ISM tavo mokykloje

Apie ISM tavo mokykloje

ISM universiteto komanda apie studijas, galimus pasirinkus, finansavimo galimybes ir t.t. konsultuoja ne tik universitete, tačiau mielai atvyksta į pačią mokyklą, kurioje veda įvairius užsiėmimus moksleiviams bei mokytojams.

Esame atviri Jūsų pasiūlymams! ISM bendruomenė pasižymi profesionaliais dėstytojais, kompetentingais darbuotojais bei stipria absolventų bendruomene, kurie yra pasiruošę pravesti mokymus Jūsų gimnazijos moksleivių ar mokytojų pageidaujama tema!

Pakviesk ISM į savo mokyklą

 Aiste Karoble. ISM Universitetas, Studentu priemimo vadove.
Aistė Karoblė
+370 614 18622 aiskar@ism.lt

Kas vyks pristatymo metu?

 • Įdomus bei dinamiškas ISM studijų pristatymas
  Studijų pristatymo metu mes informuojame moksleivius apie studijų galimybes mūsų universitete, pristatome turimas mainų programas, kviečiame dalyvauti artimiausiuose renginiuose, supažindiname su ISM karjeros centro veikla, karjeros perspektyvomis.
 • Karjeros planavimo mokymai
  Mokymai padės mokiniams geriau pažinti save, tirti karjeros galimybes, orientuotis darbo rinkoje, kurti bei realizuoti profesinius planus. Pristatymo metu sprendžiame karjeros testus, atliekame savianalizės pratimus.
 • Mokymai su karjeros specialistu „Kaip rašyti motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą?“
  Gyvenimo aprašymas – tai Jūsų vizitinė kortelė. Kokia ji turi būti? Kokius pasiekimus, žinias ir patirtį reikėtų akcentuoti, kad išsiskirtumėte iš kitų kandidatų? Kokie pagrindiniai motyvacinio laiško rašymo akcentai? Kaip kūrybiškai atskleisti savo stipriąsias puses, lūkesčius ir motyvaciją?
 • Ekskursija ISM universitete
  Po mūsų vizito pas Jus, visuomet kviečiame apsilankyti ir pas mus. Ekskursijos ISM universitete metu moksleiviai iš arčiau pamatys ne kasdien atveriamas universiteto erdves. Pažins pastato istoriją bei sužinos, kokias paslaptis slepia buvusiame Lietuvos pašte įsikūręs universitetas. Mes taip pat siūlome ne tik sudalyvauti ekskursijoje, bet pasirinkti bet kurį iš aukščiau išvardintų užsiėmimų, kurį suorganizuosime ISM universiteto erdvėse!