Mokymai

Šiandien turime tvirtas per daugelį metų suformuotas ekspertines kompetencijas ir mokymo tradicijas visose pagrindinėse verslo vadybos srityse.

Mokymų programos

Aktualaus sprendimo paieškos gali pareikalauti net keliolikos valandų Jūsų brangaus ir neretai taip trūkstamo laiko. Šiuo atveju padės pasaulinės patirties sukaupę ir aukštas kompetencijas turintys ISM dėstytojai, kurie drauge su Jumis ruoš konkretų verslo sprendimą, pasidalins savo žiniomis ir šiuolaikinėmis praktikomis. Kelios dienos darbo kartu transformuosis į kompanijos procesų sklandumą gerinančius pasiūlymus.

Artimiausi mokymai:

Finansai ne Finansų vadovams

Kaip vadovai, priimdami trumpalaikius ir ilgalaikius sprendimus, finansinę informaciją savo veikloje gali panaudoti efektyviau? Kaip bendrauti su finansininkais, kad visos šalys viena kitą suprastų? Mokymai „Finansai ne finansų vadovams“ padės atsakyti į šiuos klausimus bei sustiprinti savo finansines žinias ir kompetencijas.

Mokymų metu nagrinėsite realių įmonių finansines ataskaitas, skaičiuosite finansinius rodiklius, vertinsite investicinius projektus. Remdamiesi santykinių rodiklių analize diskutuosite, kokios yra įmonių stipriosios ir silpnosios finansų valdymo pusės. Gebėsite suprasti įmonių finansines ataskaitas ir analizuoti įmonių finansinę situaciją.

 Data: 2021 04 29-30, 05 06-07, 9.00-12.15  (4 pusdieniai).

 Vieta: nuotoliniai mokymai per MS Teams platformą.

Mokymų programą rasite ČIA>>

Registracija į mokymus ČIA>>

Komandiniai ugdymo sprendimai

Siūlome mokytis ne tik individualiai, bet pokyčių siekti drauge su savo komanda. Mokymų metu lyderiai turės bendradarbiauti, drauge ieškoti bendro sprendimo ir išlaikyti komandinę dvasią, todėl į mokymus deleguodami net kelis įmonės vadovus pasieksite sklandesnės tarpusavio komunikacijos organizacijos viduje.

Norite žengti į FinTech sektorių, tačiau neturite tam reikiamų žinių? Kartu su Lietuvos bankas sukūrėme programą, kuri detaliai apžvelgia visus aspektus, reikalingus sėkmingai pradžiai FinTech sektoriuje. Programos metu jūs susipažinsite su:

📍  Finansų rinkos struktūra ir veikimo principais

📍  Naujausiais finansiniais produktais ir inovacijomis

📍  FinTech įmonių finansavimo ciklais ir etapais

📍  Produkto kūrimo principais

📍  Rinkodaros galimybėmis

📍  Technologiniais finansinių produktų iššūkiais

📍  Reguliacine aplinka

📍  Tvarumo ir atsakomybės įtaka

📍  Ateities perspektyvomis FinTech sektoriuje

Kviečiame pasinaudoti išankstiniu pasiūlymu!

Daugiau informacijos apie MOKYMŲ PROGRAMĄ.

Pristatome naują ISM Executive School mokymų programą – Vadovo startas. Tai unikali pirmų 100 vadovavimo dienų programa. Ji skirta profesionalams, kurie greitu metu užims vadovaujančias pareigas ar jau vadovauja projektų komandoms. Programa susideda iš dviejų dalių:

🔴 5 dienos mokymų su ISM Executive School dėstytojais, praktikais ir ekspertais

🔴 95 dienos individualios mentorystės su sėkmingu vadovu

Daugiau informacijos apie MOKYMŲ PROGRAMĄ.

Marketingo specialistų mokymų ir sertifikavimo projektas drauge su Lietuvos Marketingo asociacija

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, bendradarbiaudamas su Lietuvos Marketingo asociacija (LiMA), vykdo įvairaus lygmens marketingo specialistų pasirengimo kvalifikaciniams egzaminams mokymo programas ir egzaminus.

LiMA sertifikavimas pripažįstamas tarptautiniu mastu, akredituotas EMC (European Marketing Confederation), susietas su Europos kvalifikacijos struktūra (angl. European Qualification Framework).

Kiekvieną semestrą vykdomos šios mokymo programos:

Kam skirta Trukmė ir forma Egzamino struktūra
LiMA A Sertifikuotas marketingo specialistas Pradedantiesiems bei pažengusiems marketingo specialistams, siekiantiems sistemiškai įtvirtinti marketingo žinias Mokymai: 60 ak. val.

Egzaminas raštu: 45 uždari klausimai (testai) ir trys atvejo analizės, kuriomis remiantis užduodami atviri klausimai.

LiMA B Sertifikuotas marketingo vadovas Marketingo vadovams, aukštos kompetencijos marketingo specialistams, siekiantiems išlavinti sisteminius modelių taikymo įgūdžius problemos analizei ir marketingo sprendimams priimti
Mokymai: 36 ak. val..
Taktinio marketingo plano rengimas: (išvažiuojamoji sesija, savarankiškas darbas – apie 2 mėnesius)
Egzaminas raštu: atvejo analizė, kurios pagrindu reikia atsakyti į teorinius klausimus, analizuoti duomenis, priimti ir pagrįsti sprendimus.
Parengto taktinio marketingo plano gynimas komisijoje.

Detalesnė informacija apie marketingo specialistų sertifikavimo modelį, mokymų datas, programą, kainas, egzaminų reikalavimus, jau sertifikuotus marketingo specialistus pateikiama čia.

Dalyvių registracija vykdoma tik per Lietuvos Marketingo Asociaciją (LiMA) www.lima.lt.