Geriausios ekonomikos ir verslo bakalauro studijos Lietuvoje – ISM!
2021-12-08

Žurnalo „Reitingai“ atstovai pristatė aukštųjų mokyklų reitingus bei vertinimus. Naujausiais duomenimis, Lietuvoje geriausios ekonomikos ir verslo bakalauro studijos yra ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Šiose kryptyse ISM išlaiko stiprias pozicijas ir aukščiausiai reitinguojamas jau ne vienerius metus iš eilės.

„Reitingų“ sudarytojai puikiai įvertino ir kitas universiteto bakalauro studijų programas – aukštos pozicijos skirtos ISM finansų bei vadybos krypčių mokslams.

Studijos tiems, kas nori svajonių karjeros

Kokybiškas studijas ISM universitete patvirtina ir karjeros centro atlikta analizė. Duomenys rodo, kad net 98 proc. absolventų įsidarbina pagal specialybę, kas trečias turi savo verslą. Net 31 proc. ISM absolventų po dvejų metų gauna beveik trečdaliu didesnį atlyginimą nei kitų universitetų studentai, baigę tos pačios krypties studijas (STRATA, 2019 m., pagal ISM skaičiavimus), 98 procentai absolventų ISM universitetą rekomenduotų savo draugams ar šeimos nariams.

ISM universitetas yra puikus pasirinkimas ieškantiems tarptautinės patirties, mat net 42 proc. dėstytojų iš užsienio (tokių šalių, kaip Kanada, Argentina, JAV ir t.t.), kurie baigė prestižinius pasaulio universitetus (kaip Oksfordas, Harvardas, NYU ir t.t.). Tarptautinė patirtis taip pat kuriama bendradarbiaujant su daugiau nei 100 universitetų mainų partnerių visame pasaulyje, iš kurių kas trečias turi prestižines verslo mokyklų akreditacijas.

Artimas santykis su verslu

ISM turi itin artimą santykį su verslu, todėl studentai pažintis su šio pasaulio atstovais ir profesionalais megzti pradeda nuo pirmųjų žingsnių universitete. Dėstytojai į paskaitas nuolat kviečia svečius iš įvairių organizacijų, kurie su studentais dalijasi savo asmenine patirtimi, pristato iššūkius ir įvairias situacijas, su kuriomis teko susidurti versle, duoda vertingų patarimų.

Tam, kad ISM studentai sėkmingai žengtų karjeros keliu po studijų ir jų metu ISM savo studentų karjera pradeda rūpintis ir individualų dėmesį kiekvienam besimokančiam skirti nuo pat pirmo kurso. Profesiniais klausimais studentus konsultuoja karjeros centro ekspertai, kurie studijuojantiems pateikia per 600 darbo ir praktikos pasiūlymų per metus.
Studentams yra teikiamos konsultacijos karjeros klausimais. Padedama pasirengti CV, parašyti motyvacinį laišką.

Studentai turi galimybę susitikti ir bendrauti su įvairiomis įmonėmis paskaitų bei renginių metu. Kasmet organizuojama karjeros diena, kurios metu studentai gali gyvai susitikti su beveik 40 įmonių iš įvairių sričių, taip pat vykdoma mentorystės programa ( arba www.idialogue.lt).

Nori daugiau sužinoti apie studijas ISM? Registruokis į konsultaciją