Kokias problemas sprendžia vadovai? MBD Open Mic. Sausio 25 d. 18:00

Renginiai
2023-01-15

 

Vadovas turi žinoti viską? Tik ne ISM Executive School, kur susirenka lyderiai, kurie jaučia ieškojimo džiaugsmą. Modulio „Magistro baigiamasis darbas (MBD)“ metu jie kelia klausimus ir pasineria į aktualių iššūkių nagrinėjimo ir sprendimo paieškų procesą.

 

 

Įdomu, kokius klausimus kelia vadovai? Sausio 25 d. 18 val. kviečiame atvykti į kokteilių barą „Kerai“ (Islandijos g. 1, Vilnius). Vakaro metu savo sprendžiamais iššūkiais ir MBD atradimais pasidalins žinomi Lietuvos lyderiai, kurie su Jumis mielai diskutuos Jums rūpimais klausimais, pasidalins savo studijų ir profesine patirtimi. Be viso to, būkite tikri, kad renginyje sutiksite daug kitų vadovų, kurie taip pat kaip ir Jūs yra drąsūs nežinoti visko. Tad kviečiame atvykti ir užmegzti ryšį.

 

 

Pranešėjai:
✔️Paulius Martinkus (Vilniaus šilumos tinklų Strategijos ir vystymo departamento direktorius) ir Linas Baužys („LTG Link” CEO) – “Savivaldybės valdomų įmonių efektyvumo didinimas per valdysenos modelio pasirinkimą”

 

✔️Vytenis Morkūnas (Foxelli Group COO) – „Įsitinklinimo absolventų klube įtaka asmens nuomonės lyderystei”

 

✔️Neringa Savickienė (Bionorica Lithuania Marketingo skyriaus vadovė) – „Monetizavimo galimybių paieška tarptautinei veislynų rinkos platformai”

 

🔗 Registracija: https://bit.ly/3W190Vr
🔗 Daugiau apie ISM Vadovų magistrantūrą: https://bit.ly/3EIaPBZ