Tapk studentu dar iki egzaminų!
2021-01-29

Moksleivi,

ISM išankstinis priėmimas jau prasidėjo! Tad nedvejok ir rezervuok vietą universitete dar prieš mokyklos baigimą ir egzaminų laikymą!

Valstybiniai egzaminai kiekvienais metais atneša daug nerimo, šiemet pasiruošimą apsunkina ir pandemija, tad stodamas į universitetą iš anksto, egzaminams ruošiesi ramiau, į juos eisi drąsiau, o be viso to gausi ir papildomų verčių.

Stojant svarbi motyvacija

Išankstinio priėmimo sistema sudaryta tokiu principu, kad ką tik mokyklą baigusio jauno žmogaus ateitis priklauso ne tik nuo jo pažymių ir egzaminų rezultatų, tačiau ir nuo motyvacijos. Su kiekvienu stojančiuoju susipažįstama individualiai motyvacinių pokalbių metu, kurie leidžia įvertinti ne tik akademinius rezultatus, tačiau taip pat atsižvelgti į stojančiojo pasiryžimą, domėjimosi sritis, norą mokytis. Tad išankstinis priėmimas leidžia individualiai išnagrinėti kiekvieną atvejį ir padėti jaunam žmogui surasti geriausią sprendimą.

Galimybė artimiau susipažinti su verslu

ISM universitetas artimai bendradarbiauja su verslais, tad pasinaudojusieji išankstinio priėmimo galimybe dar pirmame kurse gali susipažinti su prestižinėmis Lietuvos įmonėmis, kaip „Microsoft“, „Nestle“, „Revolut“, „Coca-Cola“, „Tesonet“, „Revolut“, „Adform“, „Auga“, „Bitė“, „Civitta“, „CargoGo“.

Didesnė tikimybė gauti stipendiją

Išankstinis priėmimas taip pat padidina tikimybę gauti studijų stipendiją, dengiančią  25 proc., 50 proc., 100 proc. studijų kainos. Stipendijos dengiančios 25 proc. studijų kainos yra teikiamos dar prieš valstybinių egzaminų rezultatų paskelbimą.

Siūlomi matematikos parengiamieji kursai

Užsiregistravusiems į išankstinį priėmimą vasario mėnesį, suteikiama galimybė dalyvauti matematikos valstybinio egzamino parengiamuosiuose kursuose. Daugiau informacijos apie kursus rasi ČIA.


Studijos tiems, kas nori svajonių karjeros

ISM universitetas studentams siūlo šešias bakalauro programas: Ekonomiką ir duomenų analitikąFinansusTarptautinį verslą ir komunikacijąVerslo vadybą ir rinkodarąIndustrinių technologijų vadybą bei Ekonomiką ir politiką. Verslo ir vadybos specialybių studentams suteikiamos žinios atveria pasirinkimo laisvę ir plačias galimybes profesiniame kelyje.

Žurnalo „Reitingai“ sudarytojai, kurie kasmet pristato Lietuvos aukštųjų mokyklų reitingus bei apžvelgia, kuriose kryptyse joms studentus sekasi ruošti geriausiai, ISM paskelbė, kaip geriausiai Lietuvoje vadybos, ekonomikos ir verslo profesionalus ruošiantį universitetą. Šiose studijų kryptyse ISM universitetas išlaiko stiprias pozicijas ir aukščiausiai reitinguojamas jau ne vienerius metus iš eilės.

ISM studijų kokybę pažymi ir universiteto absolventai – 2019 m. vasarą atlikta apklausa parodė, kad net 98 procentai ISM alumnų universitetą rekomenduotų šeimos nariams bei draugams, kas trečias ISM absolventas įkuria savo verslą, net 98 procentai baigusių įsidarbina pagal specialybę. Jau pirmais metais po studijų baigimo ISM absolventai uždirba 20 proc. daugiau nei valstybinių universitetų absolventai  (Vyriausybės strateginės analizės centro duomenys, ekonomikos, finansų, verslo ir vadybos krypčių studijos, 2017).

ISM suteikia pasaulinę patirtį

ISM dėstytojai tobulinosi geriausiose pasaulio švietimo įstaigose: Oksfordo, Harvado, Niujorko bei kituose prestižiniuose universitetuose ir net 42 procentai jų čia atvyko iš užsienio.

Čia besimokantiems siūlomos dvigubo diplomo galimybės, universitetas turi net 106 mainų partnerius 46 valstybėse, todėl čia studijuojantieji gali išvykti ir patirties įgyti egzotiškiausiose pasaulio valstybėse – apsilankyti Singapūre, Australijoje, Pietų Korėjoje, Argentinoje, Peru ir kitur. 

Studentams padeda planuotis karjerą

ISM studentai skatinami pradėti planuoti savo karjerą jau universitete, kad baigę studijas galėtų sėkmingai panaudoti užmegztus ryšius su verslo bendrovėmis. Profesiniais klausimais universitete studentus konsultuoja Karjeros centro ekspertai.Tikime, jog gali kilti daug klausimų dėl išankstinio priėmimo: ar tikrai galiu rezervuoti vietą universitete dar prieš mokyklos baigimą? Kokius dokumentus turiu pateikti? Kaip formuojamas išankstinio priėmimo konkursinis balas? O kas manęs laukia motyvacinio pokalbio metu? Kaip rašyti motyvacinį laišką? Atsakymus į visus šiuos ir dar daugiau klausimų išgirsi vasario 11 d. 17:00 val.  nuotoliniu būdu vyksiančiame renginyje ,,ISM Išankstinis priėmimas: viskas nuo A iki Z‘‘.

Renginys nemokamas, tačiau būtinai išankstinė registracija. Tad nesnausk, registruokis ir būk užtikrintas, jog išankstiniam priėmimui būsi pasiruošęs tinkamai!

Nesi tikras, kuri studijų programa tau būtų tinkamiausia? Kyla klausimų dėl priėmimo ar studijų ISM Universitete? Asmeninės konsultacijos metu sužinosi atsakymus į visus tau rūpimus klausimus.