Mokymai

Šiandien turime tvirtas per daugelį metų suformuotas ekspertines kompetencijas ir mokymo tradicijas visose pagrindinėse verslo vadybos srityse.

Mokymų programos

Pristatome naują ISM Executive School mokymų programą – Vadovo startas. Tai unikali pirmų 100 vadovavimo dienų programa. Ji skirta profesionalams, kurie greitu metu užims vadovaujančias pareigas ar jau vadovauja projektų komandoms. Programa susideda iš dviejų dalių:

🔴 5 dienos mokymų su ISM Executive School dėstytojais, praktikais ir ekspertais

🔴 95 dienos individualios mentorystės su sėkmingu vadovu

Daugiau informacijos apie MOKYMŲ PROGRAMĄ.

Marketingo specialistų mokymų ir sertifikavimo projektas drauge su Lietuvos Marketingo asociacija

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, bendradarbiaudamas su Lietuvos Marketingo asociacija (LiMA), vykdo įvairaus lygmens marketingo specialistų pasirengimo kvalifikaciniams egzaminams mokymo programas ir egzaminus.

LiMA sertifikavimas pripažįstamas tarptautiniu mastu, akredituotas EMC (European Marketing Confederation), susietas su Europos kvalifikacijos struktūra (angl. European Qualification Framework).

Kiekvieną semestrą vykdomos šios mokymo programos:

Kam skirta Trukmė ir forma Egzamino struktūra
LiMA A Sertifikuotas marketingo specialistas Pradedantiesiems bei pažengusiems marketingo specialistams, siekiantiems sistemiškai įtvirtinti marketingo žinias Mokymai: 60 ak. val.

Egzaminas raštu: 45 uždari klausimai (testai) ir trys atvejo analizės, kuriomis remiantis užduodami atviri klausimai.

LiMA B Sertifikuotas marketingo vadovas Marketingo vadovams, aukštos kompetencijos marketingo specialistams, siekiantiems išlavinti sisteminius modelių taikymo įgūdžius problemos analizei ir marketingo sprendimams priimti
Mokymai: 36 ak. val..
Taktinio marketingo plano rengimas: (išvažiuojamoji sesija, savarankiškas darbas – apie 2 mėnesius)
Egzaminas raštu: atvejo analizė, kurios pagrindu reikia atsakyti į teorinius klausimus, analizuoti duomenis, priimti ir pagrįsti sprendimus.
Parengto taktinio marketingo plano gynimas komisijoje.

Detalesnė informacija apie marketingo specialistų sertifikavimo modelį, mokymų datas, programą, kainas, egzaminų reikalavimus, jau sertifikuotus marketingo specialistus pateikiama čia.

Dalyvių registracija vykdoma tik per Lietuvos Marketingo Asociaciją (LiMA) www.lima.lt.