Veikti negalima delsti: sprendimai neužtikrintumo metu
2020-06-17

Liaudies išmintis byloja „devynis kartus pamatuok ir tada kirpk“. Šiandien nebeturime kada matuoti – verslo įmonės priverstos priimti sprendimus nedelsiant. Kaip tai padaryti, kuomet nesi užtikrintas dėl verslo ateities, kuomet veiklos sąlygos kinta kompleksiškai ir dideliu greičiu. Kokiais kriterijais šiandien įmonės vadovas grindžia savo sprendimą, nulemsiantį visos įmonės ir jos darbuotojų ateitį? Kuo remiasi ISM Executive School studijų dalyviai, apsispręsdami keisti verslo modelius, daryti radikalius sprendimus, sustoti (kai dar nebūtina) ar tęsti? Kaip vadovai randa balansą tarp skaičių ir intuicijos, kietųjų ir minkštųjų rodiklių?

Dėl COVID-19 pakitusios verslo sąlygos verčia įmonių vadovus skubiai priimti sprendimus. Kaip išlaikyti verslą mažėjant apyvartoms? Kokios veiklos atsisakyti ir kuriuos kaštus mažinti? Ar galima rasti naujas rinkas veiklai?

Kalbėsime su skirtingus sprendimus priėmusių įmonių vadovais. Vienas vadovas savo pastangas nukreipė naujų rinkų / naujų paslaugų vystymo kryptimi, kitas – transformuoja įmonių grupės veiklos modelį, užtikrindamas esamų klientų išlaikymą.

Diskusijoje dalyvaus:

Doc. Dr. Neringa Ivanauskienė, ISM Executive School dekanė

Andrius Pacevičius, UAB Bolt Services LT vadovas, ISM Executive School magistrantas

Šarūnas Perminas, Odontologijos įmonių grupės vadovas, ISM Executive School magistrantas

Video įrašas