ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

Tai tarptautinis universitetas, kuris moderniais mokymosi metodais ir itin glaudžiu ryšiu su verslo pasauliu užtikrins tavo ateities karjerą

Studijų programos

Bakalauras
Magistrantūra
Doktorantūra
Executive school
Švietimo lyderystė

Bakalauro studijos

Magistrantūros studijos

Grįžti į skilties viršų

Naujienos ir renginiai

1 2 3 32
Daugiau naujienų ir renginių

Apie ISM

ISM – bendruomenė, vienijanti visus, norinčius būti vienu žingsniu toliau

Tai tarptautinis universitetas Vilniuje, suburiantis dėstytojus ir studentus iš viso pasaulio. Čia skiriamas individualus dėmesys kiekvienam, taikomi modernūs mokymo metodai bei palaikomi itin artimi ryšiai su verslu. Pas mus studentai karjerą pradeda nuo pat pirmos dienos, susipažindami su verslo atstovais bei kurdami savo asmeninį verslo tinklą.
Skaityti daugiau

Tarptautiniai ryšiai

Dvigubo diplomo ir mainų galimybės

Studentai ISM universitetą neretai vadina užsieniu Lietuvoje, nes čia itin draugiška tarptautinė studentų ir dėstytojų bendruomenė. Beveik visi dalykai dėstomi anglų kalba. Studentai turi galimybę gauti dvigubus diplomus – ISM ir BI Norvegijos verslo mokyklos (BI Norwegian Business School), Kedžo verslo mokyklos (KEDGE Business School, Prancūzija) ar Ilinojaus technologijų instituto (JAV). ISM siūlo mainų galimybę su daugiau nei 100 užsienio universitetų.
Skaityti daugiau

Karjeros centras

Tavo karjera nuo pirmosios dienos universitete

ISM Karjeros centro tikslas – padėti kiekvienam studentui žengti tvirtus žingsnius siekiant išsipildžiusios karjeros. Tam teikiame personalizuotas paslaugas ir asmeninį dėmesį konsultacijų metu, bendradarbiaujame su įvairiomis organizacijomis ir geriausiomis Lietuvos ir tarptautinėmis įmonėmis, kuriose organizuojame susitikimus su verslo atstovais, o individualių konsultacijų metu padedame tau pasirinkti organizaciją pagal tavo siekius, poreikius ir stiprybes.
Skaityti daugiau

Moksliniai tyrimai

Tarptautiniai moksliniai tyrimai ISM universitete

ISM  mokslinę veiklą grindžia naujų žinių ir idėjų kūrimu bei jų pritaikymu ekonomikoje, politikoje ir versle. Tarptautiniai tyrimai yra nukreipti į augančius visuomenės, ekonomikos ir verslo iššūkius ir siekia įtakoti bei patenkinti visuomenės poreikius.
Skaityti daugiau

Naudingos nuorodos

envelopephone-handsetmagnifiercrosschevron-downchevron-rightarrow-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram