ISM tavo mokykloje

ISM universiteto komanda apie studijas, galimus pasirinkus, finansavimo galimybes ir t.t. konsultuoja ne tik universitete, tačiau mielai atvyksta į pačią mokyklą, kurioje veda įvairius užsiėmimus moksleiviams bei mokytojams.

 

O mes atvykę prižadame:

Įdomų bei dinamišką ISM studijų pristatymą

Studijų pristatymo metu mes informuojame moksleivius apie studijų galimybes mūsų universitete, pristatome turimas mainų programas, kviečiame dalyvauti artimiausiuose renginiuose, supažindiname su ISM karjeros centro veikla, karjeros perspektyvomis.

Karjeros planavimo mokymus

Mokymai padės mokiniams geriau pažinti save, tirti karjeros galimybes, orientuotis darbo rinkoje, kurti bei realizuoti profesinius planus. Pristatymo metu sprendžiame karjeros testus, atliekame savianalizės pratimus.

Mokymus su karjeros specialistu „Kaip rašyti motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą?“

Gyvenimo aprašymas – tai Jūsų vizitinė kortelė. Kokia ji turi būti? Kokius pasiekimus, žinias ir patirtį reikėtų akcentuoti, kad išsiskirtumėte iš kitų kandidatų? Kokie pagrindiniai motyvacinio laiško rašymo akcentai? Kaip kūrybiškai atskleisti savo stipriąsias puses, lūkesčius ir motyvaciją?

Ekskursiją ISM universitete

Po mūsų vizito pas Jus, visuomet kviečiame apsilankyti ir pas mus. Ekskursijos ISM universitete metu moksleiviai iš arčiau pamatys ne kasdien atveriamas universiteto erdves. Pažins pastato istoriją bei sužinos, kokias paslaptis slepia Bazilijonų vienuolyno rūmuose įsikūręs universitetas, kurio teritorijoje kasmet vyksta išskirtiniai filmavimo darbai su pasauliniais kanalais, kaip ,,National Geography“ ar ,,Netflix“. Mes taip pat siūlome ne tik sudalyvauti ekskursijoje, bet pasirinkti  bet kurį iš aukščiau išvardintų užsiėmimų, kurį suorganizuosime ISM universiteto erdvėse!

Esame atviri Jūsų pasiūlymams! ISM bendruomenė pasižymi profesionaliais dėstytojais, kompetentingais darbuotojais bei stipria absolventų bendruomene, kurie yra pasiruošę pravesti mokymus Jūsų gimnazijos moksleivių ar mokytojų pageidaujama tema!

 

Artimiausi renginiai

Nepraleisk išskirtinių renginių moksleiviams! Registruokis jau dabar.

  • Domina verslo inovacijos ir ateities karjeros? Dalyvauk webinarų cikle – „The Future of Work“
  • ISM INSIDER a.k.a „Moksleivių universitetas 2021“ grįžta! Šį kartą kalbėsime, kaip išnaudoti online pasaulį savo sėkmei susikurti!
    Registruokis į „ISM Insider. Online Planet“ ČIA
  • Stok į ISM universitetą išankstinio priėmimo metu ir tapk studentu dar prieš egzaminus! Klausi, kaip įstoti? Dalyvauk „ISM išankstinis priėmimas: viskas nuo A iki Z“ renginyje ir sužinok, kaip pateikti stojimo paraišką, į ką atkreipti dėmesį rašant motyvacinį laišką ir kaip pasiruošti motyvaciniam pokalbiui.