Meniu

Finansų ekonomika

Mokėsi finansus – žinosi, kaip veikia įmonės, suprasi makroekonomikos dėsnius ir gebėsi priimti duomenimis grįstus sprendimus. Tau dėstys tarptautinė akademikų ir praktikų komanda, sukaupusi solidžią patirtį geriausiuose pasaulio universitetuose, tokiuose kaip Oksfordas ar Harvardas. Šios programos dėka tapsi geidžiamu finansų ekspertu. Ugdysi kritinį-analitinį požiūrį į verslo įmonių finansų valdymą, sužinosi apie finansų rinkų struktūrą ir veikimo principus, finansinių instrumentų pasiūlą bei naujų instrumentų kūrimo galimybes, gilinsiesi į mikro ir makroekonominius veiksnius, įtakojančius finansinių paslaugų bei produktų paklausos ir pasiūlos svyravimus.

Ši programa – geriausiai vertinama magistrantūros ekonomikos programa Lietuvoje.* Ji sudėliota taip, kad prieš tai finansinio išsilavinimo neturėję specialistai galėtų persikvalifikuoti į finansų sritį.

 

Kuo ši programa ypatinga?

 • Geriausios Oksfordo ir Harvardo universitetų praktikos. Galėsi mokytis pagal prestižinių universitetų praktikas bei metodus, tau dėstys dėstytojai, baigę LSE, Harvardo, Oksfordo universitetus.
 • Geriausiai vertinama ekonomikos magistrantūros programa Lietuvoje.* Šia studijų programa siekiama apjungti mikro ir makro požiūrius į finansų valdymą, taip suteikiant visapusiškas žinias ir platų supratimą apie finansus jos absolventams.
 • Paruošiamasis kursas padės gauti matematinių finansų pagrindus. Nori keisti karjeros kryptį ir sukti į finansų sferą – sveikiname, pasirinkai itin geidžiamą specialybę! Padėsime tau dar studijų pradžioje įgyti reikalingas matematikos žinias, kurios bus pritaikomos visų visų studijų metu.
 • Tarptautinė patirtis. Studijuojant šią programą suteikiama galimybė su dvigubo diplomo programa studijuoti BI Norwegian Business School​

 

Kam skirta ši programa?

 • Finansų specialistams, analitikams, konsultantams, auditoriams, norintiems gilinti finansų žinias.
 • Tiems, kurie siekia pradėti karjerą finansų, ekonomikos ir duomenų analitikos srityse. Tarp šios programos absolventų – profesionalai, dirbę politikos, teisės, architektūros sferose.
 • Įmonių, startuolių vadovams ir savininkams, norintiems geriau suprasti įmonių finansus.

 

Kodėl verta rinktis ISM universitetą?

 • Puiki karjera. Remiantis Vyriausybės strateginės analizės centro duomenimis, ISM magistrantūros studentai uždirba 80 proc. daugiau nei kitų universitetų absolventai.*
 • Aukšta mokslo kokybė. Savo žiniomis su tavimi dalinsis dėstytojai iš geriausių Europos ir JAV universitetų (Oxford university, Harvard university, Illinois Institute of Technolgy). ISM studijų kokybę taip pat geriausiai vertina didžiausios Lietuvos įmonės.**
 • Inovatyvūs mokymo metodai. Tai, ką išmoksi universitete, iškart galėsi taikyti darbe. Tavęs lauks įdomios paskaitos, praktinių pavyzdžių analizė ir daug komandinio darbo.
 • Tarptautinės studijos. 60 proc. dėstytojų - iš prestižinių užsienio universitetų, paskaitos vyksta anglų kalba, turėsi galimybę gauti dvigubą diplomą pripažintuose Europos ir JAV universitetuose.
 • Mokslus galėsi derinti su darbu. ISM universitete paskaitų laikas pritaikytas dirbantiems.
 • Puikūs atsiliepimai. 99% absolventų rekomenduoja studijas draugams ar šeimos nariams.

 

* Studijų kokybės vertinimo centro duomenys, rinkodaros, ekonomikos, verslo ir vadybos studijų kryptys.

** 2019 m. Investuotojų forumas, IV ketvirčio Lietuvos investuotojų pasitikėjimo indekso tyrimas, 2019 m.

 

 

Norite sužinoti daugiau? Registruokitės į konsultaciją