Industrinių technologijų vadyba atsinaujina ir tampa Tvarių procesų ir technologijų vadyba!
2022-06-09

Gyvenimas vietoje nestovi, todėl atsinaujina ir ISM Industrinių technologijų vadybos studijų programa!

Į programą įtraukėme dar daugiau tvarumo bei skaitmeninės įmonių transformacijos dalykų, pasikeitė ir programos pavadinimas. Taigi šiandien Tau pristatome atnaujintą bakalauro programą Tvarių procesų ir technologijų vadyba!

Pagrindinis programos tikslas – padėti studentams įgyti žinių ir įgūdžių, leidžiančių įvairaus pobūdžio įmonėse valdyti šiuolaikinius transformacijos procesus bei tiekimo grandines. Šią programą baigę studentai bus tikri savo srities profesionalai. Jie bus pasirengę atremti net ir didžiausius įmonių laukiančius iššūkius, gebės įvertinti ateities perkvalifikavimo tendencijas, pavyzdžiui, automatizaciją ir tvarumą.

Šią programą baigę studentai galės būti:

  • tvarumo procesų konsultantais;
  • tvarios tiekimo grandinės vadovais;
  • inovatyvios gamybos vadovais;
  • procesų skaitmenizavimo konsultantais;
  • inžinierių komandos vadovais;
  • gamybos inžinieriais.

Kokie pokyčiai įvyko ir ką šie reikš studentams?

Pagrindiniai pokyčiai įvyko programos struktūroje, tačiau ją taip pat papildys keletas ypač įdomių naujų ir atnaujintų studijų modulių. Tarp jų – skaitmeninė transformacija, išmanioji gamyba ir tvarus tiekimo grandinių valdymas.

Pirmas kursas išliks toks pats – jo metu studentai įgis bazinių žinių, kurių reikia skverbiantis gilyn į tvarų ir skaitmenizuotą procesų ir gamybos valdymo pasaulį. Nauji moduliai startuos nuo antro kurso. Antrakursiai sukaups dar daugiau skaitmenizacijos žinių, o įmonių technologiniai procesai bei tvarumas taps trečio kurso dėmesio centru.

Daugiau apie programos atnaujinimus ir kodėl sparčiai auga šios srities specialistų poreikis skaityk ČIA

Stok į šią studijų programą ČIA