ISM „Verslo klasės“ projektas sėkmingai baigė antrąjį sezoną!
2022-04-15

Įvyko visus mokslo metus trukusio ISM „Verslo klasės“ projekto uždarymas. Aptarėme metų rezultatus, o dalyviams buvo įteikti pažymėjimai už išklausytą kursą. Taip pat klausėmės baigiamosios pamokos su ISM Verslumo ir inovacijų studijų programos vadovu doc. dr. Eigirdu Žemaičiu.

Renginio metu apdovanojome aktyviausiai į projektą įsitraukusias gimnazijas. Dar kartą sveikiname Kauno Saulės gimnaziją, Alytaus Putinų gimnaziją bei Kauno Jono Jablonskio gimnaziją!

2020-aisiais startavęs projektas sparčiai auga. Šiemet jame dalyvavo net 60 gimnazijų, iš kurių – 4 užsienio. Šiose gimnazijose turėjome 1332 į projektą užsiregistravusius moksleivius. Jiems suteikėme paįvairintą ekonomikos pamokų turinį, kurį parengė stipri ISM dėstytojų ir alumnų komanda, pasiūliusi net 39 skirtingas pamokų temas. Iš viso surengėme net 196 ISM „Verslo klasės“ pamokas.

Taip pat pristatėme naujieną! Mokyklos galėjo pasinaudoti sertifikuoto ISM karjeros konsultanto paslauga. Jis padėjo dešimtokams sudaryti mokomųjų dalykų pasirinkimo planą.

Džiugu prisiminti, kad sezoną mes pradėjome atidarydami pirmąją fizinę ISM „Verslo klasę“ Kauno Saulės gimnazijoje. Tačiau nesustojame! Kartu su „Ergolain“, ruošiamės įrengti fizines ISM „Verslo klases“ dar dviejų didžiųjų Lietuvos miestų gimnazijose – Vilniaus Vytauto Didžiojo bei Klaipėdos Ąžuolyno.

Nuoširdžiai dėkojame visiems ISM dėstytojams bei alumnams, pasidalijusiems savo laiku ir patirtimi, siekusiems sudominti mokinius ir pagilinti jų žinias ekonomikos, verslo, politikos, rinkodaros, finansų srityse. Taip pat tariame ačiū mūsų partnerėms – projekte dalyvaujančioms gimnazijoms. Džiaugiamės jūsų iniciatyvumu prisidedant prie ISM „Verslo klasės“ pamokų organizavimo!

Visas gimnazijas, norinčias prisijungti prie projekto nuo kitų mokslo metų, kviečiame kreiptis į projekto vadovę Aistę Rimkutę el. p.:

Daugiau apie projektą ČIA.