Verslumu besidominčius moksleivius ISM kviečia į Verslumo klubą
2020-09-30

Verslumu besidominčius moksleivius ISM kviečia į Verslumo klubą ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Ambasadorių klubas šiemet atsinaujina ir tampa ISM Verslumo klubu. Ne vienerius metus gyvavęs Ambasadorių klubas kasmet vis augo, jo dalyvių veiklos, fokusas ir interesai savaime formavo tolimesnę klubo veiklą. Tad jis evoliucionavo ir tapo Verslumo klubu, kuris naujus mokslo metus pradeda su atnaujintu turiniu, sustiprėjusia programa ir dar ambicingesniais tikslais. Norinčius prisijungti prie jaunųjų verslininkų bendruomenės kartą per mėnesį kviečiame susimatyti ISM universitete. Čia savo planus kursite ir idėjomis dalinsitės su ekonominio švietimo organizacijos „Junior Achievement“ nariais bei gilinsite verslui įkurti reikalingas žinias. Verslumo klube išmoksite komandinio darbo, tobulinsite prezentacijų, viešojo kalbėjimo įgūdžius, atrasite idėjų generavimo būdus, sužinosite, kaip veikia finansai, rinkodara, vadybinė organizacijos valdymo dalis. Jūs taip pat turėsite galimybę dalyvauti įkvėpimo sesijose su jau sėkmingus verslus sukūrusiais žmonėmis, iš jų pasisemti patirties, žinių.

Į kiekvieną susitikimą atvyks ir po svečią-lektorių, kuris pristatys aktualią mėnesio temą. Po paskaitos atliksite įvairias užduotis, diskutuosite, pristatinėsite savo darbus ir darysite daug kitų įdomių užduočių.

ISM Verslumo klubo vadovė Silvija Butkutė sako, kad Verslumo klubas yra ne tik galimybė išmokti naujų dalykų, tobulėti, anksti kloti pamatus savo karjerai, tačiau tuo pačiu surasti bendraminčių ir smagiai praleisti laiką.

„ISM Verslumo klubas – tai ne tik vieta, kur jūs tobulėsite, tapsite geriausia savo versija ir išmoksite naujų dalykų, tačiau čia taip pat susirasite naujų draugų ir tiesiog smagiai bei aktyviai praleisite laiką. Čia užmegsite naudingus ryšius ir, galbūt, surasite potencialius verslo partnerius. Tad ISM Verslumo klubas tikrai vertas aktyvių, ambicingų ir gerai laiką praleisti norinčių moksleivių dėmesio. Be to, čia jūs iš anksto susipažinsite su universiteto aplinka, dėstytojais, turėsite galimybę prisiliesti prie verslo studijų. Be to, jeigu prisijungsite prie Verslumo klubo, stodami į ISM papildomai gausite 0,3 balo”, – sako Silvija.

Daugiau informacijos apie Verslumo klubą ir artėjančius susitikimus ČIA.

Turite klausimų ar norite pasikonsultuoti? Parašykite Verslumo klubo vadovei Silvijai