Meniu

Apie ISM Inovacijų bazę

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Inovacijų bazė – tai eksperimentinė erdvė, skirta įvairių sričių specialistams ar jų komandoms, norintiems kurti naujas verslo idėjas – inovatyvius projektus, produktus ar paslaugas. ISM Inovacijų bazėje studentai ir startuolių komandos, padedami verslo profesionalų bei praktikų, savo idėją mokosi paversti sėkmingu verslu. Kiekvienas, turintis inovatyvių idėjų, gali ateiti jomis pasidalyti, įgyvendinti ir atrasti bendraminčių.

Ne vienerius metus vystyta mintis apie šiuolaikinę verslo laboratoriją šiandien yra paversta neatsiejama ISM universiteto erdve, kurioje kasdien vystoma daugiadimensinė verslumo, inovacijų ir kūrybingumo platforma. Architekto Daliaus Neginevičiaus suprojektuota ISM inovacijų bazė paremta funkcionalumu, kurį kiekvienas vartotojas lengvai gali pritaikyti ir išnaudoti savo poreikiams. Patalpų rekonstrukcijos projektas parengtas pagal Aušros Gvildienės ir Aliaus Gvildos paruoštus sprendimus. Čia susitinka žmonės, užsiimantys kitoniškais projektais – ir intravertai, ir ekstravertai, dirbantys komandoje ar pavieniui. Ši vieta – žmonėms, kuriantiems bendruomenę ir savo kultūrą, todėl Inovacijų bazė kartu yra ir jungianti, ir leidžianti dirbti individualiai.

Pagrindinė ISM Inovacijų bazės misija yra puoselėti inovatyvias verslo tradicijas, atverti mokslo galimybes, skatinti inovacijas įvairiose vadybos, valdymo ir visuomenės organizavimosi srityse bei suburti ISM Inovacijų bazės bendruomenę, kurioje patirtimi ir žiniomis dalytųsi investuotojai, verslo atstovai bei pažangių ateities idėjų kūrėjai.