Programa „Accelerate“

Tegu magistras pats už save susimoka!

Studijuok ISM universitete dabar, pasiimk viską, ką duoda studijos – kokybišką išsilavinimą, žinias iš geriausių pasaulio universitetų, platų pažinčių ratą, tarptautinę patirtį. O už visa tai mokėk tik padaręs karjerą.

Neabejojame Tavo sėkme po studijų ISM. Mūsų duomenys rodo, kad 60% absolventų užima aukščiausios arba vidurinės grandies vadovų pozicijas, kas penktas studentas turi savo verslą, o vidutinis atlyginimas į rankas po studijų baigimo siekia 2400 Eur į rankas.*

Studijuok dabar, o mokėk, kai uždirbsi. Registruokis konsultacijai ir mes tau viską papasakosime.

Susipažink su „Accelerate“ programos dalyvės, Valerijos Gagarinos, Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos alumnės bei nuomonės formuotojų rinkodaros vadovės „Surfshark“, karjeros istorija ČIA.

*ISM absolventų apklausa, 2022 m., apklausti 469 respondentai.

Daugiau apie išankstinį priėmimą sužinok čia.

Dar turi klausimų? Lauksime tavęs konsultacijoje! Registruokis čia.

D.U.K.

Kas yra „Accelerate”?

Tai išskirtinis ISM projektas skirtas gabiausiems kandidatams! Už tarptautines magistrantūros studijas absolventai mokės tik tada, kai pajus realią magistrantūros naudą – padarys sėkmingą karjerą.

Kas gali pasinaudoti šiuo pasiūlymu?

15 geriausių būsimųjų ISM Tarptautinės magistrantūros studentų, atrinktų konkurso būdu. Formuojant konkursinę eilę yra vertinami ne tik stojančiųjų akademiniai pasiekimai, bet ir motyvacija.

Kaip galiu pasinaudoti „Accelerate” programa?

Užsiregistruok apply.ism.lt svetainėje ir pateik stojimo dokumentus per išankstinį priėmimą iki balandžio 30 d. Paraiškos formoje pažymėk, kad nori pasinaudoti „Accelerate” programa.

Kokią naudą gausiu pasinaudojęs „Accelerate”?

Jausiesi užtikrintas dėl savo ateities: įgysi kokybišką išsilavinimą, praktinių įgūdžių bei sėkmei naudingų pažinčių. Pralenksi kitus, ir tavo karjera pasieks naują lygį.

Ar kuo nors rizikuoju finansuodamas studijas šiuo būdu?

Ne! Už studijas pradėsi mokėti pajutęs realią grąžą – įgijęs kokybišką išsilavinimą ir padaręs karjerą. Nepasiekus numatyto pajamų dydžio per penkerius metus, grąžinti ISM investuotų lėšų nereikės.

Ar šis pasiūlymas taikomas jau darbą turintiems studentams?

Šis pasiūlymas taikomas tiek nedirbantiems, tiek ir dirbantiems studentams, kurių atlyginimas nesiekia numatyto pajamų dydžio, t.y. 2023 m. 1200 Eur į rankas.

Kiek turėsiu mokėti susiradęs darbą?

Kasmėnesines įmokas pradėsi mokėti tik tuomet, kai padarysi karjerą – tavo atlyginimas viršys vidutinį šalies atlyginimą. Įmokos dydis bus pririštas prie gaunamų pajamų ir nustatomas individualiai.

Kiek kainuoja tarptautinės magistrantūros studijos ISM universitete?

Tarptautinės rinkodaros ir vadybos bei Finansų ekonomikos studijų programų semestro kaina yra 2601 EUR, o Verslo tvarumo vadybos, Globalios lyderystės ir strategijos ir Inovacijų ir technologijų vadybos – 3468 EUR už semestrą.