GLOBE tarptautinis tyrimas
2020-09-17

Tarptautiniame projekte „Global Leadership and Organizational Behavior Effectiveness“ (GLOBE) Lietuva dalyvauja pirmą kartą ir ją atstovauja ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto komanda: Dr. Rasa Katilienė, Margarita Pilkienė ir Jolita Butkienė. Šio tyrimo tikslas yra sužinoti apie kultūros ir vidurinės grandies vadovų lyderystės praktiką daugiau nei 110 šalių. Tyrimo išvados bus paskelbtos akademiniuose ir vadybiniuose leidiniuose bei bus pristatytos konferencijose bei ISM universiteto renginiuose. 

GLOBE projektas – tai tęstinis 20 metų vykstantis bendras projektas, analizuojantis sąsajas tarp visuomenės kultūros, lyderystės, ir organizacijos praktikų visame pasaulyje. Apklausa siekiama daugiau sužinoti apie kultūrines ir lyderystės praktikas daugiau nei 100 šalių. Rezultatų santrauka bus pasiekiama GLOBE projekto svetainėje (http://globeproject.com/).

Studiją finansuoja Kanados Socialinių ir Humanitarinių  mokslų  tyrimų taryba (SSHRC) ir Simon Fraser Universitetas, Kanada. 

Jei esate vidurinės grandies vadovas, ir  norėtume sudalyvauti apklausoje bei prisidėti prie tyrimo įgyvendinimo, kviečiame iki 2020 m. gruodžio 31 d. užpildyti anketą, kurią rasite aktyvavę šią nuorodą: https://sfulsg.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_2i3ZF9hJ1sCq7Jj

Apklausos pabaigoje bus pateikta užpildžiusiojo lyderio profilio santrauka. 

Apklausos atsakymai bus konfidencialūs ir anonimiški. Bus skelbiama tik apibendrinta informacija (be atskirų atsakymų). Tyrimo metu nebus surinkta jokios informacijos, kuri atskleistų jūsų tapatybę ar jūsų darbovietės tapatybę. Jei norite gauti daugiau informacijos apie šį tyrimų projektą ar apklausą, susisiekite su GLOBE tyrimų komanda ().