ISM Rinkodaros klubas

ISM Rinkodaros klubas vienija studentus, kurie yra aktyviai įsitraykę į ISM rinkdaros veiklą.

ISM rinkodaros klubas - studentų komanda, kurios tikslas yra supažindinti mokyklų moksleivius su studijomis ISM universitete! Šio tikslo siekiame nuolat lankydami mokyklas visoje Lietuvoje bei aktyviai bendraudami su moksleiviais studijų parodų, asmeninių konsultacijų metu.

Čia suburiame žingeidžius ir motyvuotus studentus, kurie ne tik nori prisidėti prie marketingo bei pardavimų procesų planavimo ir vykdymo, tačiau taip pat įgauti daugiau pasitikėjimo savimi bei išmokti įvairių rinkodaros triukų.

Rinkodaros klubas prisideda organizuojant bei dalyvaujant įvairiuose universiteto renginiuose. Asmeninis narių tobulėjimas bei įgūdžių stiprinimas komunikacijoje yra vieni svarbiausių klubo veiklos aspektų. Klubo nariai turi galimybę dalyvauti mokymuose, o vėliau įgytas žinias išmėginti praktikoje vykstant į studijų parodas ir organizuojant asmenines konsultacijas mokyklose, kurių metu dalinasi patarimais, kaip geriau išlaikyti brandos egzaminus ir pasiruošti studijoms.  

Rinkodaros klube TU galėsi:

  • gilinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius bei vykti į mokyklas.
  • mokytis dirbti su tiesiogine rinkodara, prisijungiant prie vieno iš RK klubo sektoriaus veiklų: skambučių, projektų, renginių bei prezentacijų.
  • vystyti savo komunikacijos įgūdžius, dirbant su socialiniais tinklais. Ši komanda atsakinga už rinkodaros klubo socialinės medijos “Instagram” tobulinimą bei viso branding‘o kūrimą.

JEI TURI KLAUSIMŲ, SUSISIEK!

Nedas Žalinkevičius, ISM Rinkodaros klubo prezidentas

nedazszs@gmail.com

Eimantas Žilevičius, studentų priėmimo vadybininkas

eimzil@ism.lt

Kiti klubai ir organizacijos

Naudingos nuorodos

envelopephone-handsetmagnifiercrosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-upchevron-right-circle