ISM International Master’s INFO Session | Kovo 5 d. 18:00

Renginiai
ISM International Master’s INFO Session. ISM University

Ar esi pasirengęs pakelti savo karjerą į kitą lygį ir padaryti ilgalaikę įtaką verslo pasaulyje? Prisijunk prie „ISM International Masters’ INFO Session“ – išskirtinio renginio, skirto sujungti būsimus studentus su novatoriškomis magistrantūros programomis, kurios iš naujo apibrėžia verslo ateitį.

🎓 Susipažinkite su išskirtinėmis magistrantūros programomis ir programų direktoriais:

– Tarptautinė rinkodara ir vadyba (Prof. dr. Dominyka Venciūtė): Tapk rinkodaros ekspertu, mokydamasis geriausiai vertinamoje programoje Lietuvoje, siūlančioje į rinką orientuotas įžvalgas iš profesionalų ir globaliai mąstančių akademikų.
– Verslo tvarumo valdymas (Prof. dr. Virginija Poškutė): Kurk ateitį kaip tvarumo lyderis. Sužinok, kaip sukurti ir įgyvendinti pažangiausias strategijas, skirtas sumažinti poveikį aplinkai.
– Finansų ekonomika (dr. Pijus Krūminas): Įvaldyk finansinės ekspertizės meną, naudodamas matematinę statistiką ir ekonometrinius modelius. Ši studijų programa yra pripažintas tarptautine FIBAA akreditacija.
– Inovacijų ir technologijų valdymas (Prof. dr. Vida Škudienė): Tapk komandos vadovu, pasirengusiu vadovauti inovacijoms ir tvaraus verslo iniciatyvoms.
– Pasaulinė lyderystė ir strategija (Prof. dr. Vita Akstinaitė): Paspartink savo vadovo karjerą. Įgyk patirties, žinių ir įgūdžių, reikalingų norint tapti puikiu lyderiu.

 

📅Data ir laikas: kovo 5 d., 18:00
📍 Vieta: ONLINE

🔗Registracija: https://www.ism.lt/v2/?ff_landing=239
🔗Daugiau apie ISM tarptautines magistrantūros studijas: https://www.ism.lt/magistranturos-studijos/