ISM studentai narpliojo „Kilo Health“ produkto duomenis
2022-05-18

ISM Ekonomikos ir duomenų analitikos bakalauro programos studentai pasikvietė „Kilo Health“, vieną sparčiausiai pasaulyje augančių sveikatingumo startuolių, susitikti ir aptarti įmonės duomenis!

Duomenų gavybos metodai verslo analitikai dalyko dėstytojo Pauliaus Raubos kvietimu, laikantis duomenų apsaugos reikalavimų, „Kilo Health“ priėmė kvietimą ir su ISM antrakursiais pasidalijo vieno iš turimų produktų duomenimis. Per 3 savaites studentai atliko duomenų analizę, parengė įžvalgas bei pasiūlymus įmonei, kaip tobulinti produktą.

Tai unikali patirtis, leidusi studentams žengti į realų duomenų pasaulį, suprasti, kokius iššūkius patiria verslas, bei ieškoti sprendimų. Džiugu žinoti, kad ir įmonės atstovai išsinešė vertingų studentų įžvalgų.

Sveikiname visus projekto dalyvius bei laimėjusias komandas „Data-Driven“ (Beržinytė Jovita, Kiseliova Alisa, Petkevičiūtė Evita, Šimeliūnaitė Greta) ir „Voveruškos“ (Ačaitė Danielė, Adomaitis Justas, Janeliūnas Martynas, Kručkauskas Nojus), kurioms atiteko „Kilo Health“ įsteigti prizai.

Dėkojame P. Raubai ir „Kilo Health“ komandos nariams Petrui Šeikai, Kasparui Aleknavičiui ir Mariui Nakriui, kad padėjo projektui įvykti. Tikimės, didelio pasisekimo sulaukęs bendradarbiavimas įvyks ir kitąmet!

Daugiau apie ISM Ekonomikos ir duomenų analitikos bakalauro programą ČIA.