ISM Filosofija

ISM universitete susitinka siekiantys daugiau.

Tie, kurie nori kilti aukščiau, ir žino, kad tam reikės pastangų. Jie reiklūs, visų pirma – patys sau. Jie drįsta svajoti truputį drąsiau: apie savo verslą, kuris keis pasaulį, ar išsipildžiusią karjerą, tokią, kurią apsibrėš patys. Jie į studijas žiūri kaip į svarbią ateities investiciją.

Kuo skiriamės nuo kitų universitetų?

Mes jaučiame atsakomybę dėl Tavo sėkmingos ateities ir išsipildžiusios karjeros. Drąsiai sakome, kad ISM tikslas – Tavo karjeros sėkmė ir siekiame būti Tavo progreso akceleratoriumi.

Tu esi unikali asmenybė su savo svajonėmis, požiūriu į pasaulį ir karjerą, su savo stipriausiomis ir silpniausiomis savybėmis, baimėmis ir poreikiais. Tad skiriasi ir įrankiai, kurių reikia Tavo svajonių profesinei ateičiai pasiekti. Todėl į kiekvieną studentą ISM universitete žiūrime individualiai.

Suteiksime Tau aukščiausios kokybės išsilavinimą, rūpinsimės Tavo karjera ir suteiksime jai pagreitį. Tu įgyvendinsi daug daugiau, nei galvojai, kad gali.

Kaip mes suprantame išsipildžiusią karjerą?

Kai nuolatos augi ir pranoksti save. Pats (-i) sukuri savo sėkmės apibrėžimą. Jauti, kad esi ten, kur ir turi būti, ir išnaudoji savo potencialą. Drįsti bandyti ir klysti. Ne tik vadiniesi, bet iš tiesų esi lyderis (-ė).

Mums rūpi ne tik tai, ką veiksi studijų metu, bet ir tai, kaip Tau seksis po jų: kaip įvertins darbdaviai, kaip greitai pastebės Tavo išskirtinumą, kaip keisis Tavo atlygis.

Tikime, kad sėkminga karjera nėra atsitiktinumas, tai – planas. Todėl siūlome Tau tokį studijų modelį, leisiantį atrasti save. Dėstytojai-praktikai ir progresyviausių organizacijų specialistai dalysis savo žiniomis jau nuo pirmos studijų dienos.

Kaip atrodo studijos ISM?

Tarptautiškumas

Kaip mes suprantame tarptautiškumą?

Tai globalus mąstymas ir veikla, kuriai nėra sienų.

Kaip tai pasiekiame?

Daugiau nei pusė dėstytojų-praktikų turi tarptautinės patirties ir tarptautinį išsilavinimą. Su jais galėsi aptarti bet kurią Tau kilusią idėją! O grupėje mokysiesi drauge su studentais iš viso pasaulio.

Jei tik panorėsi, net pusę savo studijų galėsi praleisti užsienyje ir semtis pasaulinės patirties. Turime daugiau nei 100 užsienio mainų partnerių 5 žemynuose, tad daugiau nei pusę studijų laiko galėsi praleisti svečioje šalyje. Kad ir kokią studijų programą pasirinksi, turėsi galimybę gauti du diplomus: ISM ir vieno iš pripažintų užsienio universitetų. Tai, kad šios mokymo įstaigos suteikia savo diplomą ISM studentams, rodo aukščiausią studijų pripažinimą tarptautiniame kontekste. Tarptautinis diplomas atveria studentams galimybę įsidarbinti bet kurioje šalyje.

Mūsų siūlomi universitetai turi visas tris prestižines akreditacijas vadinamąsias „Triple Crown“. Jie patenka tarp TOP 3 % verslo mokyklų pasaulyje.

Modernumas

Būti „up-to-date“ reiškia taikyti naujausius mokymosi metodus, kur studentas – ne pasyvus klausytojas, o aktyvus dalyvis. Jis mokosi spręsdamas realias verslo problemas dirbdamas komandoje, prezentuodamas, atlikdamas verslo simuliacijas ir eksperimentuodamas.

