ISM Investicijų klubas

Čia kuriame bendruomenę, kuri dalintųsi ir gilintų žinias apie finansines priemones, tendencijas ir geriausius investicinius sprendimus.

Siekiant efektyvaus ir turiningo dalyvavimo klube, savo klubo naujokams organizuosime 10-ties savaičių programą (10WP), kurią sudaro:

  1. Įvadinė Sesija
  2. Kapitalo Rinkos bei Investavimo Filosofija
  3. Įvadas į Financines Ataskaitas
  4. Financinių Ataskaitų Analizė ir Koeficientai
  5. Kompanijų Akcijų Analizė
  6. Pagrindinių Vartojamų Produktų Sectoriaus Analizė
  7. Sveikatos Sectoriaus Analizė
  8. Jūsų Pasirinkto Sektoriaus Analizė
  9. Financinių įrankių įvadas (ateities sandoriai, pasirinkimo sandoriai, apsikeitimo sandoriai ir obligacijos)
  10. Nuo Blogų iki Gerų, praktiniai kompanijų pavyzdžiai

Norint tęsti mūsų klubo narių vystimąsi toliau nei 10 WP, daugiau dėmesio bus skiriama akcijų prekybai ir klubo portfelio formavimui. Tokiu būdu, naudodamas finansinius imitatorius, klubas gali suteikti saugias galimybes praktikuoti analizę ir tobulinti investavimo įgūdžius. Tačiau mes labai raginame visus narius pasinaudoti proga ir praktikuoti išmoktas technikas kuriant savo asmeninį investicinį portfelį. Tai puikus būdas palaikyti motyvaciją ir praktikuotis iki tol, kol jūs įgysite pakankamai kompetencijų bei galite siūlyti savo idėjas, kaip turėtų atrodyti klubo portfelis.

Visa tai praėję naujokai laukiami jau kaip visiškai subrendę klubo nariai ir įgyja galimybę kilti klubo hierarchijoje prisijungdami prie klubo vadovybės.

Šiais metais dėmesį skirsime bendradarbiavimui su įvairiais studentų investiciniais klubais. Stipriai tikime, jog neįmanoma tinkamai apmokyti savo narių apie finansų pasaulį ir jo naudas neanalizuojant įvairių regioninių ir tarptautinių studentų klubų skirtingų požiūrių bei investavimo metodų. Norėdami praplėsti savo akiratį bei pagilinti savo finansinį suvokimą, siekiame surengti įvairius klubo vidaus renginius (internetinės konferencijos, investicinės varžybos). Todėl jūsų asmeninis įsitraukimas į klubo veiklą tiesiogiai paveiks jums pateiktą medžiagą, užduotis ir paskirtas veiklas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie klubą ar prisijungimo procesą, galite susisiekti su mumis el. paštu arba parašykite mums į mūsų „Facebook“ puslapį ISM Investment Club.

Nepamirškite sekti mūsų Instagram @ism.investment.club !