Karjeros konsultacijos moksleiviams

Apie karjeros konsultacijas

Atėjus metui pasirinkti profesiją neretam kyla daug klausimų ir dvejonių. Šiuo klausimu tau pasirengusi padėti ISM komanda, kuri savo ateitimi besirūpinančius ir sąmoningai studijų kryptį siekiančius pasirinkti abiturientus kviečia į karjeros konsultacijas.

Susitikimo metu susipažinsi su studijų galimybėmis Lietuvoje bei gausi įrankius, kurie tau padės: įsivertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses; suvokti tinkamiausią karjeros kryptį; sukurti veiksmingą karjeros planą.

Konsultacijos metu:

  • Supažindiname su pagrindiniais karjeros planavimo principais
  • Atliekame savianalizės pratimus
  • Apžvelgiame studijų galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Tyrinėjame karjeros galimybes Lietuvos darbo rinkoje
  • Teikiame praktinius patarimus formuojant ilgalaikius ir trumpalaikius karjeros tikslus
  • Konsultuojame dėl CV ar motyvacinio laiško rašymo
Laurynas Puidokas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto karjeros konsultantas

Laurynas Puidokas – profesionalus karjeros konsultantas, mokymų lektorius, sertifikuotas „Multiple Natures“ prigimčių ir intelektų sistemos praktikas, „Euroguidance“ karjeros ugdymo ambasadorius Lietuvoje. Per pastaruosius ketverius metus karjeros klausimais jis konsultavo daugiau nei 600 asmenų Lietuvoje ir Latvijoje.

Laurynas veda mokymus ir seminarus apie karjeros pasirinkimą ir pokyčius karjeroje moksleiviams bei suaugusiems asmenims. Jis taip pat parengė metodines gaires mokyklų karjeros specialistams. Laurynas nuolat kelia savo kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje bei skaito pranešimus įvairiose konferencijose. Be viso to, Laurynas yra ISM universiteto alumnas, tad jo sukaupta patirtis, aukšta kvalifikacija, žinios bei ISM universitete praleisti studijų metai tau ne tik padės karjeros klausimais, tačiau ir suteiks nemažai unikalių, tik universiteto studentui turimų žinių ir patirčių.

Su Laurynu galite susisiekti el. paštu: laupui@ism.lt