ISM inicijuoja programą „STEP UP 2“ ir stipendijas skiria viešojo sektoriaus atstovams
2021-09-20


Siekiant sustiprinti viešojo sektoriaus vadovų ir ekspertų lyderystės bei efektyvios vadybos kompetencijas, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas inicijuoja projektą „STEP UP 2“. Pagal šią programą ISM Vadovų magistrantūroje studijuosiantiems viešojo sektoriaus atstovams bus suteiktos stipendijos, dengiančios 50 proc. studijų kainos.

„Viešasis sektorius iki šiol susiduria su žmonių pasitikėjimo ir jų lūkesčių pateisinimo problema. Efektyvumo nebuvimas neretai gali būti tapatinamas su vadovų kompetencijų ir įgūdžių trūkumu, nes pokyčius ir jų kryptį dažniausiai nurodo organizacijos lyderis. Efektyvų valstybės valdymą turėsime tik tuomet, kai viešajame sektoriuje pagrindinis fokusas bus sutelktas į gerų vadovų ir ekspertų pritraukimą bei jų kompetencijų tobulinimą ir kvalifikacijos kėlimą. Reaguodami į šią situaciją, inicijavome programą „STEP UP 2”, kuri viešojo sektoriaus atstovams suteiks galimybę studijuoti ISM Vadovų magistrantūroje, čia stiprinti savo vadybines žinias, kurios leis efektyviau valdyti organizacijas, įtraukti darbuotojus bei įgalinti pokyčius konkrečioje įstaigoje ar sektoriuje“, – sako dr. Dalius Misiūnas, ISM universiteto rektorius

Dr. Olga Štangej, ISM Vadovų magistrantūros vadovė sako, kad efektyvi lyderystė viešajame sektoriuje gali padėti įgyvendinti realius pokyčius valstybėje.

Doc. dr. Olga Štangej

„Kaip valstybė esame stiprūs tiek, kiek esame stiprūs kartu. Nepriklausomai nuo sektoriaus, kuriame veikiame, tiek vadovų klausimai, tiek ir geroji praktika dažnai yra labiau panašūs, nei skirtingi. Inicijavome šį projektą tam, kad galėtume ieškoti geriausių sprendinių ir stiprėti drauge, kuriant vertę visų labui“, – sako dr. O. Štangej.

„STEP UP 2” projekto dalyviai studijų metu ugdys strateginius, organizacijos vystymo, lyderystės, vadovavimo, projektų, žmogiškųjų išteklių valdymo vadybinius gebėjimus. Studijų metu jie turės unikalią galimybę dalintis gerosiomis praktikomis, semtis patirties, dalintis išmoktomis pamokomis, užduoti klausimus ir bendradarbiauti aktualiomis temomis su verslo, socialinio ir kitų sektorių atstovais.

Pernai savo žinias stiprinti projekte „STEP UP“ ISM drauge su Vilniaus šv. Kristoforo Rotary klubu kvietė ne pelno siekiančių organizacijų vadovus. Pagal šią programą ISM Vadovų magistrantūroje tobulinosi vadovai ir ekspertai iš tokių organizacijų, kaip Maltos ordino pagalbos tarnyba, „Maisto bankas“, Lietuvos raudonasis kryžius, „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“.

Daugiau apie projektą „STEP UP 2” ČIA.