Mokytis turi būti įdomu!

Nesvarbu, vartotojų elgsena ar taikomoji matematika, – visose srityse sprendžiame realias problemas, o savo patirtimi nuolat dalijasi svečiai iš įvairių organizacijų.

Kaip mes suprantame studijų kokybę?

Kokybė 360 – tai ISM kokybės užtikrinimo sistema, kai į kokybę žvelgiame iš visų pusių: dėstytojo, studento, darbdavio ir užsienio partnerių:

  • Studentų apklausa ir kas semestrą vykstantys susitikimai su programos direktoriumi leidžia greitai reaguoti į pastabas.
  • Kruopšti dėstytojų atranka, kai derinama akademinė ir praktinė patirtis, padeda užtikrinti studentams perteikiamų žinių aktualumą.
  • Kasmetinė darbdavių apklausa leidžia pajusti/užčiuopti gyvenimo pulsą ir įvertinti studijų aktualumą.
  • Nuolatinis programų derinimas su užsienio partneriais leidžia užtikrinti aukštą tarptautinį studijų standartą. Studijų medžiaga yra nuolat atnaujinama pagal šiandienines ir ateities aktualijas.

Karjera

Versle nuo pirmos dienos – mūsų pažadas studentams

Glaudūs santykiai su verslo sektoriumi leidžia pasiūlyti išskirtinių galimybių, tad Tu mokysiesi ne tik iš vadovėlių. Susitiksi su įkvepiančiais dėstytojais, nuolat nagrinėsi realius verslo atvejus ir semsiesi patirties iš įvairių tarptautinių ir Lietuvos organizacijų. Lankysiesi jų biuruose ir spręsi aktualias verslo problemas.

Atlyginimas

Investicija į išsilavinimą turi atsipirkti, todėl nuolat sekame, kiek uždirba mūsų absolventai.
Remiantis Valstybės strateginės analizės centro duomenimis, praėjus metams nuo studijų baigimo ISM absolventai uždirba 25 % daugiau nei kitus Lietuvos universitetus baigę alumnai.

Unikali karjeros vystymo programa

Ši programa – naujovė švietimo sistemoje, neturinti analogų Baltijos šalyse. Bendradarbiaujant su stipriausiomis Lietuvos ir tarptautinėmis organizacijomis, ISM sukūrė išskirtinę programą, kurios metu kiekvienam studentui bus sukurtas individualus karjeros paketas. Jį sudarys karjeros planavimo kursas, speciali pažinčių su darbdaviais programėlė, mentorystės sesijos ir net dvi praktikos studijų metu, kad praktikuotumeisi ir savo kompetencijas augintum jau nuo pirmojo studijų kurso. ISM Karjeros centras pasiūlys daugiau nei 300 praktikos vietų!

Tarptautiniai investuotojai geriausiai vertina ISM studijas (Investors forum, 2019)

Aplinka – vienas pagrindinių Tavo sėkmės komponentų

Tiesą pasakius, siekti tikslų motyvuotų žmonių apsuptyje – lengviau. Tad tiek dėstytojai, tiek darbdaviai sutartinai tvirtina, kad ISM studentai kitokie, – jie reiklesni. Jie skatina ir bendražygius iš studijų pasiimti viską.

Čia studijuoja daugiausia šimtukų iš valstybinių brandos egzaminų gavusių abiturientų. Tačiau mums svarbūs ne tik akademiniai pasiekimai, bet ir motyvacija, todėl vertiname stojančiųjų motyvaciją – ji sudaro pusę išankstinio priėmimo stojamojo balo į ISM.

Tikime, jog atsidūręs tarp geriausių, pats tapsi geriausias. ISM vienija sėkmingų žmonių tinklą, bendruomenę, kuri pakelia į lyderius, verčia pasitempti ir augina.

ISM sakome, jog nuo „galėčiau“ iki „galiu“ – tik trys raidės.
Jei po studijų ISM jausi, kad esi pasiruošęs atverti bet kurias pasaulio duris, mes savo tikslą būsime pasiekę.