Surink studijų kreditus reikalingus magistro studijoms!
2021-01-18

Pasiryžai keisti karjeros kelią ir nori gauti naujų žinių ir įgūdžių? Įgijai bakalauro laipsnį, tačiau trūksta kreditų iki svajonių magistrantūros studijų programos? O galbūt norėtum iš arti pamatyti, kaip vyksta studijos ISM universitete? Rinkis papildomas studijas dabar ir užtikrintai pasiruošk magistrantūros studijoms ISM universitete jau šį rudenį.

Per tris mėnesius pagilinsi savo žinias, susipažinsi su mokymo metodais ir surinksi reikiamą studijų kreditų kiekį. Studijos vyks vakarais – tai puikios sąlygos dirbantiems.

Studentams, sėkmingai baigusiems papildomas studijas ir įstojusiems į pasirinktą tarptautinės magistrantūros studijų programą ISM universitete, bus suteikta 30% nuolaida sumokėtai papildomų studijų kainai.

Vietų skaičius į papildomas studijas ribotas. Pildyk registracijos formą žemiau ir mes su tavimi susisieksime. Pokalbio metu galėsime aptarti visus iškilusius klausimus.

Kaip viskas vyks?

Papildomos studijos prasidės jau vasario mėn.

Studijos truks tris mėnesius (vasarį, kovą, balandį) vakarais, po darbo valandų nuotoliniu būdu.

Vienas dalykas turės 6 ECTS studijų kreditus ir per 3 mėn. galėsite susirinkti reikiamą studijų kreditų skaičių (18 ECTS kreditų). Tiek kreditų reikia norint pradėti Finansų ekonomikos arba Tarptautinės rinkodaros ir vadybos magistrantūros studijas ISM universitete.

Kokius dalykus galėsiu rinktis?

Atsižvelgdami į tavo baigtas studijas, parinksime dalykus iš vadybos, finansų, ar ekonomikos sričių.

Kiek kainuoja?

Vienas studijų dalykas (6 ECTS) kainuoja 540 Eur. Mokestis už papildomas studijas mokamas prieš prasidedant studijoms.

Studentams, sėkmingai baigusiems papildomas studijas ir įstojusiems į pasirinktą tarptautinės magistrantūros studijų programą ISM universitete, bus suteikta 30% nuolaida sumokėtai papildomų studijų kainai. Ši mokesčio dalis bus grąžinama jau magistrantūros studijų metu.

Ar galiu dalyvauti sesijoje, jeigu dalį kreditų turiu surinkęs?

Taip, specialios studijų sesijos metu galėsite surinkti reikalingų studijų kreditų skirtumą, išklausant mažiau nei 3 dalykus. Tačiau, klausant mažesnį studijų dalykų skaičių, nuolaida nėra taikoma.

Kokiu kitu būdu galiu surinkti reikiamus kreditus studijoms?

Kreipiantis nuo vasario 1 d., individualiai pasiūlysime Jums tinkamiausią būdą susirinkti trūkstamus kreditus kitu Jums tinkamu metu, pavasario semestre. Atkreipiame dėmesį, kad šiuo atveju, nėra taikoma 30 proc. studijų nuolaida.

Jeigu praleidau registracijos terminą, ar galiu prisijungti prie specialios studijų sesijos po vasario 1 d.?

Taip, jeigu bus likusių laisvų vietų, galėsite prisijungti prie dalykų, kurie dar nėra prasidėję. Klausant mažiau nei tris studijų dalykus, nuolaida nėra taikoma.

Kokie reikalavimai taikomi stojant į magistrantūros studijas?

Į Tarptautinės rinkodaros vadybos programą 2021 m. priimami asmenys baigę vadybos krypties bakalauro studijas arba baigę kitos studijų krypties bakalauro studijas, bet išklausę ne mažiau kaip 18 ECTS kreditų iš verslo, vadybos, ekonomikos, rinkodaros arba finansų krypčių dalykų.

Į Finansų ekonomikos programą 2021 m. priimami asmenys, baigę ekonomikos krypties bakalauro studijas arba kitos studijų krypties bakalauro studijas, bet išklausę ne mažiau kaip 18 ECTS kreditų iš ekonomikos, finansų arba matematikos krypčių dalykų.

Į Inovacijų ir technologijų vadybos programą 2021 m. priimami asmenys baigę bet kurios studijos krypties bakalauro studijas. Papildomų studijų kreditų išklausyti nereikia.

Pasidomėk kitomis galimybėmis ČIA