ISM Verslo klasė

Ekonomika ir verslumu besidominčius moksleivius vienijantis projektas

ISM Verslo klasė – unikalus projektas, vienijantis daugiau nei 70 mokyklų visoje Lietuvoje bei pasaulyje. Projekto tikslas – šviesti jaunus Lietuvos žmones ir plėsti jų praktines ekonomikos, politikos, verslo, finansų, rinkodaros bei kitų inovatyvių sričių žinias. Verslo klasė suteikia unikalią galimybę susipažinti su universiteto bendruomene – didelę mokymo patirtį turinčiais dėstytojais, kurie yra dėstę ar mokęsi prestižiniuose užsienio universitetuose, absolventais ir jaunųjų startuolių ar Lietuvos verslų įkūrėjais.

Jau trečius metus vykstantis projektas nuolat keliauja po Lietuvą – ISM universiteto dėstytojai ir absolventai nuolat lankosi šalies gimnazijose, kuriose per ekonomikos pamokas dalijasi savo ilgamete patirtimi, diskutuoja su moksleiviais apie novatoriškas technologijas, ekonomines tendencijas, rinkodaros principus ir verslo kūrimo žingsnius, analizuoja tarptautines rinkas bei modernaus pasaulio tendencijas. Be viso to, ISM universiteto dėstytojai bei absolventai įrašo mokiniams ir nuotolines pamokas, kurios skatina giliau domėtis aktualiomis temomis.

Susisiekime!

Kodėl verta prisijungti prie ISM Verslo klasės?

  • Mokiniai turi galimybę susipažinti su ISM universiteto bendruomenės nariais ir gyvai pasikonsultuoti su savo sričių profesionalais;
  • Pamokose gilinamos ne tik teorinės, bet ir praktinės žinios – mokiniai susipažįsta su realiomis pasaulio problemomis, diskutuoja apie jų sprendimo būdus bei plačiai paplitusius stereotipus.
  • Dalis pamokų vyksta anglų kalba. Todėl moksleiviai ne tik gerina anglų kalbos žinias, bet ir pajunta, ką reiškia studijuoti tarptautinėje aplinkoje;
  • Už dalyvavimą projekte moksleiviai gauna Verslo klasės sertifikatus bei papildomus 0,2 balo, stodami per išankstinį ISM priėmimą.

Išskirtinė galimybė projekte dalyvaujančioms mokykloms

ISM Verslo klasės projekte dalyvaujančios gimnazijos gauna nemokamą paskaitą 10-ų klasių moksleiviams. Sertifikuotas karjeros konsultantas padės sudaryti individualius mokymosi planus ir pakonsultuos įvairiais karjeros klausimais.

ISM universitetas kartu su ergonominius baldus gaminančia Lietuvos įmonių grupe „Ergolain“ trijose Lietuvos gimnazijose yra įrengęs Verslo klases. Tai – modernios, patrauklios, produktyvumą didinančios mokymosi erdvės. Mokyklose moksleiviai naudojasi mobiliaisiais suolais, o kūrybiškumui skatinti įkurtas amfiteatras ir sustatyti spalvingi minkštasuoliai. Ant klasės sienos užrašytas „Lyderio manifestas“ įkvepia moksleivius būti ryžtingus, veržlius ir patiems kurti pasaulį.

Simona Vercinkevičiūtė, Verslo vadybos ir rinkodaros programos studentė
Gimnazijoje buvau pasirinkusi ekonomikos mokomąjį dalyką, todėl turėjau galimybę 12-oje klasėje dalyvauti ISM organizuojamame projekte „Verslo klasė“. Kiekvienos pamokos laukdavau su dideliu nekantrumu, todėl labai džiaugiuosi, jog turėjau progą būti šio projekto dalimi. Jis padėjo susipažinti su universiteto alumnais, kurių didelė dalis jau yra įkūrę savo verslus, dėstytojais ir kitais specialistais. Galėjau išklausyti pamokų, moksleivių ar mokytojos pasirinktomis temomis, specialistų istorijas bei patarimus. Verslo klasės pamokos prisidėjo prie mano atsakingo verslumo kompetencijos, padėjo priimti sąmoningesnius sprendimus planuojat savo finansus bei mąstant apie investicijas.
Simona Vercinkevičiūtė
Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos absolventė, Verslo vadybos bei rinkodaros programos studentė

Fizinės verslo klasės Lietuvos mokyklose

Kauno „Saulės” Gimnazija

Kauno saules gimnazija. nuotrauka

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija

Vilniaus Vytauto Didziojo gymnazija, nuotrauka

Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija

Klaipedos azuolyno gymnazija, nuotrauka