AIESEC ISM

Apie AIESEC

AIESEC – daugiau nei 120 pasaulio valstybių veikiantis tinklas, kurio pagrindinė idėja – suburti jaunus, inovatyvius, veržlius žmones iš viso pasaulio ir suteikti jiems platformą mokytis bei augti korporacinio pobūdžio organizacijoje. Įgytas žinias nariai  perduoda kitiems tapus komandų vadovais (bei užimant aukštesnes pozicijas organizacijoje) ir toliau mokosi patys Lietuvos bei tarptautinių konferencijų metu ar pasinaudojant galimybe savanoriauti socialiniuose projektuose kitose AIESEC globalaus tinklo šalyse.

AIESEC nariu gali tapti kiekvienas jaunas žmogus, turintis ryžto atnešti pokyčius ne tik į savo ar savo komandos, bet ir Lietuvos visuomenės gyvenimą. MES TAU SIŪLOME: – tarptautinį draugų ratą – gausi galimybę pažinti skirtingų tautų darbo kultūrą, tradicijas, mąstymą. Sužinosi, kas šiandien aktualu ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio jaunimui; – galimybę pažinti save – individualiai paskirtas mentorius, įvairūs mokymai bei aplinkinių žmonių organizacijoje parama padės išsiaiškinti, kokios yra tavo stipriausios/silpniausios pusės ir ką norėtum veikti ateityje (jei jau žinai – padėsime tapti išskirtiniu darbo rinkoje) -dinamišką darbą ir vietą augti – AIESEC nariai dirba su labai įvairiais žmonėmis – nuo lietuvio studento iki socialinio projekto organizatorių Indijoje; nuo įmonių Lietuvoje iki startuolių Balkanuose.

Turėsi galimybę organizuoti socialiai atsakingus projektus Lietuvoje, kuriuose dalyvauja savanoriai iš viso pasaulio, bei kurti tarptautinio darbo bei savanorystės galimybes Lietuvos jaunimui ir jomis pasinaudoti pats. -vidinio bei kitų žmonių lyderystės potencialo ugdymą – organizacijoje turėsi galimybių užimti nemažai vadovaujamų pozicijų bei prisijungti prie socialinių iniciatyvų, kurios leis prisidėti prie žmonių gerbūvio. Iškilus iššūkiui ar problemai, išmoksi jas spręsti iš karto, remiantis faktais ir be baimės prisiimant atsakomybę. Turite klausimų ar norite prisijungti prie klubo? Susisiekute su mumis el. paštu artem.petrov@aiesec.lt

aiesec klubas ISM