Konferencija „Žingsnis į ateitį – ką gali ŠVIETIMO LYDERYSTĖ?“
2022-04-26

Visi švietimo srities atstovai, kurie domisi profesiniame lauke vykstančiais pokyčiais, ieško reikalingų sprendimų ir kelia lyderystės švietime stiprinimo klausimą, kviečiami dalyvauti ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto švietimo bendruomenei organizuojamoje konferencijoje „Žingsnis į ateitį – ką gali ŠVIETIMO LYDERYSTĖ?“.

Gegužės 19 d. 10 val. įvyksiančio renginio metu ekspertai diskutuos apie švietimo vadovo vaidmenį, lyderystės įtaką mokymosi pažangai, ateities kompetencijų ugdymą, tėvų įtraukimo į mokymo procesą svarbą bei kitomis svarbiomis švietimo temomis.

Vos per kelerius metus griuvo ilgametės tradicijos ir įvyko vidiniai švietimo ekspertų lūžiai. Tai buvo sudėtingas laikas, ilgainiui tapęs unikalia galimybe – keistis, peržengti savo pačių nusibrėžtas galimybių ribas ir sustiprinti lyderystės įgūdžius. Ugdymo srityje pokyčiai tik intensyvės, todėl vis labiau reikia ateitimi gyvenančių švietimo ekspertų, demonstruojančių lyderystę, keliančių problemas, ieškančių sprendimų ir gebančių juos drąsiai priimti. Šiandien atrasti vidiniai gebėjimai turi būti ir toliau puoselėjami, aplinka kvestionuojama, o švietimo lyderystės vaidmuo stiprinimas.Konferencijoje dalyvaujantiems gyvai bus suteikiami elektroniniai pažymėjimai.Pagrindinis konferencijos rėmėjas:

Daugiau apie „Švietimo lyderystės“ studijas skaitykite ČIA.