ISM Verslo klasė

 

ISM Verslo klasė – tai unikalus ISM universiteto bei ekonominį švietimą vykdančios organizacijos „Lietuvos Junior Achievement“ (LJA) projektas, skirtas ekonomikos ir verslumo mokomąjį dalyką pasirinkusiems 11-12 kl. moksleiviams.

ISM Verslo klasės veiklose dalyvaujantiems moksleiviams suteikiama išskirtinė galimybė susipažinti su ISM universiteto dėstytojais, savo srities ekspertais iš prestižinių JAV ir Europos universitetų bei ISM Alumni, po studijų įkūrusiais savo verslus ar dirbančiais rinkodaros/ekonomikos/finansų srities specialistų pozicijose. Pamokų turinys parengtas atsižvelgiant į LJA jaunųjų bendrovių programą „Accelerator X“ bei mokyklose dėstomos ekonomikos programos temas.

Pamokų metu moksleiviai turi puikią progą įgyti naujų žinių, o jaunųjų startuolių kūrėjai gali pasinaudoti praktikų – ISM dėstytojų ir absolventų – konsultacijomis. Dalis pamokų dėstoma anglų kalba. Moksleiviams, baigusiems ISM Verslo klasę (projekto trukmė – vieneri studijų metai) ir stojantiems į ISM universitetą, yra pridedamas papildomos + 0,3 balo. Taip pat, dalyvaujančioms projekte gimnazijoms suteikiama išskirtinė galimybė gauti nemokamą profiliavimo paslaugą 10 klasių mokiniams, į kurią įeina profesionalus karjeros testas, sudarytas pagal Harvardo universiteto mokslininko H. Gardnerio intelektų teoriją bei grupinė karjeros konsultacija aptariant testo rezultatus su sertifikuotu karjeros konsultantu.