STEP UP projektas

 

Dalyvaukite ir aukite kaip vadovai!

Visi didieji pokyčiai prasideda nuo pirmojo žingsnio. Jį žengti daug drąsiau, turint reikiamų žinių ir aiškų šios kelionės tikslą. Mūsų misija – padėti Jums stiprėti kaip vadovams, kartu užtikrinant tvarų šalies augimą.

Jei ilgiau nei ketverius metus dirbate vadovaujantį darbą ne pelno siekiančioje socialinio sektoriaus organizacijoje ir norite įgyti strateginio valdymo, finansų, projektų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo ir panašių žinių, kviečiame dalyvauti projekte STEP UP, siūlančiame nemokamas studijas ISM Executive School Vadovų magistrantūroje socialinio sektoriaus įmonių vadovams.

Susipažinkite su Konkurso nuostatais.

REGISTRACIJA BAIGĖSI.

Informavimas apie  priėmimo pokalbių grafiką iki 2020 m. rugpjūčio 6  dienos. Motyvaciniai pokalbiai numatomi rugpjūčio antroje pusėje.

Jei turite klausimų kreipkitės:

+370 674 48 466

Tai gili bei intensyvi akademinė programa, leidžianti Jums susipažinti su tarptautine verslo ir mokslo aplinka ir taip optimaliai pasiruošti karjerai globalioje rinkoje.

Apie projektą

Per pastarąjį dešimtmetį verslo ir daugelio valstybinių institucijų valdymas Lietuvoje pakito iš esmės – prie vairo stojo nauja išsilavinusių vadovų karta, turinti šiuolaikiškų vadybos žinių ir vadovavimo kompetencijų. Deja, šis proveržis menkai pasireiškė socialiniame sektoriuje – čia dirbantys žmonės yra atsidavę savo profesiniam pašaukimui, tačiau menkas šio sektoriaus finansavimas riboja jų galimybes sistemingai tobulinti reikiamus vadybos įgūdžius.

Siekdami subalansuoto visų trijų sektorių – verslo, viešojo valdymo ir socialinio – augimo, ISM Executive School ir Vilniaus šv. Kristoforo Rotary klubas inicijuoja projektą STEP UP, suteikiantį galimybę socialinių ne pelno siekiančių organizacijų vadovams nemokamai studijuoti ISM Vadovų magistrantūros studijų moduliuose.

Kontaktai