ISM steigia tris stipendijas būsimiems tvaraus verslo specialistams

Naujienos
2024-06-25

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas įsteigia tris stipendijas, skirtas visam Verslo tvarumo vadybos magistrantūros studijų laikotarpiui. Stipendija padengs 75% visos studijų kainos. Stipendijos dydis lygus 8775 Eur. Taip ISM skatina studijuoti  perspektyvią Verslo tvarumo vadybos tarptautinės magistrantūros programą, kuri suteikia išskirtines karjeros galimybes ir išskirtinumą verslo srityje.

 

ISM rektorius dr. Dalius Misiūnas
Dr. Dalius Misiūnas

ISM rektorius dr. Dalius Misiūnas pabrėžia, kad tvaraus verslo vadyba yra viena iš ISM universiteto prioritetinių sričių. Universitete verslo tvarumo vadybos mokosi ir magistrantūros studentai, ir vadovai. „Jaučiame Verslo tvarumo vadybos studijų  svarbą šiuolaikinei darbo rinkai. Siekdami paskatinti gabiausius studentus, suteikiame tris stipendijas šioms studijoms. Tai yra mūsų kaip universiteto įsipareigojimas reaguoti į verslo rinkos pokyčius ir remti būsimuosius ekspertus, kurie siekia plėtoti ir gilinti žinias verslo tvarumo srityje“.

Tuo metu „CV-Online“ rinkodaros vadovės Ritos Karavaitienės teigimu, pastaruoju metu per mėnesį paskelbiama apie 5-10 darbo pasiūlymų, skirtų tvarumo srities specialistams: „Taigi, per metus paskelbiama apie 100 darbo pasiūlymų. Turint omenyje, kad tvarumo specialistų dažniausiai ieško stambios, solidžios įmonės, šių pareigų svarba ir įtaka visai įmonės veiklai yra neabejotina. Turime besivystančią ir pagreitį įgaunančią pareigų sritį“.

„CV-Online“ rinkodaros vadovė Rita Karavaitienė
Rita Karavaitienė

Verslo tvarumo specialistų atlyginimų intervalai, anot „CV-Online“ rinkodaros vadovės, yra gana platūs ir priklauso nuo priskirtų funkcijų, atsakomybės, įmonės tipo, dydžio. Tvarumo vadovų atlyginimų rėžiai yra 2700-7000 Eur bruto; ESG ir tvarumo analitikų – 2100-3900 Eur bruto. Projektų vadovų ir koordinatorių atlyginimai siekia nuo  2800-3300 Eur bruto. Tvarumo kontrolieriai uždirba 2400-5800 Eur, o konsultantai – 1300 -2800 Eur bruto.

ISM Verslo tvarumo vadybos magistrantūros programos direktorė prof. dr. Virginija Poškutė
Virginija Poškutė, ISM universitetas

Pasak ISM Verslo tvarumo vadybos magistrantūros programos direktorės prof. dr. Virginijos Poškutės, ši studijų programa ne tik suteikia tvirtą vadybinį pagrindą, vertingą kiekvienoje verslo srityje, bet ir užtikrina gilias žinias ir supratimą apie verslo tvarumą. „Jau dabar verslo tvarumas yra neatsiejama šiuolaikinio verslo dalis.  Tvarumas tampa būtina sąlyga, leidžianti verslui atliepti sparčiai besikeičiančius suinteresuotų šalių lūkesčius bei griežtėjančius teisinius reikalavimus ir  išlaikyti konkurencinį pranašumą rinkoje“, – pabrėžia prof. dr. V. Poškutė.

Daugiau apie įsteigtas tvarumo stipendijas galite sužinoti ČIA.

Daugiau apie Verslo tvarumo vadybos magistrantūros studijų programą galite sužinoti ČIA.