Studijų aplinka

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Inovacijų bazė – tai eksperimentinė erdvė, skirta įvairių sričių specialistams ar jų komandoms, norintiems kurti naujas verslo idėjas – inovatyvius projektus, produktus ar paslaugas. ISM Inovacijų bazėje studentai ir startuolių komandos, padedami verslo profesionalų bei praktikų, savo idėją mokosi paversti sėkmingu verslu. Kiekvienas, turintis inovatyvių idėjų, gali ateiti jomis pasidalyti, įgyvendinti ir atrasti bendraminčių.

Ne vienerius metus vystyta mintis apie šiuolaikinę verslo laboratoriją šiandien yra paversta neatsiejama ISM universiteto erdve, kurioje kasdien vystoma daugiadimensinė verslumo, inovacijų ir kūrybingumo platforma. Architektų Aušros Gvildienės ir Aliaus Gvildos suprojektuota ISM Inovacijų bazė yra skirta įvairioms veikloms, todėl ji kintanti ir prisitaikanti prie jos vartotojo. Čia susitinka žmonės, užsiimantys kitoniškais projektais – ir intravertai, ir ekstravertai, dirbantys komandoje ar pavieniui. Ši vieta – žmonėms, kuriantiems bendruomenę ir savo kultūrą, todėl Inovacijų bazė kartu yra ir jungianti, ir leidžianti dirbti individualiai.

Pagrindinė ISM Inovacijų bazės misija yra puoselėti inovatyvias verslo tradicijas, atverti mokslo galimybes, skatinti inovacijas įvairiose vadybos, valdymo ir visuomenės organizavimosi srityse bei suburti ISM Inovacijų bazės bendruomenę, kurioje patirtimi ir žiniomis dalytųsi investuotojai, verslo atstovai bei pažangių ateities idėjų kūrėjai.