Už horizontų: ISM EMBA studijos ir konsultacinė patirtis PAR

 

Vadovai, kurie siekia naujų pokyčių tiek sau, tiek savo organizacijoms, renkasi ISM Executive MBA studijas. Jei manote, kad atėjo metas leistis į metus trunkančią transformuojančią lyderystės kelionę, kviečiame į ISM EMBA informacinę sesiją.

 

Informacinės sesijos metu išgirsite, ko mokosi aukščiausio lygmens vadovai, kokie moduliai sudaro programą ir kokie lektoriai dalijasi savo įžvalgomis ir patirtimis. Be to, ISM EMBA alumnai pasidalins savo konsultacine patirtimi Pietų Afrikos Respublikoje, kur išbandė save ir savo vadovavimo gebėjimus ne komforto zonoje ir pasisėmė įžvalgų bei idėjų, kurias gali dabar pritaikyti savo versluose, o daugiau apie PAR kultūrą galėsite sužinoti pažintinėje paskaitoje "Pietų Afrikos kultūra: Kas bendro tarp Ndebele genties meno ir BMW?" su menotyrininke dr. Karina Simonson. 

 

Renginį moderuos:
Doc. dr. Audronė Nakrošienė - ISM EMBA studijų direktorė

 

Įspūdžiais dalinsis:

  • Algirdas Ramaška – „Kino Pavasaris“ CEO
  • Milda Ivanauskienė – „MO Muziejus“ CEO
  • Vytautas Astrauskas – „Ergo“ verslo klientų departamento vadovas
  • Dovilė Stančikaitė - „Ellex Valiūnas“ partnerė
  • Dr. Karina Simonson - menotyrininkė, VDA podoktorantūros stažuotoja ir kviestinė VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto dėstytoja.

 

Šis renginys - tai galimybė užmegzti ryšius su bendraminčiais profesionalais ir užduoti visus rūpimus klausimus apie studijų procesą.

 

Kada? Rugsėjo 29 d., 17 val.
Kur? ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas (Gedimino pr. 7, Vilnius)

 

 

🔗 Daugiau apie ISM EMBA studijas skaitykite ČIA

magnifiercrosschevron-downarrow-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram