Viešojo sektoriaus atstovus ISM kviečia dalyvauti projekte „STEP UP 2”
2021-12-07

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas viešojo sektoriaus vadovus ir ekspertus kviečia prisijungti prie projekto „STEP UP 2” ir Vadovų magistrantūros studijų metu stiprinti lyderystės bei efektyvios vadybos kompetencijas. Pagal šią programą studijuosiantiems viešojo sektoriaus atstovams bus suteiktos stipendijos, dengiančios 50 proc. studijų kainos. Paraiškas dalyvauti atrankoje į šią programą teikti galima iki gruodžio 17 dienos.

Dr. Dalius Misiūnas, ISM universiteto rektorius sako, kad kvalifikuoti vadovai į organizaciją atneša ambiciją procesus gerinti bei juos keisti. Aukštos kokybės lyderystės įgūdžiai bei žinojimas, kokiomis priemonėmis galima pasiekti efektyviausią pokytį kultūriškai keičia ir visą organizaciją: kolektyvą įkvepia patikėti nauja idėja ir drauge siekti užsibrėžtų tikslų.

Dr. Dalius Misiūnas, ISM universiteto rektorius
Dr. Dalius Misiūnas

„Viešajame sektoriuje neretai priimami sprendimai turi poveikį įvairiose srityse visos valstybės mastu. Tačiau dėl kompetencijos, pasitikėjimo savo sprendimu ar žiniomis trūkumo kartais jie taip ir lieka nepriimti. Tuomet sustoja progresas ir reikalinga transformacija visuose sektoriuose. Todėl ISM išsikėlėme misiją prisidėti prie viešojo sektoriaus vadovų stiprinimo ir pradėjome programą „STEP UP 2“ . Ja pasinaudoję viešojo sektoriaus atstovai ISM Vadovų magistrantūroje kels savo kvalifikaciją, stiprins lyderystės ir vadybos žinias, į organizacijas grįš stipresni ir pasiruošę efektyviai vykdyti pokyčius“, – sako dr. Dalius Misiūnas, ISM universiteto rektorius.

„STEP UP“ programos alumnas, Maltos ordino pagalbos tarnybos Organizacinės plėtros vadovas Edvinas Regelskis itin vertina šios programos metu gautas kompetencijas bei viešojo sektoriaus vadovus ragina nepraleisti šios unikalios galimybės.

Edvinas Regelskis

„Nuolatinis tobulėjimas ir mokymasis šiandieniniame, nuolat besikeičiančiame pasaulyje yra labai reikalingas. Baigęs ISM Vadovų magistrantūros modulį pagal „STEP UP“ programą, įsikvėpiau toliau ieškoti žinių ir plėsti savo kompetencijas dar dviejuose moduliuose. Šiandien jau rašau ir magistrinį darbą, o savo organizacijoje pritaikau programoje gautas žinias. Studijų metu sustiprėjo mano vadybinės kompetencijos, į savo organizacijos veiklą pradėjau žiūrėti plačiau, darbas su komanda tapo efektyvesnis. Čia užmezgiau vertingus ryšius su žmonėmis, su kuriais bendrauju ir svarbiais klausimais tariuosi iki šiol“, – sako E. Regelskis.

„STEP UP 2” projekto dalyviai ISM Vadovų magistrantūros studijų metu ugdys strateginius, organizacijos vystymo, lyderystės, vadovavimo, projektų, žmogiškųjų išteklių valdymo vadybinius gebėjimus. Studijų metu jie turės unikalią galimybę dalintis gerosiomis praktikomis, semtis patirties, dalintis išmoktomis pamokomis, užduoti klausimus ir bendradarbiauti aktualiomis temomis su verslo, socialinio ir kitų sektorių atstovais.

Pernai savo žinias stiprinti projekte „STEP UP“ ISM drauge su Vilniaus šv. Kristoforo Rotary klubu kvietė ne pelno siekiančių organizacijų vadovus. Pagal šią programą ISM Vadovų magistrantūroje tobulinosi vadovai ir ekspertai iš tokių organizacijų, kaip Maltos ordino pagalbos tarnyba, „Maisto bankas“, Lietuvos raudonasis kryžius, „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“.

Daugiau apie projektą „STEP UP 2” ČIA.