ISM doktorantė Kristina Griškevičienė tapo prestižinės Europos Centrinio Banko Graduate programos dalyve
2021-01-12

Sveikiname ISM Ekonomikos doktorantę Kristiną Griškevičienę tapus prestižinės Europos Centrinio Banko Graduate programos (ECB GP),  skirtos talentingiems ką tik disertaciją apgynusiems arba paskutiniųjų metų doktorantams, dalyve. 2020 m. konkurse į programą dalyvavo apie 1000 kandidatų iš visos Europos, atrinkta 15 dalyvių. Ilgos atrankos metu buvo tikrinamos ne tik techninės ir ekonomikos žinios, bet ir psichologiniai aspektai.

Pirmaisiais programos metais Kristina dirba Makroprudencinės Politikos ir Finansinio Stabilumo departamento Rinkos finansavimo (Market-based finance) skyriuje, kuriame vienas iš pagrindinių jos darbų yra atlikti analitinius tyrimus apie kreditų pasiūlos šokų sklidimą ir jų poveikį šalių ekonomikoms.

ECB GP: tai 2 metų Europos Centrinio Banko programa, skirta ką tik pabaigusiems arba paskutiniųjų metų doktorantams. Dalyviams praėjusiems atranką yra skiriamos dvi sudėtingos vienerių metų užduotys, kurių kiekviena yra atliekama skirtingame ECB padalinyje, paskirstant pagal dalyvių kompetencijos sritis ir atsižvelgiant į organizacinius banko poreikius. Programos dalyviai visapusiškai prisideda prie skyrių, į kuriuos yra paskirti, darbo. Per antrus programos metus dalyviai taip pat turi parašyti projekto darbą, kuris yra programos vertinimo pagrindas. Daugiau apie ECB GP programą galima rasti čia: https://www.ecb.europa.eu/careers/what-we-offer/graduate/html/index.en.html

Didžiuojamės šiuo Kristinos pasiekimu ir linkime didžiausios sėkmės!