Konferencija moksleiviams „ISM Insider 2023“

Renginiai

Didžiausia ir laukiamiausia konferencija moksleiviams „ISM Insider“ sugrįžta! Šių metų tema – „Future Heroes: karta, kuri pakeis pasaulį“.

Šiemet visą dėmesį skirsime Jums – Z kartai. Pasaulis smarkiai keičiasi, o Jūs būsite tie, kurie jį pakeis dar labiau. Mes tikime, kad Jūsų reiklumas aplinkai, atsparumas netikrumui, gebėjimas išnaudoti visus technologijų privalumus ir noras siekti daugiau pasaulį pakeis neatpažįstamai. Todėl konferencijos metu kalbėsime apie Z kartos ypatumus, diskutuosime, kaip keičiasi darbo rinka, kokių savybių ir kompetencijų reikės ateityje ir kaip sėkmingai prisistatyti.

Ketvirtadienį, kovo 23 d., savo įžvalgomis dalysis TOP ekspertai, ISM dėstytojai, alumnai ir bendruomenės nariai. 

Po dvejų metų pertraukos konferencija vėl vyks gyvai ir ne bet kur, o naujame ISM pastate! Būk tarp pirmųjų moksleivių, apsilankiusių naujose patalpose pačiame Vilniaus centre.  

Kaip įprasta, renginio dalyviams bus įteikti pažymėjai ir jie gaus 0,15 papildomo balo stodami į ISM universitetą*. Renginio metu Tavęs lauks ne tik gera nuotaika, vertingos įžvalgos ir naujos pažintys, bet ir daug siurprizų, tad nepraleisk galimybės dalyvauti!

Primename, jog abiturientai, kurie pateiks paraiškas studijuoti iki kovo 15 d., turės išskirtinę galimybę dalyvauti ISM karjeros dienoje. Iškart po konferencijos abiturientai galės susipažinti su darbdaviais, pabendrauti, aptarti praktikų ir darbo perspektyvas. Iki šiol šiame renginyje galėjo dalyvauti tik ISM studentai.

Rezervuok vietą jau dabar. Vietų skaičius ribotas. Renginio trukmė – nuo 10 iki 15:30 val. 

Pažiūrėk, kaip konferencija atrodė anksčiau: Ką studentai kalba apie ISM? – YouTube

*Sertifikatas galios 2 metus

 

Užsiregistruok čia:

[fluentform id=”52″]