ISM studijų konsultacijos

 

Ieškai sėkmingai karjerai reikalingų sprendimų, tačiau profesiniai pasirinkimai kol kas atrodo gąsdinantys ir kupini nežinomybės? Šiuo klausimu tau padės ISM komanda. Silvija, Artūras ir Laurynas, ISM universiteto studijų konsultantai, atsakys į visus tau rūpimus su studijomis ir universitetu susijusius klausimus. Tad drąsiai kreipkis, nes studijų konsultacijų metu:

  • susipažinsi su visomis studijų programomis;
  • gausi informaciją apie priėmimo sąlygas: priėmimo taisykles, priėmimo etapus, konkursinio balo sandarą;
  • susipažinsi su visomis studijų finansavimo galimybėmis;
  • gausi informaciją apie Tarptautinių mainų galimybes;
  • gausi reikalingą informaciją apie perstojimo iš kito universiteto į ISM galimybes;
  • esant poreikiui, suorganizuosime susitikimą su dėstytoju, studentu, rektoriumi.

Atlik testą ir sužinok, kokia profesija tau tinka

Susipažink su ISM Studijų konsultantais Silvija, Artūru ir Laurynu

Silvija Butkutė – ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentų priėmimo vadovė ir alumnė! Tad atėjęs pas Silviją gausi ne tik profesionalią konsultaciją bei nuoširdų patarimą, tačiau ir patirtį iš pirmų lūpų – ji tau atvirai papasakos apie savo laiką ir potyrius universitete, pasidalins unikaliomis istorijomis ir žiniomis.

Silvija tikra asė ir konsultavimo srityje, mat daugiau nei 3 metus dirba švietimo sektoriuje, daugiau nei 4 metus mentoriauja jaunimo lyderystės programoje ir virš dviejų metų savanoriauja edukaciniuose projektuose!

 

Artūras Solovejus – ISM universitete mes nuolat kalbame apie kūrybiškumo ir plataus išsilavinimo svarbą. Artūras Solovėjus, ISM universiteto Studijų konsultantas, tikslus tokio požiūrio atspindys, nes vienu metu jis užsiima net keliomis skirtingomis veiklomis, o savo pasaulio suvokimą plečia išbandydamas įvairias sritis ir pozicijas.

Artūras Politikos mokslus, kurių metu labiausiai gilinosi į švietimo politiką, baigė Mykolo Romerio universitete. Savo kompetencijas jis plėtė dalyvaudamas Vilniaus miesto savivaldybės veikloje, o į švietimo politiką toliau gilinosi praktikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje metu. Artūras taip pat yra vienas iš „Europos jaunimo parlamento“ įkūrėjų ir valdybos narių, kur daugiau nei dvejus metus rūpinosi organizacijos komunikacija ir viešųjų ryšių sritimi.

Artūras pat turi ir verslininko gyslelę, mat prieš kurį laiką įkūrė ir juvelyrika užsiimančią įmonę.

O šiandien Artūras yra stipri ir neatsiejama ISM Studijų konsultantų komandos dalis, kuri padės tau surasti savo profesinį kelią bei teisingai pasirinkti studijas.

Artūro sukaupta patirtis švietimo sektoriuje, drąsa nebijoti bandyti, išdrįsti įkurti savo verslą – įkūnija ISM dvasią, todėl Artūras yra tas žmogus, kuris padės tau siekti savo svajonių.

 

Laurynas Puidokas – profesionalus karjeros konsultantas, mokymų lektorius, sertifikuotas „Multiple Natures“ prigimčių ir intelektų sistemos praktikas, „Euroguidance“ karjeros ugdymo ambasadorius Lietuvoje. Per pastaruosius ketverius metus karjeros klausimais jis konsultavo daugiau nei 600 asmenų Lietuvoje ir Latvijoje.

Laurynas veda mokymus ir seminarus apie karjeros pasirinkimą ir pokyčius karjeroje moksleiviams bei suaugusiems asmenims. Jis taip pat parengė metodines gaires mokyklų karjeros specialistams. Laurynas nuolat kelia savo kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje bei skaito pranešimus įvairiose konferencijose. Be viso to, Laurynas yra  ISM universiteto alumnas, tad jo sukaupta patirtis, aukšta kvalifikacija, žinios bei ISM universitete praleisti studijų metai tau ne tik padės karjeros klausimais, tačiau ir suteiks nemažai unikalių, tik universiteto studentui turimų žinių ir patirčių.