaidoje
 • Atliekamas savarankiškas praktinės komunikacijos tyrimas, remiantis komunikacijos teorija

Ką išmoksiu studijų metu

Atsiliepimai

Studentų atsiliepimai
Darbdavių atsiliepimai

Kitos magistrantūros studijų programos

Naudingos nuorodos

KONSULTACIJA

Svarstai apie studijas?

Registruokis konsultacijai ir atsakysime į visus tavo klausimus! O gal jau pasirinkai studijų programą? Tada pateik paraišką internetu.

Mingailis Bajorinas

Studentų priėmimų vadovas
+370 619 62308
mingailis.bajorinas@ism.lt

Karolina Ruikytė

Studentų priėmimo vadovė
+370 612 93276
karolina.ruikyte@ism.lt
envelopephone-handsetmagnifiercrosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-upchevron-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram