Nori pakeisti studijų kryptį? Pasinaudok papildomų studijų išskirtinėmis sąlygomis!

Naujienos
2023-12-11

Pasiryžai keisti studijų kryptį, tačiau trūksta studijų kreditų iki išsirinktos ISM magistrantūros programos? O galbūt kartu nori pakeisti ir karjeros kelią, kad gauti naujų žinių bei įgūdžių? Rinkis papildomas studijas dabar ir užtikrintai pasiruošk magistrantūros studijoms ISM universitete jau šį rudenį.

Per kelis mėnesius pagilinsi savo žinias, susipažinsi su mokymo metodais ir surinksi reikiamą studijų kreditų kiekį. Studijos vyks vakarais, nuotoliniu būdu – tai puikios sąlygos dirbantiems.

Rinktis gali iš šių mokomųjų dalykų:

 • Rinkodaros strategija Prof. dr. Dominyka Venciūtė (Pradžia liepos 1 d.)
 • Reklama ir pardavimų skatinimas Ricardo Correia (Pradžia liepos 1 d.)
 • Mikroekonomika (3 ECTS) Prof. dr. Tadas Šarapovas
 • Makroekonomika (3 ECTS) Sen. Lect. Marius Kušlys
 • Statistinė duomenų analizė (6 ECTS) Dr. Vincentas Vobolevičius
 • Finansinė analizė ir finansiniai instrumentai (6 ECTS) Prof. Dr. Valdonė Darškuvienė
Pildyk registracijos formą ir mes su tavimi susisieksime. Pokalbio metu galėsime aptarti visus iškilusius klausimus.

Kaip viskas vyks?

Papildomos studijos prasidės jau 2024 m. vasario mėn.
Studijos vyks kelis mėnesius vakarais, po darbo valandų nuotoliniu būdu.
Vienas dalykas turės 6 ECTS studijų kreditus ir per kelis mėnesius galėsi susirinkti reikiamą studijų kreditų skaičių – 18 ECTS kreditų. Tiek kreditų reikia norint pradėti Finansų ekonomikos arba Tarptautinės rinkodaros ir vadybos magistrantūros studijas ISM universitete. Jeigu dalį reikiamų kreditų esi surinkęs, galėsi rinktis mažiau dalykų.

Įgijus profesinio bakalauro laipsnį, reikiamų studijų kreditų skaičius gali būti didesnis.

Kokius dalykus galėsiu rinktis?

Atsižvelgdami į tavo baigtas studijas, parinksime dalykus iš vadybos, rinkodaros, finansų, ar ekonomikos sričių. Šis sąrašas nuolat atnaujinamas. Patvirtinti dalykai:

 • Rinkodaros strategija Prof. dr. Dominyka Venciūtė (Pradžia liepos 1 d.)
 • Reklama ir pardavimų skatinimas Ricardo Correia (Pradžia liepos 1 d.)
 • Mikroekonomika (3 ECTS) Prof. dr. Tadas Šarapovas
 • Makroekonomika (3 ECTS) Sen. Lect. Marius Kušlys
 • Statistinė duomenų analizė (6 ECTS) Dr. Vincentas Vobolevičius
 • Finansinė analizė ir finansiniai instrumentai (6 ECTS) Prof. Dr. Valdonė Darškuvienė

Kiek kainuoja?

Pasirinkus išklausyti 3 ar daugiau studijų dalykų, už papildomas studijas mokėsi beveik 40% mažiau nei įprastai, t.y. 70 eur vietoje 130 Eur už 1 ECTS kreditą. Galutinė papildomų studijų kaina priklausys nuo reikiamo studijų kreditų kiekio.

Ar galiu rinktis trumpesnes papildomas studijas, t.y. mažiau nei 3 studijų dalykai?

Taip, papildomų studijų metu galėsi surinkti reikalingų studijų kreditų skirtumą, išklausant mažiau nei 3 dalykus. Tačiau, klausant mažesnį studijų dalykų skaičių, nuolaida 1 ECTS studijų kredito kainai nėra taikoma.

*6 ECTS gali būti užskaitomi atsižvelgiant į kandidato turimą darbinę arba neformaliuoju būdu įgytą patirtį programos srityje. Kompetencijų vertinimo ir pripažinimo procedūros eiga apibrėžiama ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Neformaliuoju ir savišvietos būdu įgytų kompetencijų vertinimo ir pripažinimo tvarkos apraše. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis msc@ism.lt .

Kokie reikalavimai taikomi stojant į magistrantūros studijas?

– Į Tarptautinės rinkodaros vadybos programą 2024 m. priimami asmenys baigę vadybos krypties bakalauro studijas arba baigę kitos studijų krypties universitetines bakalauro studijas, bet išklausę ne mažiau kaip 18 ECTS kreditų iš verslo, vadybos, ekonomikos, rinkodaros arba finansų krypčių dalykų.
– Į Finansų ekonomikos programą 2024 m. priimami asmenys, baigę ekonomikos ar finansų krypties bakalauro studijas arba kitos studijų krypties universitetines bakalauro studijas, bet išklausę ne mažiau kaip 18 ECTS kreditų iš ekonomikos, finansų arba matematikos krypčių dalykų.
– Į Verslo tvarumo vadybos, Globalios lyderystės ir strategijos, Inovacijų ir technologijų vadybos programas 2024 m. priimami asmenys baigę bet kurios studijos krypties universitetines bakalauro studijas. Papildomų studijų kreditų išklausyti nereikia.
– Įgijus profesinio bakalauro laipsnį, reikiamų studijų kreditų skaičius gali būti didesnis.