Dvigubo diplomo programa

Baigus studijas ISM studentai turi galimybę gauti du diplomus – ISM ir užsienio universiteto.

 

Dvigubo diplomo programa suteikia puikias galimybes įgyti tarptautinės patirties, praplėsti akademines ir praktines žinias bei visapusiškai pasiruošti karjeros galimybėms.

ISM vadybos ir ekonomikos universitetas turi 4 Dvigubo diplomo programos  partnerius universitetus užsienio šalyse.

Daugiau apie dvigubo diplomo studijų planus galite rasti čia

Partneriai

Kas gali dalyvauti ir kokie yra atrankos kriterijai

Dalyvauti gali visi ISM studentai, atitinkantys partnerių reikalavimus.

Kiekvienas iš jų apibrėžia skirtingus kriterijus. Spauskite ant žemiau esančių nuorodų ir sužinosite daugiau.

Stipendija

Dalyvaudami dvigubo laipsnio programoje vienos iš Europos Sąjungos šalių universitetuose, studentai turi galimybę gauti stipendiją (320–570 eurų per mėnesį, atsižvelgiant į paskirties šalį) už vieną semestrą.

D.U.K.

Ne, nebūtinai. Turime skirtingų partnerių, turinčių skirtingus susitarimus. Patikrinkite naujausią informaciją adresu

Turime skirtingų partnerių su skirtingomis kainomis. Gali būti, kad dvigubo diplomo programa jūsų pasirinktame universitete yra nemokama. Patikrinkite naujausią informacją adresu

Ne, bakalauro arba magistro baigiamasis darbas rašomas tik vieną kartą. Nuo dvigubo diplomo sutarties priklauso, kur rašysite.

Studijos užsienyje negali sudaryti daugiau nei pusę jūsų studijų laiko. jei nepažeidžiate šio limito galite bandyti derinti Erasmus/dvišalius mainus ir dvigubo diplomo mainus. Kiekvienu atveju detaliau galite teirautis

Norint gauti ERASMUS+ programos stpendiją vykstnt į universitetą, kuris turi Erasmus chartiją, turite dalyvauti konkurse. Stipendijos yra skirstomos atsižvelgiant į jūsų konkursinį balą.