Naujas modulis Vadovų magistrantūroje: Skaitmeninė transformacija ir verslas
2021-07-30

Šiandienos kontekste technologijos vystosi itin sparčiai, keičiasi verslo ekosistema, klientų, darbuotojų, ir partnerių poreikiai. Todėl vis daugiau vadovų susiduria su dilema: kiek skaitmenizuotis yra pakankama?

Siekiant padėti vadovams ne tik pasiruošti ateičiai, tačiau ir ypač greitai vykstantiems pokyčiams sukūrėme naują modulį ISM Vadovų magistrantūroje – Skaitmeninė transformacija ir verslas.

Šio modulio tikslas – padėti vadovams perprasti skaitmeninę transformaciją nuo paprasčiausių ir greičiausiai pritaikomų metodų, įrankių, sprendinių versle iki naujų galimybių verslo plėtrai bei augimui siekti. Studijų turinys yra paremtas naujausiomis žiniomis šioje srityje, o veiklos suformuotos remiantis praktine metodika, kuri įgalina vadovus identifikuoti ir įveiklinti strategines skaitmeninės transformacijos galimybes savo organizacijose.

Modulio vadovas: Gediminas Buivydas, skaitmenizacijos ir dizaino mąstysenos praktikas, ISM „Digital Innovation LAB“ vadovas 

Modulis skirtas vadovams, atsakingiems arba tapsiantiems atsakingais už skaitmeninę transformaciją savo organizacijoje bei vadovams, inicijuojantiems šiuos pokyčius savo organizacijoje ir skiriantiems išteklius, funkcijas bei atsakomybes. 

Baigę modulį:

  • Gebėsite identifikuoti skaitmenizavimo poreikius ir galimybes savo organizacijoje 
  • Sužinosite, kokios priemonės ir įrankiai yra aktualūs bei tinkamai juos išnaudoti 
  • Turėsite patirties nagrinėjant realius verslo skaitmenizavimo atvejus ir sprendžiant iššūkius 
  • Gebėsite formuoti skaitmenizavimo strategiją savo organizacijoje 
  • Gebėsite nuo idėjos iki įgyvendinimo formuoti, koordinuoti skaitmenizavimo projektus,
    ir numatyti finansavimo galimybes tokiems projektams teikti 

Priėmimas į 2021 m. rudens semestrą jau prasidėjo! Studijų pradžia – rugsėjį.

Turite klausimų? Registruokitės studijų konsultacijai