Dirbtinio intelekto įrankiai: kaip jie keičia verslo pasaulį?

 

Kviečiame prisijungti prie ISM Executive School bendruomenės pietų pokalbių ir išgirsti apie naujausias verslo tendencijas bei išsamiai išnagrinėti svarbias temas. Šių diskusijų metu turėsite galimybę užduoti klausimus apie jus dominančias temas ir ISM Vadovų magistrantūros modulius.

 

💡Dirbtinio intelekto įrankiai: kaip jie keičia verslo pasaulį?
Ar norite sužinoti, kokį poveikį dirbtinio intelekto įrankiai daro įvairioms pramonės šakoms? Ar norite būti žingsniu priekyje ir suprasti, kaip šios priemonės gali iš esmės pakeisti jūsų verslą?
Nuo automatizavimo ir duomenų analizės iki natūralios kalbos apdorojimo ir savaiminio mokymosi - dirbtinio intelekto įrankiai tapo esminiais aspektais įmonėms, siekiančioms išlikti konkurencingoms. Dalyvaudami šioje diskusijoje išgirsite apie naujausias tendencijas, pažangiausias technologijas ir sėkmingus pavyzdžius, kaip išnaudoti visą dirbtinio intelekto įrankių potencialą savo organizacijoje.

 

Įžvalgomis dalinsis:

• Gediminas Buivydas - ISM Vadovų magistrantūros „Skaitmeninė transformacija ir verslas” modulio vadovas 
• Antanas Bernatonis - GenZ.lt naujienlaiškio autorius, ex. Verslo plėtros vadovas @Montonio, ChatGPT prompt'ų inžinierius ir praktinių AI įrankių entuziastas

⌛Kada? Birželio 5 d. 12 val.
📍Kur? Online

 

Prisijunkite prie išskirtinės vadovų bendruomenės Lietuvoje! Studijų pradžia – rugsėjo mėnesį.

 

 

🔗 Daugiau apie ISM Vadovų magistrantūrą: https://bit.ly/3EIaPBZ

magnifiercrosschevron-downarrow-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram