Meniu

Rektoriaus žodis

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius doc. dr. Alfredas Chmieliauskas:
2014 m. lapkričio 11 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetui sukako penkiolika metų. Universitetas nuėjo ilgą kelią nuo kelis šimtus studentų turinčios verslo mokyklos iki geriausio verslo universiteto Lietuvoje, o ateityje turi potencialo tapti regiono lyderiu bei perduoti jo patirtį pasauliui.

1999 m. Kaune veiklą pradėjusio ISM steigėjai buvo viena didžiausių verslo mokyklų Europoje BI Norwegian Business School ir valstybinė Norvegijos verslo bei inovacijų plėtros agentūra Innovation Norway. Šiuo metu universitete studijuoja apie 2 tūkst. bakalauro, magistro ar daktaro laipsnio siekiančių studentų ir verslo atstovų, besimokančių vadovų magistrantūroje.
Nevalstybinio universiteto steigimas Lietuvoje prieš septyniolika metų atrodė bravūriškai, tačiau mes niekada nebijojome savo ambicijų. Turime aiškų tikslą – tapti regiono lyderiu tarp verslo mokyklų, dabar tam turime visas galimybes bei pakankamai potencialo.
 
Šie septyniolika metų leido ne tik išmokti vakarietiškų vadybos mokymo metodų, bet ir atsigręžti į save ir suvokti, kad mūsų regiono patirtis gali būti aktuali pasauliui. 
 
Norėdami sukurti universiteto išskirtinumą tarptautiniame kontekste, turime pasiūlyti savo unikalų, autentišką indėlį. Atstovaujame regionui, kuris gyvena nuolatinių socialinių, politinių ir ekonominių pokyčių akivaizdoje. Mūsų patirtis, kaip suvaldyti šiuos pokyčius bei juos išnaudoti, yra aktuali ir vertinga pasauliui – šalims ar ištisiems kontinentams, kurie stovi ant panašių virsmų slenksčio. ISM yra ta vieta, kur šie pokyčiai suvokiami, įprasminami ir komunikuojami – atėjo laikas žengti dar vieną žingsnį ir kalbėti pasauliui ne tik Lietuvos, bet viso regiono vardu.

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius
Doc. dr. Alfredas Chmieliauskas