Studijų aplinka

ISM Kūrybingumo studija yra neatsiejama ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dalis, įsteigta dar 2004 m., siekiant kurti tiksliųjų mokslų sąsają su menu, žadinti vaizduotę, atverti individualaus ir grupinio kūrybiškumo plotmes. Per visą studijos gyvavimo laikotarpį joje jau sukurta daugiau nei 1000 darbų, iš kurių 100 geriausiųjų buvo atrinkta ir susisteminta meninių darbų albumo leidinyje „Kursas“.

Taip pat ISM universiteto Kūrybingumo studija, bendradarbiaudama su tokiomis Lietuvos ir užsienio įstaigomis, kaip Vilniaus dailės akademijos Kauno dailės fakultetas, Vilniaus Gedimino technikos, Mykolo Romerio, Stralsundo taikomųjų mokslų (Vokietija) universitetas ar Irenos Mikuličiūtės dailės galerija, surengė daugiau nei 30 parodų šalyje bei už jos ribų. Vykstant pristatymams kartu rengiamos ir paskaitos, kuriose lankytojai supažindinami su technikomis, koncepcijomis ir spalvynu. Jas veda ISM studijos vadovas E. Brazauskas, taip pat organizuojantis seminarus bei vidinius mokymus įmonėms, norinčioms dalyvauti meninio kūrimo universalumo procese.

Studentai, pasirinkusieji kursą „Abstrakcija ir realybė“ ir nusprendusieji kurti kūrybingumo studijoje, – siekia sukurti kūrinį, suvokti šio proceso universalumą, prasmę, jo utilitarinę bei neutilitarinę naudą sau ir kitiems. Kursas susideda iš trijų blokų: kūrinio analizė, meno raida, meninė kūryba.

Kūrinio analizė

Meno raida

Meninė kūryba