Nauja ISM tvarumo stipendija

Naujienos
2024-06-21

Nori studijuoti ISM tarptautinės magistrantūros programoje Verslo tvarumo vadyba? Turime puikią žinią – ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas šiai programai steigia net tris 75% stipendijas! Šios stipendijos skirtos skatinti tuos, kurie siekia pokyčių ir nori prisidėti prie tvarios ateities kūrimo verslo pasaulyje. Verslai vis sparčiau juda tvarumo kryptimi ir pasigenda sumanių tvarumo ekspertų, tad ši programa gali tapti tavo tramplinu į sėkmingą karjerą. Nepraleisk progos ir pradėk tvarumo eksperto kelią jau dabar!

Remiantis „McKinsey Global Survey“ (2021 m.) duomenimis, 40 proc. respondentų prognozuoja, kad įmonių tvarumo programos artimiausiais metais sukurs kone dvigubai daugiau vertės nei šiuo metu.

Šios globalios tendencijos, kartu su naujais ES teisės aktų reikalavimais tvarumo srityje ir jaunosios kartos didėjančiu susidomėjimu aplinkosauginiais klausimais, formuoja augantį tvarumo specialistų poreikį verslo aplinkoje.

Nori tapti tvarumo ekspertu?
Sužinok daugiau apie stipendiją ir studijų programą
Aušra Žebelytė, ISM universitetas
Aušra Žebelytė
Tvarumo projektų vadovė, „Swedbank“
Norėjau aukštojo mokslo diplomo, o ne kursų baigimo sertifikatų verslo tvarumo srityje. Matau, kaip studijų metu žmonės įsidarbina šioje srityje. Tai reiškia, jie tikrai tampa tvarumo bendruomenės atstovais ir man labai įdomu pamatyti, kur šis kelias nuves juos po penkerių metų.
Kristina Zaveckienė; „Planet Positive
Kristina Zaveckienė
Tvaraus verslo konsultantė, „Planet Positive”
Nusprendus pakeisti karjerą, ISM Verslo tvarumo ir vadybos studijos tapo uostu, padedančiu išplaukti į platesnius vandenis. Čia aš atradau ne tik mokymosi džiaugsmą, bet ir galimybes praplėsti savo socialinį ratą bei skatinti inovatyvų mąstymą.

Kontaktai

 Jolanta Dzemionė. Priėmimų vadovė Lietuvos magistrantūros studentams
Jolanta Dzemionė
Studentų priėmimo vadovė
+370 612 93 276 jolanta.dzemione@ism.lt
 Augustė Ežerskytė, Studentų priėmimo vadovė
Augustė Ežerskytė
Studentų priėmimo vadovė
+370 614 26 647 auguste.ezerskyte@ism.lt